Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem Mediaboxa pod internet ale tak się zastanawiam co z tych usług internetowych jest bezpłatne a co płatne? Jest gdzieś jakaś informacja? Czy wybierając coś z danej kategorii np. rozrywka i dalej MTV odtworzenie odcinaka "Jackas" jest płatne? Radio+ domyślam się że jest za free ale co z innymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem Mediaboxa pod internet ale tak się zastanawiam co z tych usług internetowych jest bezpłatne a co płatne?

 

Tak jak kolega @profik :D napisał sprawdź sobie tak to wygląda

 

DSC_0157.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanko i może specjaliści będą znali odpowiedź na mój problem.
Posiadam pełny pakiet ence i zainstalowałem na smartfonie NC GO 2.0 i wszystko działa jak trzeba ale w drugim pokoju prócz tv mam peceta puszczonego na tv przez hdmi.
Wpadłem na pomysł aby zainstalować apkę jako drugie urządzenie które mogę zarejestrować przez BlueStacks-a w komputerze. Aplikacja NC GO tablet się zainstalowała, wszystko niby pięknie i ładnie ale podczas próby odpalenia jakiegokolwiek materiału, wyskakuję WYSTĄPIŁ BŁĄD. Mogę jedynie dać OK i wraca mi do poprawnego przeglądania aplikacji. Komputer jest udawanym Samsungiem GT-I9500 więc niby wszystko powinno się uruchomić.
Macie może jakiś pomysł co zrobić aby odpaliły się programy na żywo? Blokadę regionalną już wziąłem pod uwagę i racja, wcześniej "telefon" był w Hiszpanii a teraz fake gpsem ustaliłem warszawę.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zwróciłem uwagę, że nc+go jest darmowe. Dziś zalogowałem się do aplikacji, ale mam błąd mówiący, że aktywacja pakietu REO nie powiodła się. Co mogę zrobić? Przyznaje, że wcześniej nie aktywowałem usługi w ramach umowy.

Edytowane przez Jawor86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Chodzi ci o "NC+GO" czy "NC+GO TV" ?To dwie różne usługi :D

NC+GO działa ale nie na wszystkich smartfonach...

 

Witam.......Wpadłem na pomysł aby zainstalować apkę jako drugie urządzenie które mogę zarejestrować przez BlueStacks-a w komputerze. Aplikacja NC GO tablet się zainstalowała, wszystko niby pięknie i ładnie ale podczas próby odpalenia jakiegokolwiek materiału, wyskakuję WYSTĄPIŁ BŁĄD.

Z ciekawości też to zainstalowałem i niestety jest tak jak piszesz,widocznie jest jakaś blokada...

Jednak niema co kombinować ma być nc+go na komputer/laptop podobno już coś w tym kierunku działają :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z NC+ GO TV mianowicie część kolejcji działa płynnie a część strasznie sie zacina. Np. Canal+ Vod działa super a seriale juz tną się albo HBO GO śmiga a HBO OD padaczka tak samo inne kolekcje zacinają się. Pytanie brzmi czy to ja mam jakis problem z dekoderem, internetem czy to NC+ ma jakies problemy techniczne ?

Edytowane przez marcinl88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin na miesiąc? To strasznie słabo, ciekawe, ile będą wynosić dodatkowe opłaty i za jakie pakiety godzinowe.

 

To za co płacę miesięcznie, powinienem mieć obligatoryjnie również innymi środkami przekazu. Wyjeżdżam w delegację i dlaczego mam drugi raz płacić za odbiór kanałów, kompletnie nie rozumiem.

Edytowane przez Jawor86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...