Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oddam wolny kupon do zawarcia umowy Comfort+ 39, Universe+ 59 umowa 12miesiecy, w tym przez całą umowę pakiet HBO HD, i C+Family HD, C+Family2 HD, C+Sport HD.

umowa można tylko i wyłącznie zawrzeć w Legnicy, kupon należy wydrukować i pójść do punktu podpisać umowę z Nc+... kupon w ważny do 31.12.13

 

"pisać na pw tylko zdecydowani"... jest mi nie potrzebny , nie chce żeby się zmarnował kupon... :wink:

kupon umożliwia po zawarciu umowy konsumpcję w restauracji SPIŻ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Dużym zainteresowaniem?Ja tego w punktach w swoich okolicach nie widzę.Może na wschodzie bieda i dlatego albo zamawiają na infolinii.

Bielany Wrocławskie też ruch niewielki .......

Za to ile ludzi robi zakupy,nie ma gdzie parkować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cały czas się jeszcze waham bo zostało mi jeszcze dwa tygodnie okresu próbnego Mixa. Trochę szkoda wywalać tego dekodera. Może ktoś kupi po okresie testowym. Rozumiem, że cała sprawa wygląda tak:

1. Muszę zadzwonić na infolinię i powiedzieć że chcę przejść od konkurencji

2. Muszę się targować o ofertę, czy raczej jest z góry ustalona dla wszystkich taka sama?

3. Umowa i dekoder przyjeżdżają do mnie z kurierem, któremu pokazuję jakiś rachunek od konkurencji. Tutaj jeszcze pytanie. Tak jak wspomniałem nie mam CP na siebie tylko użyczony od kogoś z rodziny, ale opłacam ze swojego konta przelewem. Pokazuję, więc kurierowi takie wydrukowane potwierdzenie. Czy w razie, gdyby okazało się że takie potwierdzenie jest nic nie warte to mogę mieć jakieś problemy nc+, typu że odmówią podpisania umowy, albo odstąpią od zaoferowanych dodatków dla przechodzących?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejny raz dzisiaj, tak jak pisał @ircios zadzwoniłem do NC+ z prośbą o udostępnienie oferty promocyjnej dla osób przechodzących od innego operatora, w systemie multiroom.

 

Poinformował mnie przedstawiciel że nie ma takiej opcji, w tej ofercie i mogę dostać albo tylko Universe z multiroom lub Universe z C+ Sport + HBO na jeden TV :/

 

Nie mam pomysłu co z tym zrobić :/, jeżeli są przedstawiciele NC+ którzy maja na tyle władzy aby udostępnić mi promocyjny pakiet, może być bez HBO, na 2 telewizory to był bym wdzięczny.

 

pozdrawiam gagar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tak, sprzedaż 22 22 00 000

2.Oferta jest gotowa, ale musisz wiedzieć czego chcesz i upewnić się co dostajesz.

3.Jeżeli będzie potrzebne to kurierowi przekazujesz wydrukowane potwierdzenie przelewu za CP a czy taki dokument wystarczy pytasz zamawiając NC+ i bez wdawania się w szczegóły odnośnie na kogo jest umowa a tylko czy potwierdzenie przelewu wystarczy. Wszystko co potrzebne do realizacji umowy przekaże konsultant podczas rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...