Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, ale co z HBO po 12 miesiącach?

Rozumiem, że w pierwszym roku umowy będę płacił za Extra + Canal+ 99,99, dekoder hd z wi-fi  i dyskiem 500gb 5zł, 3x HBO (gratis 12mc), HBO Go 10 zł, Man Pack 5zł, Multiroom HD z Wi-Fi 10zł, czyli razem 129,99 zł.

Ile za to wszystko po 12m-cach umowy?

 

Na stronie nc+ nie widzę opcji wyboru HBO Go za 10 zł/mc w tym pakiecie.

Napiszcie mi, czy lepiej zamawiać przez internet czy w stacjonarnym punkcie?

Edytowane przez małowielki
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzi mi sie 99 + eleven to będzie jakieś 110+ ... Jak to jest kolega czerstwy w opisie ma extra+6c+z eleven za 59.99 a ja mam dac drugie tyle , no chyba ich poj... 

A apropo modułu mam lg42lf652v CI+ (1.3) czy bez problemu będzie działać ? Bo w dziale moduł napisano, że nie mają trybu legacy ? Cokolwiek to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzi mi sie 99 + eleven to będzie jakieś 110+ ... Jak to jest kolega czerstwy w opisie ma extra+6c+z eleven za 59.99 a ja mam dac drugie tyle , no chyba ich poj... 

A apropo modułu mam lg42lf652v CI+ (1.3) czy bez problemu będzie działać ? Bo w dziale moduł napisano, że nie mają trybu legacy ? Cokolwiek to znaczy?

Za 59.90 to mam sam Extra z 6C+ za Eleven płacę osobno.Ty możesz dostać to za 79.90+Eleven dodatkowo płatny.Oferta jest w punktach stacjonarnych już od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie i dlatego mam dylemat a nawet dwa . Extra z c+  lub z eleven, bo jedno i drugie odpada , za drogo. A drugie to dekoder czy moduł o to jest pytanie ? Jakie plusy z posiadania dekodera ? Widzę póki co jeden (HB i Astra) a mając ci+ to jeden pilot i chyba listę kanałów mógłbym ustawić po swojemu? 

 

Kurde patrzę teraz w ustawienie sat w tv i co mnie zdziwiło , że ma obsługę diseqc :)) To teraz moduł chyba będzie lepszy bo mógłbym 13, 19.2e a także 23.5 i 28.2  hmmm 

Edytowane przez MERIHATHOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie, nawet biorąc sam extra człowiek zaoszczędzi kilka złotych dorzucając sobie potem Canal+ jako pakiet dodatkowy - przez 6 miesięcy 25, a potem 40zł do końca trwania umowy. Promocje na Canal+ zawsze będą, bo tylko jeleń kupi Canal+ za cennikowe 80zł, a dla platformy dobrze jak trochę zarobi na niektórych klientach te średnio 30zł/miesięcznie.

Z tym, że zdecydowana większość klientów ceni sobie wygodę, przychodzą, kupują co ich interesuje i nie chcą pamiętać, żeby to włączyć, tamto wyłączyć i trochę przyoszczędzić.

Tak jak pisali poprzednicy najrozsądniej jednak będzie wziąć Extra+ z 6xCanal+ za 79,99 i dorzucić Eleveny.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dawna przymierzam się do kupna TV satelitarnej bo na naziemnej ostatnio nie ma co oglądać i interesuje mnie nc+. Jak widzę w postach powyżej to podobno za 79,99 w APS jest pakiet Extra+ z Canal+(czy jest to pełna paczka tych kanałów?). Teraz pytanie czy do tej oferty też dorzucają tak jak na stronie internetowej HBO na rok gratis? Z moich wyliczeń wynika, że jeżeli taka opcja faktycznie była by dostępna to za Extra+ z Canal+(79,99) oraz paczka Eleven(11,90), opłata miesięczna za dekoder HD WiFi 500GB(5 zł) + multiroom(10 zł) wyjdzie jakoś 106,89 PLN za miesiąc tak? A jak to jest z zakupem anteny, aktywacją i ewentualnym montażem serwisowym? Jeżeli ktoś zna odpowiedź na powyższe pytania to bardzo bym prosił o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w tej paczce jest 5 różnych C+, a nie 6, bo Canal+ 1 to wiadomo. . Paczka Canal+ składa się w/g nc z 8 kanałów. ..więc oferujac 6, daje okrojony zestaw. A to, że te 2 kanały, które przeważnie zabierają i życzą sobie dodatkowej kasy...są gniotami czy tam odpadami dla niektórych tu twierdzacych to inna bajka.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...