Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To kup na stronie operatora zestaw z tym pakietem - oferta została wycofana już jakiś czas temu, można jedynie uruchomić już wpuszczone na rynek dekodery, ale operator wycofał się z tej oferty i jej nie dystrybuuje - to znaczy, dla mnie znaczy, że oferta nie istnieje :) w obecnej ofercie operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja to mam z modułem CAM od 30 sierpnia, czyli za kilka dni kończy mi się `darmowy` miesiąc i dlatego pytam czy dałoby się tak zrobić żeby wybrać tą ofertę Domowy HD+ (bo tam są oba ESP) za 19,90/mc + taką promocję z C+. Razem jeśli by się dało to by było za 45zł/mc (przez 6 mc) a potem za 60zł/mc. Ale czy tak się da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z rok temu, gdy miałem nc+ to używałem tego czarnego, chyba to był Mediabox, przynajmniej HDD było wewnątrz, a nie jak w Premiumbox... Jak to w ogóle wygląda? Już nie mówiąc, że przez ten kwadrat to by mi pod TV nie wlazł.

A antena za 1zl jest na własność, czy też trzeba oddać na koniec umowy? A Premiumbox obsługuje DiSEqC, czy tylko tak jak Mediabox, 13 i 19.2 st. E ?  

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO robi na przeciętnym kliencie większe wrażenie niż kanały Eleven.... Chyba, że jest maniakiem piłki nożnej, ew. formuły 1. O obecnej zawartości kanałów nie ma co się rozpisywać. :) Zdarzają się ludzie, którzy oglądają sport, a o kanałach Eleven nawet nie słyszeli - co jest trochę śmieszne.  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, nie raz klienci chca pakiet ze sportem i jak mowimy o E to taaakie oczy :-) A HBO to jest znana marka :-) Dla mnie jako sprzedawcy to dobra unformacja o zmianie gratisu :-)

Edytowane przez Vitaminum C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przymierzam się do zakupu NC+, w punkcie kuszą mnie Comfort+& HBO(hd i go) z Internetem LTE bez limitu danych za 99,90 zł na 24 m-ce. Brałabym multiroom +10,00 i opłata za dekoder z nagrywaniem +5,00/m-c.Czyli razem jakieś 115zł. Moje pytanie do Was czy warto wziąć taką opcję? No i czy ten internet się sprawdza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...