Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vitaminum C

Nie, w APS nie ma pskietu Start+ na 12 miesiecy, umowy na 12 mies zaczynaja sie od pakietu Comfort+ i sa o 10 zl drozsze na miesiac od umow na 24 muesiace.... w BOK Ci wlacza Canal ale 3xdrozej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące za darmo C+, a po 3 miesiącach 30zł do końca trwania umowy, bez opcji odłączenia. Ale ta opcja występuje tylko przy lojalizacji klienta, nie u każdego. 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie są trzy opcje, 25_6 40, 0_1 59,9_5, 0_3, 30. Pierwsze dwie opcje masz dostępne w każdym APS, trzecia rzadko spotykana. Jeżeli zaraz po podpisaniu umowy zrobisz dokup kanałów, nie masz możliwości anulowania/modyfikacji kontraktu do 48h. 

Czyli najpierw podpisać umowę tylko na Start+ i Eleven a dopiero po kilku dniach włączyć paczke 6xC+ za 25 zł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Przeciez pracuje w punkcie i mam regulaminy. A pytales sie, bo ja je znam prawie na pamiec i nie ma w nich czegos takiego...

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział IX. Rozwiązanie i zmiana Umowy

1. Dostawca usług zastrzega sobie możliwość rozwiązania Umowy w terminie 2 dni od dnia jej zawarcia,

w przypadku, jeżeli po jej zawarciu okaże się, że nie istnieją warunki techniczne do wykonania Umo-

wy, po uprzednim złożeniu przez Abonenta oświadczenia o woli rozwiązania Umowy na skutek braku

warunków technicznych do jej wykonania wraz z równoczesnym zwrotem do Autoryzowanych Przed-

stawicieli, których lista znajduje się na stronie internetowej Dostawcy usług, udostępnionego Sprzętu.

Dostawca usług zwróci Abonentowi wniesione Opłaty. Z tytułu braku zwrotu, nieterminowego zwrotu,

zwrotu Sprzętu uszkodzonego lub zniszczonego, Abonent będzie zobowiązany do uiszczenia na rzecz

Dostawcy usług kar w wysokościach określonych w Cenniku, Szczegółowych Warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się połapać na ich stronie, ale wybrałem:

Extra+, 6 m-cy free, 137 kanałów w tym 60Hd na 24 m-ce, dekoder z wifi i z dyskiem 500 gb, dekoder HD z wifi dla multiroom, kanały w prezencie (history, h2, adventure, sundace), 

W podsumowaniu zamówienia wyszło, żę abonament 40,00 zł/mc, opłata jednorazowa 148,00 zł.

Coś mi tu nie pasuje, cena za niska? Co źle zrobiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+

Ilość kanałów na start: 147, w tym 65 w jakości HD
Ilość kanałów po okresie promocyjnym: 137, w tym 60 w jakości HD
Abonament do 6 miesięcy: 0 zł
Abonament po okresie promocyjnym: 59,99 zł
Długość umowy: 30 miesięcy.   Pisze wyrażnie długość umowy 30 miesięcy 6 za free i 24 płatne.
Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skonstruowałem inną:

Extra+ na 24 m-ce, dekoder z wifi i z dyskiem 500 gb, dekoder hd z wifi dla multiroom, antena za 1 zł, Pakiet HBO + HBO GO Tylko teraz promocja cenowa! 20 zł /mies. (cena regularna 35zł/mies.), man pack(8 kanałów), 

abonament miesięczny 99,99, opłata jednorazowa 100 zł

 

Róznią się chyba tylko :Man packiem i hbo go ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...