Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FazaFM: Jestem pewien że stracą co najmniej 20 % ( co przy obecnej ilości abo daje nam liczbę 500 tys. !!!!). Obstawiam utratę 40 - 50 % abonentów do końca roku przy braku chęci zmiany polityki cenowej nastawionej na zwiększanie ARPU. Niestety, bezrobocie rośnie, rachunki za wodę, gaz i prąd też rosną, znikają ulgi podatkowe (ulga na internet np.), a wartość realnej płacy spada. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie płacił ponad 100 zł za telewizje mając do wyboru o połowe tańszy Polsat lub internet, który jako medium znacząco zmniejsza rolę telewizji. Wielu pokusi się też na combo sat FTA + DVB-T. Dla mniej uczciwych posiadaczy tunerów z linuksem, pozostaje szaring z cenami 15 zł za pełny pakiet miesięcznie. To nie te czasy kiedy Cyfra łączyła się z Wizją TV i mogła sobie pozwolić na wysokie ceny przy braku realnej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

":1lwmdzxy]

 

To zrezygnują z piłki nożnej, bo mogę bez niej żyć i wezmę Universe+, czyli ARPU im spadnie. :mrgreen:

 

Canal+ Optimum HD + HD Promo - z takim pakietem nie dostaniesz na 100% Universe+ :) Chyba, że wyślesz wypowiedzenie.

 

Oczywiście że to zrobię, tak jak za każdym razem. Pięknie ich obsmaruję i wyślę do wiadomości do odpowiednich instytucji i może do mediów. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zamieszczonej fotki wynika, że w wyższych pakietach klasy Platinium podniesienia ARPU to oferta znacznie ponad 100 zł. Z tego wniosek, że oni strasznie potrzebują teraz kasy jeśli robią takie ceny. Może faktycznie z jakichś powodów nc+ ma finansowy nóż na gardle i tylko znaczna podwyżka cen ich urządza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje...ponoć....powinni...według mnie......Ludzie czy Wy macie problem z czytaniem ze zrozumieniem? W tym wątku panuje [beep] większy niż w centrali NC+. Załóżcie sobie jakiś hydepark i tam piszcie sobie co chcecie. Zapewniam was , że większość (w tym i ja) ma głęboko w [beep].. co wy chcecie,sadzicie itp. Temat wątku to "Promocje dla migrujących" i chciałbym tu czytać tylko posty ludzi którzy mieli realny kontakt z konsultantami.Dowiedzieć się co otrzymali i za ile.Ewentualnie mogą to opatrzyć jakimś własnym komentarzem. 90% wpisów moderator powinien skasować natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam ofertę N TV za 119 zl mam pakiet Premium(HBO, filmbox) +cinemax + picturebox vod do tego 5x multiroom za 10zł każdy.

Konsultant NC+ zaoferował mi pakiet platinum + HBO za 129 zł i multi room po 10 zł ... ale haloo pytam sie co z filbox i cinemax bo sa w wyzszym pakiecie a on ze ich nie bede mial .. kpina

z takim podejsciem to im życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje...ponoć....powinni...według mnie......Ludzie czy Wy macie problem z czytaniem ze zrozumieniem? W tym wątku panuje [beep] większy niż w centrali NC+. Załóżcie sobie jakiś hydepark i tam piszcie sobie co chcecie. Zapewniam was , że większość (w tym i ja) ma głęboko w [beep].. co wy chcecie,sadzicie itp. Temat wątku to "Promocje dla migrujących" i chciałbym tu czytać tylko posty ludzi którzy mieli realny kontakt z konsultantami.Dowiedzieć się co otrzymali i za ile.Ewentualnie mogą to opatrzyć jakimś własnym komentarzem. 90% wpisów moderator powinien skasować natychmiast.

Promocji dla migrujących nie ma, więc o czym mamy pisać ?

Może niech więc moderator zamknie temat aż nc+ wprowadzi promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje...ponoć....powinni...według mnie......Ludzie czy Wy macie problem z czytaniem ze zrozumieniem? W tym wątku panuje [beep] większy niż w centrali NC+. Załóżcie sobie jakiś hydepark i tam piszcie sobie co chcecie. Zapewniam was , że większość (w tym i ja) ma głęboko w [beep].. co wy chcecie,sadzicie itp. Temat wątku to "Promocje dla migrujących" i chciałbym tu czytać tylko posty ludzi którzy mieli realny kontakt z konsultantami.Dowiedzieć się co otrzymali i za ile.Ewentualnie mogą to opatrzyć jakimś własnym komentarzem. 90% wpisów moderator powinien skasować natychmiast.

Promocji dla migrujących nie ma, więc o czym mamy pisać ?

Może niech więc moderator zamknie temat aż nc+ wprowadzi promocje.

 

 

Nie ma promocji, bo liczą, że potraktują stałych abonentów jak nowych, a nam należy się coś więcej. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje...ponoć....powinni...według mnie......Ludzie czy Wy macie problem z czytaniem ze zrozumieniem? W tym wątku panuje [beep] większy niż w centrali NC+. Załóżcie sobie jakiś hydepark i tam piszcie sobie co chcecie. Zapewniam was , że większość (w tym i ja) ma głęboko w [beep].. co wy chcecie,sadzicie itp. Temat wątku to "Promocje dla migrujących" i chciałbym tu czytać tylko posty ludzi którzy mieli realny kontakt z konsultantami.Dowiedzieć się co otrzymali i za ile.Ewentualnie mogą to opatrzyć jakimś własnym komentarzem. 90% wpisów moderator powinien skasować natychmiast.

 

w skrócie to żadnych ciekawych promocji dla migrujących jeszcze nie ma :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że wiele osób którym zależy, żeby w telewizji mieć filmowe kanały premium oraz transmisje meczów, jak również ci, którzy długo czekali na to, żeby Canal+ mieć w N i na odwrót, żeby Ligę mistrzów i nPremium oglądać w Cyfrze+, to i tak wykupią te pakiety mimo tych wysokich cen. Już do tej pory wiele osób płaciło ponad 100zł za abonament w Cyfrze lub w N, tyle że ta cena obejmowała do tej pory HBO, Cinemax i inne pakiety premium, teraz chcąc płacić podobny abonament niektórzy pewnie zrezygnują z HBO na korzyść Canal+, zwłaszcza ci którzy nie będą chcieli stracić dostępu do transmisji meczów Ekstraklasy i LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież jeśli ktoś już płacił abonament w Cyfrze+ w wysokości abonamentów premium w nc+ (grubo ponad 100 zł) to dla takich osób przejście do nc+ jest znacznie prostsze.

 

A skąd wiesz czy to abonent czy konsultant ?

Dziś na FB jeden taki się udzielał, krytykował ludzi za ich opinie, mówił o dobrej ofercie itd. i oczywiście nie był konsultantem, dopóki jakiś gość go nie namierzył i zamieścił link do jego profilu w bazie nc+ - Specjalista ds. Komunikacji Elektronicznej- platforma nc+.

I tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli oni poprzez wypisywanie opinii na FB probuja zmienic tok myslenia klientow to sa naprawde smieszni :) firma z wielomilionowym kapitalem nie ma zadnego specjalisty od PR? patrzac po ich smiesznych zachowaniach na to wynika, to jest naprawde komedia :)

 

Jak nie maja "specjalisty" od PR!

Specjalistka od patologicznego PR jest wiceprezes nc+ B. Monka - ta, ktora nie widzi problemu i klepie bajki o kontentach / niskich cenach / pakietach / HD / VOD!

 

O tej wtopie roku beda uczyc w szkolach ekonomicznych na calym swiecie!

Zarzad nc+ robi "kariere" ale w negatywnym znaczeniu "kariera"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Pani Monka B.zrezygnuje z wyzszej pensji i cala ta "smietanka towarzyska" ..na rzecz abonentow..papiez Franciszek daje przyklad ..moze i Ona ze swoja świtą pojdzie po rozum do glowy..za Jej pensje ja bylbym sklonny placic pakiet ..miesiecznie 300zl! i jeszcze dodatkowo full z CP-bez prpmocji..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że mod skasował post bo był cytat dużymi literami ale nie będę przepisywał całości bez jej. Ogólnie na antyNC+ na FB ktoś napisał , że wynegocjował platinum za 79 zł ile w tym prawdy kto to wie :)

Zero w tym prawdy i nie warto ciągnąć ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to nie uwierzę, ale generalnie uważam że pakiet C+ jest bardzo mało elastyczny, jest stopniowany, co 2 kanały to 20zł więcej, szkoda tylko że abonent nie może sobie wybrać które kanały chce dołożyć do pakietu, bo wtedy fan filmu wziąłby sobie np C+ Gold z dwoma kanałami Family i dwoma C+Film i miałby pełen wypas, a osoba która chce oglądać sport mogła by w tym samym pakiecie Gold wziąć np. C+, C+ Sport i dwa kanały Family, na których też będą transmisje sportowe, jak już mówiono na konferencji NC+. Można by było płacić tyle samo mając różny kontent dopasowany do potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...