Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie złożone w punkcie NC+ kilka dni temu. W ICA C+ pojawiła się już stosowna informacja o przygotowanej ofercie przedłużenia umowy jako, że jestem stałym abonentem, w tym celu bla bla bla...

 

Pytanie moje brzmi, zadzwonić na DUK niejako w celu zapytania czy wypowiedzenie zostało zarejestrowane i już teraz "przypadkiem" dowiedzieć się jak bardzo ciulową ofertę mi przygotowali czy czekać? Nie ukrywam, że ciekawość mnie zżera, umowę mam do końca lipca. Wiem, że czasu sporo, niemniej jednak obawiam się, że mógłbym zacząć już rozglądać się za czymś innym.. Dlaczego? Nie wiem czy to, że przez 18 m-cy jako nowy abonent Cyfry+ płaciłem za pakiet Optimum HD + MR w sumie 92 zł nie sprawi, że nie mam żadnych szans na niższą umowę na 15 m-cy (łamaniec) choćby zbliżoną do tego, co Wy otrzymujecie (mogłoby to być nawet i średnia ok. 60-70zł, HBO, Filmboxy, Cinemaxy mnie specjalnie nie interesują).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anonim69 - Comfort+ w tym Multi+ Ekstra+ oraz 6 X Canal+ HBO, w tym MR myślę że wyszarpie za max 69 zł.

Widzisz jak to pisał bogdan425, polityka firmy jest taka , że przy negocjacjach to firma chętnie wyrwie za dekodery, co jest normalne , każdy chce zarobić, jeżeli już chcesz je oddać aby zejść z ceny, to nic nie zmienia i nadal chcą jak najwięcej, w dodatku w tej chili płace 99zł a nie 59zł więc pułap jest inny i firma woli zapewne zachować taki stan, więc słabo widzę taką możliwość z 69zł i oddaniem dekoderów, na co chętnie bym przystał z mety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...