Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za czasów śp. Cyfry często zdarzało się negocjować warunki przedłużeniowe przez maila, tzn. wysyłało im co człowieka interesuje w jakiej cenie a oni dzwoni godząc się lub ewentualnie je trochę negocjując. Czy tak można również negocjować migrację do nc+? Jeżeli tak to na jakiego maila pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Pace można się starać tylko przy migracji jeśli odbierasz Hbo w ostatnim miesiącu umowy to jest za darmo a logiczne jest iż jak zakończy się umowa to gasną ci wszystkie kanały

 

Czyli negocjujac warunki migracji moge starac sie o wymiane tego sagecoma co mam w dzierzawie na pace, czy tez o dobranie pace jako drugiego dekodera dzierzawionego, bez oddawania dzierzawionego sagecoma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do tej pory kiszę się z ofertą n-ki płacąc bajońską sumę 110 pln miesięcznie i nadszedł ten dzień aby migrować do nc+ i od razu wziąć sobie multiroom.

Konsultant podesłał mi sześć "warunków promocji" z których nic nie wynika po za tym, że każdy kolejny jest droższy... Nie ma żadnej listy kanałów, pakietów, nic i jak tu wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili i do mnie :)

Comfort+Multi+Extra+6xCanal+HBO+Cinemax+Filmbox+HBOGO+MR+2xPace - 99,99zł na 24 miesiące - propozycja zaakceptowana.

Mam to co chciałem za cenę jaką chciałem, a nie mam siły i ochoty na mocowanie się o 10 zł.

Zastanawia mnie tylko jedno, nie było czytania żadnych formułek umów przez konsultanta, tylko informacja o ofercie (powtórzona przeze mnie dwukrotnie) i pytanie o to czy zgadzam się na tę ofertę. Nie było również mowy o tym od kiedy obowiązuje umowa, tylko pytanie o zgodę na wycofanie wypowiedzenia. Oczywiście zapytałem od kiedy obowiązuje umowa, konsul odpowiedział że oferta będzie dostępna w ciągu 48 godzin, natomiast nowa cena będzie obowiązywała od lipca. Po potwierdzeniu konsultant powiedział że wysyła potwierdzenie umowy w formie pisemnej. Wszystko przebiegło dużo szybciej i sprawniej niż tego się spodziewałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to są zdaje się promocje dla nowych klientów...

 

Tymczasem ja mam takie nazwy:

"Multi+ 0 zł 24m dla Abonentów"

"Cinemax 10 zł 24m dla Abonentów"

"HBO 20 zł 24m dla Abonentów"

"Premium Sport&Film 40 zł 24m dla Abonentów"

"Extra+ 0 zł 5m / 10 zł 19m dla Abonentów"

"Comfort+ 39,90 zł 24m dla Abonentów"

 

I jak one się mają do tych powyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie uważacie, bardziej opłacalne jest wziąć przykładowo łamańca ale na 15 m-cy niż na 24 m-ce jeśli moja umowa z Cyfrą+ na starych warunkach kończy się w lipcu? Przy 15 miesięcznej umowie mam dobrą kartę przetargową przy przedłużaniu z uwagi na okres świąteczno-noworoczny :>

 

I czy jeśli teraz posiadam multiroom, za który płace i dzierżawię (mam Pace i Sagemcoma) - to przy migracji da się wyrwać za free i pozostać przy kartach Cameleon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że Comfort+ Extra+ Multi+ da mi w efekcie ofertę "Comfort+ Extra" i multiroom za w sumie 39,90 przez 5 m-cy oraz 49,90(?) przez pozostałe 19m, a po 24 miesiącach 59+30+15 = 104pln miesięcznie.

 

Nie jestem pewny. Extra+ z samym Comfort+ (bez żadnych paczek z Canal+) kosztował 20zł... A co po 24 miesiącach, to nawet nie będę zgadywał... Ale zalecam wypowiedzenie w 22-23 miesiącu, na pewno poprawi pozycję w rozmowach ;).

 

A tak w sumie, to co masz i za ile i co chesz wziąć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj rozmowa z działem promocji warunki nawet zakceptowałem dziś rano dzwonię czemu nie mam nowych kanałów Pan z działu technicznego stwierdził że owszem ma zaznaczone że była rozmowa ale nic do systemu nie jest wprowadzone i nadal jestem abonentem cyfry+ . Podczas wczorajszej rozmowy konsultant nie przeczytał mi aneksu - czy to jest nadal ważne aby migracja doszła do skutku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xaveri z wysokiego pułapu startujesz. Łatwiej może być zdać sprzęt i wziąć nową umowę. I całkiem serio rozważyłbym Cyfrowy Polsat, w tych samych pieniądzach co w NC+ możesz mieć Cinemax. Stracisz niestety kanały z Multi+.

 

Wypowiedzenie wysłałeś? Jeśli nie, to to zrób. Zrezygnuj z niepotrzebnych pakietów. Może będzie łatwiej dyskutować o obniżce. I tak będziesz musiał jeszcze odpękać przynajmniej miesiąc w NC+, masz czas na zastanowienie, czy chcesz tu zostać, a przy okazji rozejrzyj się za alternatywami. Jak będziesz miał konkretną ofertę konkurencji w ręku, to i rozmowa będzie inna, bo wtedy to oni będę Cię musiali przekonać. I zastanów się, jaki gratis chcesz wyrwać (ot, choćby te Cinemaxy, czy cokolwiek innego, co Cię przekona do zostania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zmigrowałem kilka dni temu ale czekam spokojnie co przyślą w aneksie mam maila od konsula co ustaliliśmy a w ICA na stronie głównej jedno a w zakładce moja oferta trochę cos innego jedynie do zapłaty sie zgadza 0 zł ale nie mozna otworzyć faktury lekki [beep] mają chyba w systemie

 

strona główna

pakiet

comfort

 

opcje dodatkowe

multi

HBO

premium sport i film

najem box +

 

moja oferta - zakładka

pakiet

premium sport i film

multi

HBO

 

opcje dodatkowe

comfort

 

 

a i ceny zniknęły ile co kosztuje chyba ich przerosła moja migracja :D

 

PS wszystko drukuje z ICA jakby co wiecie rozumiecie może się nie przyda ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmigrowałem do NC+

 

Pisałem wcześniej o problemach z pejsem, ale kolejna rozmowa z bardziej przyjaznym konsultantem wszystko wyjaśniła. Początkowo dobrałem pejsa do multiroomu i nie chcieli mi go zrabatować. Podziękowałem i powiedziałem konsulowi żeby więcej do mnie nie dzwonił. Na szczęście zadzwonił inny. Powiedział żebym oddał stary dekoder a pejsa przesunął jako dek główny. I się udało. A poprzedni baran tego nie mógł powiedzieć i naraził mnie na niepotrzebne nerwy:-)

Do rzeczy, umowa na 24 miesiące. 12x49.9 i 12x79.9, średnia 64,9pln. W tym comfort+extra+multi+6C+MR(cameleon)+9mHBO(z automatycznym odłączeniem)+C+VOD no i wspomniany Pace PVR 500G. Do tej pory płaciłem 71zł także jestem zadowolony. A jak za 2 lata nie dadzą tego w podobnej średniej to się pożegnamy.

Dziękuję użytkownikom i pracownikom forum za wprowadzenie w temat. Będę tu czasem jeszcze zaglądał, a częściej pewnie za około 20 miesięcy:-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. obecnie prestiz hd+multiroom+hustler+1xpace 132zl

umowa do 30 czerwca (wypowiedzenie wyslane)

dzis telefon z propozycja full (bez pakietu noc) za 109,99zł. pomylalem ze nie najgorzej i nawet moze byc, az koles odczytuje warunki mi i mowi oplata za dekoder pace 5zl/msc, wiec natychmiast pytanie czy moge go jutro oddac by nie placic za dierzawe, niestety nie ma takiej mozliwosci.

grzecznie odmowilem! zobacyzmy co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...