Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja pon wyslalem pisemko poleconym sadze ze wtorek max sroda dotarlo to ile mniej wiecej czekac na telefon lub jakis news ze doszlo i ze zarejestrowano? 20 styczen to bedzie w pon i przyznam ze jakis sygnal w next week by sie przydal z konkretna oferta :)

 

wiekszosc z was tutaj mowi ze po zarejestrowanym wypowiedzeniu od razu dzwonia.

 

zalezy jeszcze jakim listem wyslales. ja wyslalem poleconym priorytetem z potwierdzeniem. Dotarlo w poniedzialek a w srode zadzwonili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie posiadam Canal+Start wraz z Pace'em, czyli płacę 49 zł. Generalnie sprawa wygląda tak, że mamy w domu dwie umowy - jedna moja podpisana z Cyfrą i tak przy niej tkwię, drugą mają z kolei rodzice, którzy jakoś w kwietniu zmigrowali z n do nc+ i mają Universe+ wraz z 6xC+ i MR za chyba 79PLN. Z tego, co mówili to umowę mają na 12 miesięcy, więc niedługo będzie im się kończyć okres promocyjny i stwierdziliśmy, że bezsensu nam utrzymywać dwie umowy i wybierzemy tam gdzie będzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbyś taniej gdybyś migrował z c+. To co mają Twoi rodzice po migracji za 79,to Ty miałbyś za 59. Przy tym pakiecie co masz obecnie nie można mieć MR. Musiałbyś pakiet zwiększyć i dobrać wtedy MR i z tym migroać. Dodatkowo dobrać 2 deka jak nie masz swojego prywatnego. 2 dek to dodatkowa opłata za pvr lub 0 za zwykły. Jaj dużo zachodu to zostań przy umowie rodziców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wysłałem 7 stycznia wypowiedzenie umowy z cyfrą +(napisałem że nie zamierzam przedłużać umowy i rozwiazanie wraz z okresem minimalnym ). Styczeń mam jeszcze ceny promocyjne a od lutego przechodzi w czas nieokreślony i mogę płacić 135 za optimum hd + multi + canal +, obecnie 84 ( dwie akrty , jeden dekoder na wynajem + drugi własny)

 

Teraz pytanie czy nie za późno wysłałem wypowiedzenie ?

Pozatym interesuje mnie universe + canal +film (bez sportowych) + multi + ewentualnie history hd na co mogę liczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios wydaje mi się, że za dużo zachodu z przerobieniem tej umowy Start, chociaż uważam również, że najlepiej obie wypowiedzieć teraz i zlecić negocjacje jednej osobie-wybrać optymalną wersję na końcu.

 

@renovoltage jeżeli umowę(w czasie oznaczonym) masz do końca stycznia i w styczniu wysłałeś rezygnację to umowa nie przejdzie na czas nieokreślony tylko wydłuży się o miesiąc i zakończy wraz upływem lutego, ale oczywiście za luty zapłacisz więcej.

 

Jaki dekoder dzierżawisz? Jeżeli aktualnie płacisz 84zł to optymalnie będzie migrować do 31.01 aby nie wpaść w wyższy rachunek za luty, ale spokojnie jeszcze czekaj na telefony z DUK. Uważam, iż za Universe+/6xCanal+(wiem, że pisałeś tylko o film+)/MR/Pace możesz próbować dostać nawet za 59-69zł.

 

Zważenie racji oraz na ewentualny telefon który sam możesz do nich wykonać też jeszcze jest czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pon wyslalem pisemko poleconym sadze ze wtorek max sroda dotarlo to ile mniej wiecej czekac na telefon lub jakis news ze doszlo i ze zarejestrowano? 20 styczen to bedzie w pon i przyznam ze jakis sygnal w next week by sie przydal z konkretna oferta :)

 

wiekszosc z was tutaj mowi ze po zarejestrowanym wypowiedzeniu od razu dzwonia.

 

zalezy jeszcze jakim listem wyslales. ja wyslalem poleconym priorytetem z potwierdzeniem. Dotarlo w poniedzialek a w srode zadzwonili

 

 

 

tylko polecony prio bez potwierdzenia odbioru. Takze sadze ze dotarlo w srode lecz narazie cisza ani ze dotarlo ani ze zarejestrowane

 

jesli do przyszlej srody nadal nic to mam wyslac im maila w sprawie migracji i pytac o wypowiedzenie czy jak ktos zadzwonic to podczas rozmowy pytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wysłałem 7 stycznia wypowiedzenie umowy z cyfrą +(napisałem że nie zamierzam przedłużać umowy i rozwiazanie wraz z okresem minimalnym ). Styczeń mam jeszcze ceny promocyjne a od lutego przechodzi w czas nieokreślony i mogę płacić 135 za optimum hd + multi + canal +, obecnie 84 ( dwie akrty , jeden dekoder na wynajem + drugi własny)

 

Teraz pytanie czy nie za późno wysłałem wypowiedzenie ?

Pozatym interesuje mnie universe + canal +film (bez sportowych) + multi + ewentualnie history hd na co mogę liczyć ?

Wypowiedzenie już tam jest. Luty zapłacisz bez ulg. Dla ciebie najlepszym wyjściem jest, mimo wszystko, zachować spokój. Nie dzwonić. Nie pytać. Czekać. Jeśli zadzwonią, to zawsze będziesz w lepszej sytuacji. Nie w takiej jakbyś wysłał w odpowiednim terminie wypowiedzenie ale zawsze to będzie coś. Chyba, że przeczekasz do lutego. Wtedy sytuacja zmieni się diametralnie. Na twoją korzyść w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem około tygodnia temu do nc+ na warunkach:

Canal+Silver

Canal+ Premiere

Canal+ Film

HBO

Do dnia dzisiejszego w moim ICA widzę tylko:

Canal+ Silver

HBO

 

Pierwszy konsultant stwierdził, iż niebawem wszystkie opcje będą widoczne.

Drugi konsultant stwierdził, iż te opcje nie będą u mnie widoczne ...

Spotkał się już ktoś z taką sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425.Tak nie pisz,żeby tam nie dzwonić itp,bo zaraz Ci napiszą,tak jak mi napisali,że to bzdura,bo dzwoniąc samemu można dostać b.dobrą oferte. Nie wzieli jednego pod uwagę,że mieli farta i więcej szczęścia,aniżeli rozumu w głowie dzwoniąc tam samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425, czyli identycznie jak u mnie , sam też nie mam ciśnienia na przejście do nc+, nigdy nie dzwoniłem i nie upominałem się o ofertę , miałem kiedyś przeboje z wypowiedzeniem , to dzwoniłem i skończyło się na reklamacji ,która została uwzględniona . Jak do tej pory, to po ich telefonach dostawałem ofertę, która mnie satysfakcjonowała , ostania była przedłużona w ostatni dzień umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem około tygodnia temu do nc+ na warunkach:

Canal+Silver

Canal+ Premiere

Canal+ Film

HBO

 

Tydzień temu pisałeś, że wynegocjowałeś U+6xC+HBO.

 

Podczas rozmowy pytałem się o Universe+ i zapewniono mnie, iż oferta, którą przedstawiłem wyżej zawiera to. Wydawało mi się, iż programowo jest to ta sama oferta? a na maila otrzymałem potwierdzenie:

Canal + Silver

kwota abonamentu: 69 zł

kanały podstawowe Universe +

HBO 0zł/18m

Canal+ Film i Premier (Canal + HD, Canal + Sport HD, Canal+ Film HD, Canal + Film2 HD) 0zł/18

Canal + Family HD i Canal Family 2 HD

 

Jeśli kogoś wprowadziłem w błąd to sorry ale nie było to moim zamiarem.

Byłeś klientem N, a tam zdaję się, że w ICA nie zawsze wszystko jest widoczne

@emsik tak jak mówi Kolega regenwalde ICA po N-ce nie pokazuje opcji Canal+, nawet jeżeli faktycznie tą opcje posiadasz, i nie jest to powód do rozpaczy. Na fakturze w dekoderze wszystko będziesz miał rozpisane.

Dzięki za info, czyli muszę z tym żyć i czekać na umowę, która jasno potwierdzi wynegocjowane warunki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...