Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jak ostatnio dawali Canal+ Kompakt + MR + Pace 500 GB + Kompakt HD za 51 zl umowa na 12 miechow to ze najtaniej ze sie nieda juz mniej !! Kumpel miesiac po mnie dostal Canal + Optimum + MR + Pace 500 za 49 zl :P bezsens wyzszy pakiet i za mniejsza cena co ja dostalem az niewiezylem dopuki niezalogowal na koncie internetowym klienta szok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr.jest napisany w temacie. I to kilkadziesiąt razy. Wystarczy się cofnąć. Ale jak ty zadzwonisz,to krzykniesz łał! Ale drogo! Nigdy samemu się nie dzwoni.

Nie mam tam po co dzwonić, bo sami wydzwaniają. Robią to tylko z numeru 223346180 i jakiś z dwoma 00 na końcu(nie pamiętam).

 

Wygląda na to, że Uni + 6xC+ + MR + Pace za 49 zł jest dla wyjątkowych uparciuchów/farciarzy/negocjatorów, bez C+ chcą 39. W rodzince już się pojawiają głosy, żeby olać C+ skoro aż 20 zł za to chcą. Ciekawe co tam jeszcze nowego powiedzą przy kolejnym telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie oczywiście poleci, bo ta firma tak ma:) Będę celował w Uni+, 6xC+, MR za 55 zł. Bez MR ludzie dostawali to za 49 zł

 

Mi dzis proponowali Univers+ 6x C+ + MR + PACE 0 zl za 54 zl na 12 miechow :P Odpuscilem umowa do konca lutego wypowiedzienie zarejestrowane 2 dni temu. Celuje w Univers+ 6xC+ MR + 3x HBO na 12 miechow za 59 zl :P chyba ze bez HBO 49 zl bo daja!! Czekam cierpliwie bo mam czas. KOnsultantka powiedziala ze takiej oferty niedostane co mi proponuje za 54 ze jak mowila przelozonemu to sie smial z niej doslownie hehe xD bywa ja czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dla odmiany zaproponowali migrację z c+ na nc+ z pakietem all Inclusive za 179 zł.

Przez 12 lat byłem klientem c+, a w podziękowaniu chcą mnie wydymać. Polityka pozyskania nowego klienta, działa super.

W lutym wypowiadam umowę i idę jako nowy klient. Dostanę więcej za 50 zł mniej jako nikt. Banda idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nic nie stoi na przeszkodzie by rezygnację już wysłać,

2. Nie dziw się, bo to nie instytucja charytatywna i zarabiać musi, toteż bez punktu 1 może być ciężko,

3. I zależy...byś płacił jak najwięcej, szczególnie jak ominiesz punkt 1,

 

 

Nie mówię, że wypowiedzenie to remedium na wszystko i zawsze, ale bywa pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...