Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie, tylko pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i nie do końca wiem czego się spodziewać, czego oczekiwać? odpowiedzi szukam na tym forum. co do mojej migracji. mam czas do końca lutego, wypowiedzenie wysłane. teraz ruch po stronie nc+. ciekaw jestem rozwoju sytuacji i korzystając z doświadczeń innych użytkowników forum chcę wynegocjować jak najlepszą ofertę. dlatego będę pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej migrować (tylko cyfrowicze,bo zmiana operatora) w ostatnich dniach miesiąca. Bo jak 1 okaże się,że zrobili w bambuko to rezygnacja,a nie reklamacja. Szybciej,a nawet można jeszcze lepszą ofertę dostać.

ircios możesz wyłożyć to prościej ? :) czym w skutkach dla abonenta różni się rezygnacja i reklamacja.

Rezygnuję czyli nie mam umowy u tego operatora. Reklamuję czyli mam nadal umowę tyle że naprawiają to co zrobili niezgodnie z umową, naprawiają szkodę w postaci np dodatkowych kanałów. Dobrze myślę ? Poza tym że trwa dłużej to nie wiem dlaczego reklamacja by miała być gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan wypowiedzenie to trzeba było wysłać w grudniu.........

 

ale ja dopiero oferte konkretna dostalem tuz przed swietami taka ktora mi pasowala tzw kanaly dodatkowe na caly okres umowy wraz z MR darmowym zaden inny konsultant sie nie godzil na takie warunki

 

malo tego byl to w ogole pierwszy konsultant ktory zjechal mi z ta oferta na 84zl

 

cala reszta dawala 89zl ale bez dodatkow i bez MR pomijajac kanaly dodatkowe

 

 

na MR umowilem sie w styczniu + kontakt zaraz po dobraniu karty

 

poszedl mi na reke

 

teraz jedynie czego brakuje to konkretna cena

 

 

84zl to nie jest malo gdzie inni dostaja po 59 za to samo pamietam na innym boardzie ze ktos dostal uni+ 6c+ hbo 6 czy 12 mscy MR Redlight i calosc 69zl nawt przy takiej cenie bym wzial odrazu

 

HBO to jest produkt smieciowy krytykowany wszedzie sam nie wiem czmu tyle osob bierze ze do 6msc za free a potem i tak placa 89 jak go wylacza

 

dlatego ja sobie usunalem wszystkie filmowe a ten dalej 84zl

 

 

skrzywie sie jeszcze jak sie okaze ze wypowiedzenie nic nie da a na maila dostalem ze 3 miesiecznie pytanie tylko czy wtedy uprawnienia na karte beda dalej spadac :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej migrować (tylko cyfrowicze,bo zmiana operatora) w ostatnich dniach miesiąca. Bo jak 1 okaże się,że zrobili w bambuko to rezygnacja,a nie reklamacja. Szybciej,a nawet można jeszcze lepszą ofertę dostać.

ircios możesz wyłożyć to prościej ? :) czym w skutkach dla abonenta różni się rezygnacja i reklamacja.

Rezygnuję czyli nie mam umowy u tego operatora. Reklamuję czyli mam nadal umowę tyle że naprawiają to co zrobili niezgodnie z umową, naprawiają szkodę w postaci np dodatkowych kanałów. Dobrze myślę ? Poza tym że trwa dłużej to nie wiem dlaczego reklamacja by miała być gorsza.

 

a choćby dla tego, że reklamacji mogą ci nie uznać...a rezygnację w ciągu 10 dni muszą:)

bardziej boją sie bata w postaci rezygnacji niż reklamacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi zaczęło sie - pierwszy telefon z ncplus - standardowo zanim coś powiedziałem to się rozłączyli ale przyzwyczaiłem się.

Bariera dla mnie to 69 zł za universe z canal plusami, sprzęt który mam (dekoder SD i Pace PVR) oraz zostaje multiroom ten od Cyfry.

Cena jak najbardziej realna - jak sądzicie?

Idę bez wypowiedzenia. Aha - umowa jakoś. do połowy marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...