Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poradźcie, za ile teraz można dostać najtaniej jakiś pakiet w ncplus? Teraz płacę 26 PLN za jakiś stary pakiet z Cyfry+ któremu już dawno się skończyła umowa. Telewizji właściwie nie oglądam, złożyłem wypowiedzenie, ale chciałbym pozostać ze względu na MiniMini, którego nie ma w DVB-T. Chciałbym płacić jak najmniej, co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa w C+ do końca lutego wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

 

Mam obecnie Pakiet z TV LG .

CANAL+ HBO Super Premium

Cinemax HD

Filmbox HD

Multiroom

Dekodery mam swoje.

Za całość płacę 182 zł

 

W NC+ chciałem to samo + Redlight HD za 129 zł czyli:

 

Universe+

Canal+ x6

HBO x3

Filmbox HD

Cinemax HD

Redlight HD

Multiroom 2x Cameleon

 

Kilkanaście odebranych telefonów z propozycjami na przemian 169 zł i 159 zł bez Redlight HD nic niżej, odmówiłem jak nie zgodzą się rezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do lutego, wypowiedzenie moje dostali 2.01, właśnie przyszedł sms, delikatnie mówiąc wk...wiający, że "potwierdzamy wypowiedzenie... - a jeśli ZMIENILIBY PAŃSTWO DECYZJĘ, prosimy o kontakt 3454546 (to jest jakiś DUK, bo końcówka inna?)". Wnerwiają człowieka, ale to pewnie taka durna gra: ja bym dawno ZMIENIŁ DECYZJĘ, jakby oni ZMIENILI KWOTĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sms "potwierdzamy rozwiązanie unowy z dniem 31.01 br.

Gdyby zmienili Państwo decyzję, prosimy 222200191,

mają tych numerów niezliczoną ilość chyba, ale tylko na niektóre da się dodzwonić,

inne służą chyba tylko im do dzwonienia i głuchych.

My akurat nie mamy wielkiego apetytu na umowę koniecznie z NC+,

więc dzwonić nie zamierzam, mam nadzieję tylko, że

kiedy zadzwoni jakiś dobry człowiek z dobrą ofertą to będę mieć wtedy czas na rozmowę,

a nie że złapią mnie gdzieś na ulicy, na parkingu czy nie wiadomo gdzie jeszcze,

a czasu po ewentualnym telefonie będzie już mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa w C+ do końca lutego wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

 

Mam obecnie Pakiet z TV LG .

CANAL+ HBO Super Premium

Cinemax HD

Filmbox HD

Multiroom

Dekodery mam swoje.

Za całość płacę 182 zł

 

W NC+ chciałem to samo + Redlight HD za 129 zł czyli:

 

Universe+

Canal+ x6

HBO x3

Filmbox HD

Cinemax HD

Redlight HD

Multiroom 2x Cameleon

 

Kilkanaście odebranych telefonów z propozycjami na przemian 169 zł i 159 zł bez Redlight HD nic niżej, odmówiłem jak nie zgodzą się rezygnuje.

 

Ja mam dokładnie to samo co ty chcesz. Ale bez Redlight za to z History HD.

Jak w podpisie.

Migrowałem z Cyfry+ w grudniu bez wypowiedzenia, a umowę miałem do sierpnia 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa w C+ do końca lutego wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

 

Mam obecnie Pakiet z TV LG .

CANAL+ HBO Super Premium

Cinemax HD

Filmbox HD

Multiroom

Dekodery mam swoje.

Za całość płacę 182 zł

 

W NC+ chciałem to samo + Redlight HD za 129 zł czyli:

 

Universe+

Canal+ x6

HBO x3

Filmbox HD

Cinemax HD

Redlight HD

Multiroom 2x Cameleon

 

Kilkanaście odebranych telefonów z propozycjami na przemian 169 zł i 159 zł bez Redlight HD nic niżej, odmówiłem jak nie zgodzą się rezygnuje.

 

Spokojnie poczekaj do lutego, sami zadzwonią i kwota co chcesz będzie bezproblemowo za max 109 zł, poczytaj moje wpisy z tego postu ponieważ miałem podobna sytuacje.

Nie chciałem tracić nerwów i po pierwszym telefonie w ostatnim m-cu wypowiedzenia przyjąłem propozycje za max kwotę jaka bylem skłonny dać.

Sadzę że jak bym poczekał jeszcze ok. pól m-ca można by było to samo - taniej, lub za te same pieniądze - więcej.

Zawsze możesz w razie problemów z migracją wycofać wypowiedzenie.

Cierpliwości i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 telefon i gosc mowil ze kazdy inny konsultant da mi to samo

 

Univer+ 6X Canal+ MR Redlight History HD /18msc/ calosc 84zl i nie ma taniej chcialem 79zl mowil ze comfort co najwyzej mi moze dac

 

Jak sadzicie co robic?

 

wypowiedzenie? na innym boardzie inni szersza oferta niz ja u+ 6x + hbo + mr dostawaili za 64 chcieli taniej i nie dostali tylko czemu oni dostawali to za 64 a mi daje po 84

 

czy moze zmienic strategie i jeszcze cos dolozyc

 

jakie jest wasze zdanie bo gosc nie wiedzial nawet ile placilem gdy mialem umowe i widze ze kieruje sie tym ile obecnie place

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowilem sie z nim na ten weekend wypowiedzenie nie wyslane dopiero po weekendzie zdecyduje co zrobic

 

tylko tak jak mowilem wczesniej sa tacy co maja bogatsza oferte niz ja wyslali wypowiedzenie i bez zmian jesli chodzi o cene.

 

Mnie juz rodzinka meczy zebym to skonczyl i migrowal oni tylko rozumieja sytuacje z MR ze bezplatna przy migracji

 

patrze tez na cene pakietu ktora mam online to wyszlo kolo 120.99z zl ale 12 miesiecy

 

Jesli chodzi o zmiane strategii to ewetualnie bym zapytal co mi moze jeszcze wlaczyc ale na caly okres umowy

 

 

sprawiedliwosc jest zadna bo sa tacy co maja 12 msc c+ hbo cinemax filmbox za 99zl z MR a ja polowa z tego i 84zl

 

 

 

Twoje pytanie to czekanie ale na co ? :) zostalo mi 3 tyg lacznie darmowego MR

 

gosc juz chcial finalizowac migracje gdybym nie poruszyl kwestii ceny juz chcial mnie witac z gaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sms "potwierdzamy rozwiązanie unowy z dniem 31.01 br.

Gdyby zmienili Państwo decyzję, prosimy 222200191,

mają tych numerów niezliczoną ilość chyba, ale tylko na niektóre da się dodzwonić,

inne służą chyba tylko im do dzwonienia i głuchych.

My akurat nie mamy wielkiego apetytu na umowę koniecznie z NC+,

więc dzwonić nie zamierzam, mam nadzieję tylko, że

kiedy zadzwoni jakiś dobry człowiek z dobrą ofertą to będę mieć wtedy czas na rozmowę,

a nie że złapią mnie gdzieś na ulicy, na parkingu czy nie wiadomo gdzie jeszcze,

a czasu po ewentualnym telefonie będzie już mało

Zgodzić się na migracje do nc+ przez telefon to jedno, ale zawsze pamiętaj aby ofertę nc+ włączyć dopiero od następnego m-ca, i aby konsultant przesłał Ci ustaloną telefonicznie ofertę na e-maila.

Dzięki temu w przypadku niezgodności będzie 10 dniowy okres na odstąpienie od warunków umowy.

Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie to jak wieczność,a z ciebie para już idzie. Czekaj. Może to właśnie 31st.dostaniesz to czego chcesz,albo.... 28 lutego :D

 

 

Czyli wg Ciebie co mam najblizszy telefon odrzucic?

 

wyslac wypowiedzenie w pon?

 

i kolejne odrzucac?

 

a co jesli np 28 stycznia nic sie nie zmieni i dalej bedzie 84zl

 

do 31 stycznia mam darmowy MR 1 lutego bedzie juz nowa cena i tego dnia wlasnie chcialbym miec aktywacje juz nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...