Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem już 2gi telefon, ale znowu to samo 59 zł za Universe + canal+ + multiroom + pace + sagemcom. Aktualnie mam to co w podpisie.

Ciśnienia nie mam, zawsze jest przecież konkurencja. Szkoda, że ten pakiet comfort+ jest taki skopany, bo w porównaniu z odpowiednikiem Polsatu leży i kwiczy.

 

Wielu marzy o takiej ofercie. Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem wielokrotnie :)

 

w kwietniu 2013 konczyła mi sie umowa - optimum bez hd z kanałami C - multiroom - pace za 105 zł - wypowiedzenie wysłane 2 miesiace wczesniej. Do konca kwietnia oferty za 99 zł - C+ silver - gold. Ja chciałem Universe + 6xC - multiroom - pace za 64 - 69 zł. Nie chcieli dac to mowiłem do widzenia że dvb-t mi wystarczy i w razie co doładuję n na kartę. Na początku maja telefon co możemy zrobic żeby pan został. Już po zakonczonej umowie. Palnąłem Universe + 6xC - multiroom pace za 59 zł i po konsultacji z przełożonym dostałem :) kilka dni pozniej reklamacja że Polsat HD nie działa mailem pisałem - w połowie czerwca odezwali sie że to prawda że Polsat HD nie działa na dekoderach byłej cyfry - nie poinformowali mnie o tym ;) i że mogę wybrac albo HBO albo Filmbox jak pisałem w reklamacji. Wziąłem HBO.

Pod koniec lipca dostałem kopię umowy z NC a tam zamiast universe było C+ Silver - reklamacja poszła że nie tak się umawialismy na przedłużenie umowy w maju.

Pod koniec sierpnia znow się odezwali i uzgodnilismy że zmienią z C+ silver na Universe ale muszą rozwiazac umowę z maja i nową od wrzesnia podpisac ze mną zamiast 59 zł zaproponowali 49 zł. Reszta dodatkow bez zmian i tak mam :)

 

Maj 2013 miałem za darmo.

 

jesteś spryciarzem, pogratulować. miałeś też na pewno sporo szczęścia. pytanie - co byś zrobił, gdyby w maju już po skończonej umowie nie zadzwonili do ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem wielokrotnie :)

 

w kwietniu 2013 konczyła mi sie umowa - optimum bez hd z kanałami C - multiroom - pace za 105 zł - wypowiedzenie wysłane 2 miesiace wczesniej. Do konca kwietnia oferty za 99 zł - C+ silver - gold. Ja chciałem Universe + 6xC - multiroom - pace za 64 - 69 zł. Nie chcieli dac to mowiłem do widzenia że dvb-t mi wystarczy i w razie co doładuję n na kartę. Na początku maja telefon co możemy zrobic żeby pan został. Już po zakonczonej umowie. Palnąłem Universe + 6xC - multiroom pace za 59 zł i po konsultacji z przełożonym dostałem :) kilka dni pozniej reklamacja że Polsat HD nie działa mailem pisałem - w połowie czerwca odezwali sie że to prawda że Polsat HD nie działa na dekoderach byłej cyfry - nie poinformowali mnie o tym ;) i że mogę wybrac albo HBO albo Filmbox jak pisałem w reklamacji. Wziąłem HBO.

Pod koniec lipca dostałem kopię umowy z NC a tam zamiast universe było C+ Silver - reklamacja poszła że nie tak się umawialismy na przedłużenie umowy w maju.

Pod koniec sierpnia znow się odezwali i uzgodnilismy że zmienią z C+ silver na Universe ale muszą rozwiazac umowę z maja i nową od wrzesnia podpisac ze mną zamiast 59 zł zaproponowali 49 zł. Reszta dodatkow bez zmian i tak mam :)

 

Maj 2013 miałem za darmo.

 

jesteś spryciarzem, pogratulować. miałeś też na pewno sporo szczęścia. pytanie - co byś zrobił, gdyby w maju już po skończonej umowie nie zadzwonili do ciebie?

 

zostałbym z dvb-t polskim i czeskim, n na kartę ( jak bym chciał to bym doładował ) do tego fta z astry 19,2 - hotbird - astra 28,2 - wiec jest co oglądac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorzej jest wtedy kiedy umowa przechodzi na czas nieokreslony i cena zalicza skok o dobre 20zl

 

Ja mam Optimum HD +6C+ i płacę 78 zł - ale wiem, że jak skończy się umowa z końcem lutego, to abo wzrośnie do 107 zł, więc jest to praktycznie jeszcze więcej - blisko 30 zł więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam sobie furką z pracy, pędzę sobie S3 do domu a tu telefon z ....

- dzień dobry (po drugiej stronie miła Pani Ania) najpierw bla, bla czemu złożyłem wypowiedzenie, czy coś nie odpowiadało i takie tam ...

wymiana uprzejmości krótka pogaducha

 

mamy propozycję przejścia do nc+, w związku z tym, że mamy sporo ofert, proszę przybliżyć swoje oczekiwania co do oferty.

 

- Ja na to, że w związku z tym, że wchodzi do mnie na osiedle MM dostałem od nich ofertę i tu krótkie przedstawienie propozycji od MM, a żeby przejść do NC+ chciałbym ofertę U+ z 6xC+ co może Pani zaproponować.

- proponuję pakiet za 79PLN

- to jest dla mnie za droga oferta i nie do przyjęcia, proponuję 49PLN,

Pani Ania prosi o chwilę cierpliwości i "konsultację z przełożonym", po chwili muzykowania wraca i mówi:

- niestety nie możemy przystać na proponowaną kwotę, proponuję 59PLN

ja na to, po chwiiiiiiiiiiiiiiiiili zastanowienia

jakby Pani dorzuciła do tego HBO to bym się zgodził na taką ofertę,

muzyka gra ........

i

 

Universe+ / 6xC+ / HBO za 59 na 12 miesięcy.

 

wziąłem bo czasu mi szkoda na gadanie po 20 min dziennie.

wiem zaraz powiecie, że trzeba było poczekać, ale mnie to satysfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...