Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawialem z konsultantka (bardzo mila) poprosilem o przedstawienie oferty dla mnie. Zaproponowali mi za platyne 119zl multi 20zl jeden pvr500 20zl a drugi gratis. Ja jej na to ze mam wszystkie kanaly cyfry plus hbo na 6 mies plus multi room za free dekoder pace500 free a drugi 10zl i place za wszystko 97zl to ja zatkalo. Pytalem sie o canal gol i weekend Ci co maja jako opcje dostana te wersje rozszezona wiec spokojnie. To ja na to w zwiasku z tym mi sie nie oplaca przechodzic do nc+ -cisza w sluchawce- powiedziala tez ze oferty sie zmieniaja, a ja je ze jak dostane to co mam w tej cenie co place to prosze o tel jesli nie to prosze nawet nie tracic czasu -CISZA- ladnie podziekowalem i sie rozlaczlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zachwalania oferty nc+ nie było końca, włącznie z zaproszeniem do natychmiastowego dzwonienia do BOK nc+ celem podpisania umowy przez prowadzącego Program Telewizyjny Wojciecha Krzyżaniaka."

To Pani prezes zaprasza do dzwonienia. Czyżby już mało kto tam dzwonił ? :)

Są pewnie przekonani, że 3/4 abonentów N i C+ i nowych potencjalnych klientów urobią trikami socjotechnicznymi, i będą z klapkami na oczach lecieć po nową ofertę nc+, jak pszczoły do miodu!!! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie inne, karta NC+ niesparowana z dekoderem, czy ona będzie działać w Splitterze?

Nie dają samych kart nc+, tylko sparowane z tunerami.

Nie będzie działać w spliterze.

Są pewnie przekonani, że 3/4 abonentów N i C+ i nowych potencjalnych klientów urobią trikami socjotechnicznymi, i będą z klapkami na oczach lecieć po nową ofertę nc+, jak pszczoły do miodu!!! :jupi:

Albo jak muchy do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Cyfrę a siostra ma N. Obydwie umowy na wypowiedzeniu.

Ja wezmę przedłużenie Cyfry z multiroom z niesparowanymi kartami i Pace PVR.

Ja mam swój dekoder z E2 a siostra dostanie Pace PVR.

 

W wyniku połączenia dwóch platform z dwóch klientów zrobi im się jeden ;)

 

Pakiet Universe to 59 zł a tu masz wszystkie pakiety i ceny http://ncplus.pl/sklep/promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja powiem tak, albo potwierdzę to co piszą inni... obecnie posiadam C+ optimum HD bez opcji promo, aktualnie płacę 62zł/m-c, nie ukrywam że bardzo zależało mi na migracji do nc+ ale.... w pierwszym dniu oferty czyli 21.03 odwiedziłem wszystkie APS w moim mieście tj. 3 szt, 2 po c+ 1 po n, co się okazało system nie działa i nic nie załatwię, myślę sobie dobra pierwszy dzień oferty posypało im się ok, dzwonie wczoraj tj 22.03 do APS i dowiaduję się że już im wszystko działa i można migrować więc jadę... pytam o ofertę a tu wyskakują że nie ma dla mnie tańszej oferty migracyjnej niż 69zł za pakiet silver i nie mogę wybrać nic tańszego, więc podwyżka przymusowa o 7zł, myślę sobie że jakaś baba nie do dogadania, odwiedziłem pozostałe 2 APS'y i znów to samo, przymusowa podwyżka o 7zł, więc wyśmiałem ich i grzecznie podziękowałem... przyjechałem do domu i dzwonie na infolinię żeby ich opier.....dzielić ale człowieku zapomnij że się dodzwonisz 25min na linii i nic... zostawiam kontakt.... dziś telefon od kjonsutanta nc+ i co.... mamy dla pana wspaniałą ofertę platinium za 109zł.... hahahaha śmiech na sali mówię że aps'y proponują silver za 69zł ale nie biorę bo chcę universe za 49zł więc co dopiero platinum za 109zł a konsultantka że nie może mi nic więcej zaprtoponować... WTF???? co oni sobie myślą... jak tak dalej to będzie wyglądało to kończę umowę z c+ w sierpniu i do widzenia... biorę kablówkę albo CP:) takim sposobem to nie zatrzymają zbyt wielu klientów... nie mówiąc już o możliwościach jakie dawała nam c+, własny sprzęt, osobne karty itp...;) czekam dalej na jakąś rozsądną propozycję z ich strony...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam w N: wszystkie pakiety, nPremium, HBO, Cinemax, Filmbox i PictureBox za 119zł

Oferta od NC+: Canal+ Platinium, HBO za 129zł.

Pani nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego o 10zł wiecej przy ubytku tak wielu usług. Próbowała wmówić że Canal+ jest taki cacy a reszta jest be wiec opłaca mi sie dać dyche więcej.

Dodatkowo poinformowała że wiele kanałów wylatuje z NC+ na koniec marca. Między innymi ESPN America, Universal Chanel, Sport Klub i Fight Klub...

Mam ją nagraną jak ktoś chce mogę wrzucić na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja powiem tak, albo potwierdzę to co piszą inni... obecnie posiadam C+ optimum HD bez opcji promo, aktualnie płacę 62zł/m-c, nie ukrywam że bardzo zależało mi na migracji do nc+ ale.... w pierwszym dniu oferty czyli 21.03 odwiedziłem wszystkie APS w moim mieście tj. 3 szt, 2 po c+ 1 po n, co się okazało system nie działa i nic nie załatwię, myślę sobie dobra pierwszy dzień oferty posypało im się ok, dzwonie wczoraj tj 22.03 do APS i dowiaduję się że już im wszystko działa i można migrować więc jadę... pytam o ofertę a tu wyskakują że nie ma dla mnie tańszej oferty migracyjnej niż 69zł za pakiet silver i nie mogę wybrać nic tańszego, więc podwyżka przymusowa o 7zł, myślę sobie że jakaś baba nie do dogadania, odwiedziłem pozostałe 2 APS'y i znów to samo, przymusowa podwyżka o 7zł, więc wyśmiałem ich i grzecznie podziękowałem... przyjechałem do domu i dzwonie na infolinię żeby ich opier.....dzielić ale człowieku zapomnij że się dodzwonisz 25min na linii i nic... zostawiam kontakt.... dziś telefon od kjonsutanta nc+ i co.... mamy dla pana wspaniałą ofertę platinium za 109zł.... hahahaha śmiech na sali mówię że aps'y proponują silver za 69zł ale nie biorę bo chcę universe za 49zł więc co dopiero platinum za 109zł a konsultantka że nie może mi nic więcej zaprtoponować... WTF???? co oni sobie myślą... jak tak dalej to będzie wyglądało to kończę umowę z c+ w sierpniu i do widzenia... biorę kablówkę albo CP:) takim sposobem to nie zatrzymają zbyt wielu klientów... nie mówiąc już o możliwościach jakie dawała nam c+, własny sprzęt, osobne karty itp...;) czekam dalej na jakąś rozsądną propozycję z ich strony...:)

To godne poch[beep]a. Jeśli takich nie ugiętych abonentów będzie więcej, to zrewidują swoją politykę.

Oni cały czas analizują, jak przebiega migracja. Te odmowy są dla nich bolesne, tym bardziej, że nowi w ogóle się nie garną do rewolucyjnej, w ich mniemaniu - "rozrywki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dają samych kart nc+, tylko sparowane z tunerami.

Nie będzie działać w spliterze.

 

Nie dają, czy jeszcze nie dają i czy aby na pewno dają tylko karty sparowane? Przecież w ofercie są także dekodery C+, a one sparowane nie są.

 

Poza tym w FAQ stoi jak byk napisane, że:

 

Czy mogę odbierać wasze programy na dekoderze innym niż dekoder CYFRY+?

 

TAK, istnieje taka możliwość pod warunkiem, że dany dekoder obsługuje system kodowania Nagra Media Access lub posiada slot CI (Common Interface) na moduł dostępu warunkowego CAM. Urządzenie to po zainstalowaniu w tunerze cyfrowym, współpracując z kartą abonencką umożliwia odbiór programów w określonym systemie kodowania. Jednak w pełni poprawne działanie karty abonenckiej jest zagwarantowane tylko w przypadku dekoderów sprzedawanych lub wynajmowanych przez nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...