Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na końcu tego dokumentu znajdziesz listę kanałów do których masz wykupiony dostęp:

 

https://ncplus.pl/sklep/Content/pdf/reg ... hbo12m.pdf + paczka Canal+

 

Warunki tej promocji z linku Cię nie dotyczą a jedynie pokazuję Ci jakie kanały masz świadczone.

 

Możesz reklamować np. poprzez http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas brak Polsat HD,Polsat Sport News oraz Seriale+ i netVOD+ jeżeli nie byłeś uprzedzony o ich braku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thom100 nie działają.

 

@ortax123 zależy na jakiej ofercie konkretnie Ci zależy, bo coś "prostego" i trochę taniej niż dostanie nowy klient również punkty stacjonarne mogą zaoferować, ale zazwyczaj lepsze oferty przedstawia dopiero telefonicznie DUK im bliżej końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze umowę z cyfrą+ która niedługo się kończy. Pakiet optimum HD, w tym wszystkie 6 c+, multiroom i dekoder pace 500. Wszystko to za 89zł/mc. Czy jest możliwe wynegocjowanie podobnych warunków za mniejsze pieniądze? Nie zależy mi na HBO itp, bardziej na C+. No i jak z tym multiroomem? Czy po przejściu do nc+ multiroom działa tylko po kablu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku temat wraca jak boomerang - umowa mi się kończy 31.12.2013 -WPT.Jeszcze nie składałem wypowiedzenia.Dopiero wczoraj pierwszy raz odebrałem telefon z NC+ , choć dobijali się od 2 tygodni.Ich propozycja to umowa na 18 miesięcy-pakiet universal za 49 zl + filmboxy za 5 zł.Oczywiście podziękowałem zapytałem czy jest szansa na Univers +HBO w tej cenie powiedzieli,że nie.Jutro śle wypowiedzenie. Czy jest szansa,że wynegocjuje za 49 zł Univers + HBO lub Univers +6 x Canal?Czy ewentualnie odpuścić i brać jeżeli zaproponują to za 59zł. Interesują mnie filmy nie sport

 

Minął cały listopad i prawie cisza nie licząc 1 telefonu z bardzo niekorzystną ofertą:x

Czy nc+ ma taka taktykę?

To ostatni miesiąc i mam nadzieje,że zadzwonią.Mam pełny dysk z nieobejrzanymi programami :(

Kiedy ewentualnie dzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zmigrowałem do nc+. Do tej pory miałem pakiet Canal+HBO Superpremium z gadżetem konsolą PS3 z multiroomem (2 karty) i dekoderem PACE PVR za kwotę 167 zł. Od stycznia będę miał pakiet Canal+Platinum (6xCanal+, 3xHBO) multiroom (2 karty), dekoder PACE PVR z umową na 12 miesięcy za kwotę 99 zł przez pierwsze 6 miesięcy a po nich przez kolejne 6 miesięcy kwota do zapłaty 119 zł co daje średnio kwotę 109 zł. Multiroom za 0 zł przez cały okres trwania umowy, Dekoder PACE PVR za 0 zł przez cały okres trwania umowy. Myślę że to dobra oferta zważywszy na to że wcześniej płaciłem prawie 170 zł za abonament. W drugim telefonie z ich strony zmigrowałem do nc+. Pozdrawiam konsula Pana Łukasza. Konkret facet. Życzę pozostałym osobą takich konsoli i udanych negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 jeżeli wynegocjowana promocja to rzeczywiście Canal+Platinum otwartą kwestią pozostaje opłata abonamentowa(czy też jej wzrost) poprzez reklamację braków z promocji a możliwości ich wykorzystania na sprzęcie z Cyfry- abstra[beep]ąc od tego czy możesz czy nie wyłączyć HBO po okresie promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kibo no hikari powiem tak trzymam rękę na pulsie. Kazałem konsulowi włączyć ofertę od 1 stycznia 2014 roku. Tym samym dam sobie te 10 dni na odstąpienie od umowy. Myślę że konsul nie wyrolował mnie bo z rozmowy z nim dało się wywnioskować że rozmawiam z konsulem konkretnym a nie cwaniakiem. Nawet porozmawiałem sobie z nim trochę prywatnie. Opowiadał mi o przypadkach jak to abonenci czasami dzwonią do nich z ofertami "z sufitu" Chciałem żeby płacić 99 zł przez cały czas trwania umowy ale myślę że to nie jest zła cena jeśli przyjąć kwotę średnią 109 za miesiąc. Nie chciałem się upierać o te 10 zł bo mógłbym przegiąć bagietę i konsul by mnie olał. Poza tym facet wyraźnie mówił mi jaki pakiet mi daje i wyraźnie padło hasło Canal+Platinum z HBO. Teraz czekam na nowy rok i przekonam się co będzie się wyświetlało w ica. Uffff... dobrze że mam już te negocjacje za sobą. Życzę raz jeszcze wszystkim takich konsultantów jak ja miałem dziś przyjemność spotkać na swojej drodze. Zaznaczam że to był raptem drugi telefon z ich strony. Oczywiście wypowiedzenie miałem już zarejestrowane w ich systemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja również dzisiaj migrowałem do nc+.

Dotychczas WPT za 48 zł.

Trzeci telefon, jaki odebrałem i zgodziłem się na warunki:

Universe + za 59 ł/12 m-cy

Canal + Platinum 0 zł/12 m-cy

 

Usługa C+ Platinum zostanie włączona od razu, czyli w zasadzie 1 miesiąc będę miał wg starych cen,

ponieważ nowa stawka obowiązywać będzie od nowego roku.

Warunki dostałem na maila.

 

Niepokoi mnie tylko jedna rzecz. Godząc się na takie warunki,

podpisałem się pod podwyżką podstawowego pakietu U+ z 48 na 59 zł.

Za rok ciężej będzie negocjować, ponieważ nikt mi już za Universe+ nie zejdzie z tej kwoty

a otwartą kwestią pozostaną kanały premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...