Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale przeciez od modyfikacji i drobnych kosmetycznych poprawek+rozdzielenie na film,filmextra sport to takze comfort i universe na stale zrobili z opcjami multi jak i dla stalych tak i dla nowych? jezeli macie cos na potwierdzenie ze jest inaczej dajcie linka prosze. bo ja juz jestem calkiem zgluptaczony tym ze to jest a mowicie ze tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem WPT w n za 48 zł miesięcznie umowa wypowiedziana jednak 3 miesięczy okres i koniec bym miał w lutym

Przedwczoraj zmigrowałem dostałem Universe, 6C+ i History na 6m umowa 12M za 59 zł miesięcznie. I jestem zadowolony. :smile:

Szczęśliwy bym był jak by do tej ceny HBO dożucili na 3 miechy ale nie chciałem być zby [beep]y :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta która mnie przekona to brak 20 zł opłaty za najem PVR 500 GB ( w systemie jako dekoder MR) a do tego wywiązanie się z umowy czyli 99 miesięcznego rabatu w kwocie 15 zł za najem dekodera PVR 500 GB z racji niewywiązania sie obecnego operatora z gwarancji na zakupiony na własność moduł cam CI którego operator nie wymienił mi na sprawny ;-) .Jeżeli bede miał płacić za PVR 500 GB te 5 zł to ''no problem'' a kością niezgody bedzie najwidoczniej żądanie 20 zł za PVR 500 GB ;-)

 

- U+ & C+ MIX PREMIUM & MR & CAM CI+ & PACE PVR za 84 zl (bez PACE PVR 64 zl)

- U+ & C+ PREMIUM SPORT & FILM & MR & CAM CI+ & PACE PVR za 94 zl (bez PACE PVR 74 zl)

 

Te oferty mnie satysfakcjonują cenowo ale jak bedą o 15 zł (zgodnie z przyznanym mi rabatem na 99 m-cyw kwocie 15 zł na najem PVR 500 GB) mniejsze to je biorę bez zastanowienia :D .Tym bardziej ze teraz za PVR 500 GB nie płace nic :D

 

@Kibo mam to na pismie także wiesz moze dopiero z tych 99 m-cy spadło moze z 15 m-cy to dosyć ze obecny operator nie wywiązał sie z umowy gwarancyjnej i coś mi dał to teraz ja mam mu dopłacać 20 zł za to ze po pierwsze nie otrzymuje faktury papierowej (oszczędza operator) po drugie mam płacić za cos ze czego to oni sie nie wywiązali.

 

Sam wiesz ze ostatnie moje podejście do nc+ poszło znowu o 20 zł za PVR 500 GB gdzie niby rabat 100% dostałem a okazało sie ze nie dostałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak mogli nie wymienić na gwarancji. To jest ich obowiązek.

Tak było też przerabiałem ten temat (został już przyznany najem na 99 m-cy), i spoźniłem się o kilka godzin z decyzją na Pace PVR za 5 zł (był tez Sagemcom HD za 0 zł) i ostatecznie zdobyli partię CI CAM z wer. opr. 4 i wymienili.

 

@ marcelnorbert to bezwzględnie muszą Ci utrzymać najem tego Pace w cenie max. 5 zł. do MR - nie robią łaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak mogli nie wymienić na gwarancji. To jest ich obowiązek.

Tak było też przerabiałem ten temat (został już przyznany najem na 99 m-cy), i spoźniłem się o kilka godzin z decyzją na Pace PVR za 5 zł (był tez Sagemcom HD za 0 zł) i ostatecznie zdobyli partię CI CAM z wer. opr. 4 i wymienili.

 

@ marcelnorbert to bezwzględnie muszą Ci utrzymać najem tego Pace w cenie max. 5 zł. do MR - nie robią łaski.

 

Wiem i dlatego nie odpuszczam byłem już dwa razy w nc+ ale najwidoczniej oni myślą ze ja muszę :D Ja nie muszę ja powinienem zmigrować :D Ale oni mysla ze dam sie nabić w butelkę no chyba ze przeniosą na mnie prawo własności z cam CI+ który od nich mam na najem :D

 

Czekam do piatku co mi pan Łukasz Ł. zaproponuje z tym PVR PACE 500 GB :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i dlatego nie odpuszczam byłem już dwa razy w nc+ ale najwidoczniej oni myślą ze ja muszę :D Ja nie muszę ja powinienem zmigrować :D Ale oni mysla ze dam sie nabić w butelkę no chyba ze przeniosą na mnie prawo własności z cam CI+ który od nich mam na najem :D

 

Czekam do piatku co mi pan Łukasz Ł. zaproponuje z tym PVR PACE 500 GB :mrgreen:

Ten moduł co ty masz z wer. oprogramowania 11 nie daje sobie rady z jednym tylko transponderem HD Canal+, poza tym z innymi powinien działać, ale co ciebie to obchodzi, może niech wymienią Ci na ten działający i sprzedadzą go (ja mam własnościowy).

Jeżeli masz dobry i tani pakiet w C+ to nie migruj do nc+ z tym ze będą większe opłaty na umowie bezterminowej i 3 m-ce wypowiedzenia.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...