Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Loteria ;)

Czym mniej płaciłeś do tej pory tym masz szansę na niższy abonament po przedłużeniu umowy. Stanowczość i upartość. Podkreślanie że ci na tv nie zależy. Zawsze możesz zostać przy dvb-t, poza tym jest internet. Do tego czasami zapytaj się gdzie masz zdać sprzęt po zakończeniu umowy. Nie daj im powodu żeby poczuli że zależy ci na przedłużeniu umowy.

 

No dobra, ale czy możliwa jest sytuacja, że zadzwonię pięć razy tego samego dnia i dostanę pięć różnych ofert na ten sam pakiet? Faktycznie jest taka dowolność? Wydaje mi się jednak, że konsultanci mają pewne ramy zależne pewnie od tego, ile czasu zostało do końca umowy + ile razy klient odmówił.

 

michalp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy telefon i oferta Universe + filmbox 12m + cinemax 12m + HBO 4m za 49zł, powiedziałem że bardziej zależy mi na C+ no i oferty typu Universe + 2c family za 49zł, lub cała paczka za 69zł, lub do wyboru sport lub film za 59zł, mój cel to Universe i cała paczka C+ za 49-54zł, to dopiero pierwszy telefon także nie najgorzej ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria ;)

Czym mniej płaciłeś do tej pory tym masz szansę na niższy abonament po przedłużeniu umowy. Stanowczość i upartość. Podkreślanie że ci na tv nie zależy. Zawsze możesz zostać przy dvb-t, poza tym jest internet. Do tego czasami zapytaj się gdzie masz zdać sprzęt po zakończeniu umowy. Nie daj im powodu żeby poczuli że zależy ci na przedłużeniu umowy.

 

No dobra, ale czy możliwa jest sytuacja, że zadzwonię pięć razy tego samego dnia i dostanę pięć różnych ofert na ten sam pakiet? Faktycznie jest taka dowolność? Wydaje mi się jednak, że konsultanci mają pewne ramy zależne pewnie od tego, ile czasu zostało do końca umowy + ile razy klient odmówił.

 

michalp

Ramy to mają takie jak najmniej za jak najdrożej. Czym bardziej będziesz dawał im do zrozumienia że ci nie zależy to masz większe szanse na pakiet Universe + 6xC+ plus multiroom ( druga karta ) + Pace PVR HD + 3xHBO za max 69 zł. To na teraz idealna oferta. Bez wodotryskow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy telefon i oferta Universe + filmbox 12m + cinemax 12m + HBO 4m za 49zł, powiedziałem że bardziej zależy mi na C+ no i oferty typu Universe + 2c family za 49zł, lub cała paczka za 69zł, lub do wyboru sport lub film za 59zł, mój cel to Universe i cała paczka C+ za 49-54zł, to dopiero pierwszy telefon także nie najgorzej ;d

 

A jaki miałeś do tej pory pakiet? I ile płaciłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baek.Usługami vod. Ale przy obecnej opłacie wątpliwe jest abyś dostał u+ z 6c+ i HBO za mniej niż 99. Mając pełną Platyne z HBO za 99zł. w przyszłości będziesz miał lepszą pozycję wyjściową. Jak widać nie każdy bierze to pod uwagę,bo żyją chwilą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci Platyna jeśli masz pace-a i sagemcoma, weź sobie tańszą opcje universe z 6xc+

Czyli jeżeli nie interesują mnie opcje dodatkowe (C+VOD etc.) to lepiej walczyć o Universe+ 6xC+ 3xHBO MR Pace i Sagemcom za 89/99zł tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmigrowałem i ja :smile: .

Umowa do końca roku, dzwonić rozpoczeli jeszcze przed wysłaniem wypowiedzenia, z czego odebrałem tylko jeden tel., oferty z kosmosu.

Po wysłaniu wypowiedzenia jeden tel. z DUK w połowie października, rozbiło sie o opłatę za drugi dekoder. Kolejnych telefonów nie odbierałem.

Dzisiaj myślę sobie że zobaczę na ile zmiękli i bez emocji wysłuchałem co NC+ oferuje za wycofanie mojego wypowiedzenia.

Do tej pory płaciłem 62 pakiety + 5 za philipka 250.

Konsulowi powiedziałlem że moje zobowiązanie miesięczne nie może przekraczać 70zł.

Zaoferował UNIVERSE, 6XCANAL, HBO na sześć miesięcy za 59zł, pace 500 bez opłat, natomiast za drugi dekoder chciał 20zł., Ja mu na to że jak zjedzie z ceny do 49, to mogę przystać na opłatę za philipka.

Po rozmowie z "przełożonym" staneło na 59zł za całość :brawo:

 

pozdrawiam i dziękuję za dzielenie się informacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baek.Usługami vod. Ale przy obecnej opłacie wątpliwe jest abyś dostał u+ z 6c+ i HBO za mniej niż 99. Mając pełną Platyne z HBO za 99zł. w przyszłości będziesz miał lepszą pozycję wyjściową. Jak widać nie każdy bierze to pod uwagę,bo żyją chwilą.

A czemu tylko za 99zl? może lepiej wziąć all inclusive za 150, to dopiero będzie super pozycja wyjściowa :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...