Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bakus skoro to oferta dla przechodzących to zapewne rachunek trzeba okazać. O ofercie 24/6 wiem z telefonicznego działu sprzedaży, inny użytkownik forum pisał o ofercie 18/6,ale nie wiem czy oferty te dostępne są stacjonarnie.

 

@Destpl chciałem się tylko upewnić czy to rzeczywiście turbodekoder. Skoro dostępne masz 250GB miejsca to migrując a nie wymieniając dekodera na inny powinieneś postarać się o uwolnienie dysku do 500GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

w zeszłym tygodniu wysłałem wypowiedzenie. od wczoraj miałem już 4 telefony!! umowę mam do 31 stycznia 2014 więc mam nadzieję, że trochę odpuszczą z tym dzwonieniem bo jak tak dalej będzie to zwariuję przez 2 miesiące :roll:

 

dla przypomnienia: mam pakiet fullHD za 99 zł (6xCanal+, 3xHBO).

 

miła Pani po długiej rozmowie, w której wyżaliłem się jaki jestem wściekły na ITI za cyrk jaki zrobili w maju, za to że jak chciałem dobrać multiroom to znów chcieli mnie siłą wpakować na nową umowę z nc+ (ostatecznie nie mam MR) i za beznadziejną ofertę jaką mi teraz przedstawili, zapytała czy mogą coś zrobić żebym zmienił zdanie i przedłużył umowę. odpowiedziałem, że musiałaby mnie powalić na kolana ofertą ... zaproponowała to samo co mam + MR za tą samą cenę jaką teraz płacę czyli 99 zł. jakoś nie usiadłem z wrażenia ... nie mówiąc o po[beep]u na kolana.

 

pozostałe rozmowy ucinałem już na wstępie informując, że chcę sprawdzić co mi zaoferuje konkurencja.

 

... widzę, że zabawy z nimi trochę potrwają. mam też wrażenie, że system komputerowy wybiera im losowo abonentów. kolejny konsultant nie jest przygotowany do rozmowy i nie analizuje historii negocjacji. wczoraj po pierwszej rozmowie ustaliłem, że mogą się kontaktować ca kilka dni, a kolejny telefon miałem za godzinę. żenada.

 

 

sm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na system w tej chwili nie ma co narzekać :)

Dwa miesiące temu odbierałem tajemnicze telefony - grała przez minutę muzyczka przerywana co czas pewien komunikatem "Czekasz na połączenie". Ponad minutę nie czekałem. Dopiero po miesiącu odkryłem, że to NC+ sobie o mnie przypomniała.

 

Oferta na wczoraj bez zmian - U+/Flilmbox lub Cinemax na 12m oraz 3xHBO na 3m. Nowość wymiana starego białego boxa na turborekorder 250...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kewalls to się nazywa strategia na zmęczenie przeciwnika i traktuje w obronie krótką piłką lub co bardziej drastyczną metodą-czasowym cofnięciem zgód.

Jaka oferta Cię interesuje? VODy,nc+GO? Dekoder?

 

Universe+/6xCanal+/3xHBO wciąż w przedziale 49-69zł.

 

@kubroa proponują turbo 5720SX czy recorder 5800SX? Ile za tą przyjemność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jeszcze wypowiedzenia nie wysłałem (umowa do końca stycznia) a dzwonią mi praktycznie codziennie. Każdy konsul koniecznie mnie przekonuje, że superpremium za 109zl na 18mcy to jest TO czego potrzebuje :P

Poluje na Universe+/6xCanal+/3xHBO w przedziale 49-69zł.

I każdy z nich, że nie ma takiej oferty, hmmm bardzo dziwne bo brat wczoraj (27.11) właśnie taka ofertę dostał za 60zł to co wspomniane wyżej, na 12mcy.

 

Coś czuję, że jeszcze długo będą mnie męczyć, bo nie mam zamiaru odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kewalls to się nazywa strategia na zmęczenie przeciwnika i traktuje w obronie krótką piłką lub co bardziej drastyczną metodą-czasowym cofnięciem zgód.

Jaka oferta Cię interesuje? VODy,nc+GO? Dekoder?

 

mam monsterboxa więc dekoder jest ok i nie potrzebuję go wymieniać.

VOD i nc+GO mnie nie interesuje.

chcę mieć paczkę Universe+, 6xCanal+, 3xHBO, MultiRoom. maksymalnie zgodzę się za to zapłacić 79 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki jest sposób na dobra ofertę dla kogoś kto w C+ płaci około 40-70zł? W pierwszym dniu miesiąca w którym kończy wam się wam umowa podłączyć wszystkie opcje dodatkowe. Cinemax, hbo, filmbox i c+ jesli nie macie(musi być wysłane wypowiedzenie). Wtedy cena pakietu wam się nie zmieni a dostaniecie ofertę około 10zł droższa niż macie aktualnie ze wszystkim. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem

Umowa na 12m cena 79zł

Universe +

C+Gold (4C+ plus 2 gratis - razem 6C+)

MR

Pace PVR

Philips PVR

HBO 6 miesięcy

Umowę miałem do 31.12 ale co ciekawe nowa umowa będzie obowiązywać od 1.12 do 30.11.2014

 

Dziś pierwszy telefon z DUK i dość podobnie. Miałem do tej pory 6xC+, HBO i wszystkie pakiety z n za 68 zł. W tej cenie zaproponowano mi 4xC+ (bez Film/2), HBO lub z 6xC+ za 79. Marudziłem, że to podwyżka więc dołożono mi Cinemaxy. Wszystko na 12 m. Z tego wszystkiego dobrałem jeszcze multiroom za 10 zł.

 

Ze 3x Pan mnie zapewniał, że żaden kanał nie zniknie więc mam nadzieję, że tak będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dziś drugi tel z nc+ propozycja:

Comfort+ + paczka do wyboru: Filmbox lub Cinemax na 12m cena 29,00 PLN (pakiet HBO na 3m)

 

jak myślicie jest szansa na pakiet HBO na cały okres umowy?

Głównie na nim mi zależało.

 

Umowa do końca grudnia.

 

Negocjuje tylko uwazaj bo za 29zl dają goły comfort+ bez multi

Powiedział albo HBO albo multi może dac 1 opcje

Powiedzialem ze ma być to i to

Jak nie to dowodzenia

Po niby konsultacji z przełożonym a tak naprawdę wyciszenia

Przystał na warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...