Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mylę tylko ułatwimy sobie życie, fakt w Goldzie i Platinum są te Vody, ale jak ktoś piszę Silver i wszystkie C+ to znaczy że on nie rozumie do końca o co chodzi :) Tak jak pisałem nazwy te odnoszą się do ilości C+ w pakiecie (tak też są sprzedawane w kablówkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Spróbuje wytłumaczyć to (tylko nie bij potem we mnie jak w bęben bo to tylko moje obserwacje i oczywiscie znajdziesz na forum odchylenia od tego co napiszę) na przykładzie abonentów N, bo to mnie do tej pory interesowało:

Jeśli:

- Miałeś w N pakiet WPT za 49 do 54 zł: dostajesz ofertę Universe (od 49 do 59zł) i czasami uda się wytargować HBO na 6 miesięcy

- Miałeś w N pakiet WPT + nPremium za 59 do 69 zł: dostajesz ofertę której podstawą jest Silver (od 59 do 79) i do tego paczkę sześciu Canal+ za free

- Miałeś w N pakiet WPT + nPremium + HBO za 69 do 79 zł:dostajesz ofertę której podstawą jest Silver (od 59 do 79) i do tego paczkę sześciu Canal+ i 3 x HBO za free

- Miałeś w N pakiet WPT + nPremium + HBO + jakieś Vody, Noce, nVody itp. za 89 do 99: dostajesz ofertę której podstawą jest Gold (od 79 do 99zł ) i do tego paczkę sześciu Canal+ i 3 x HBO za free plus jakieś [beep].

- Miałeś w N pakiet Full: dają ci Platinum (w którym de facto jest wszystko za wyjątkiem kanałów erotycznych).

 

W cyfrze zauważyłem, że niektórzy dostają MR za free. W N nie było chyba takich przypadków. Zawsze MR standard = 10 zł od dekodera a MR premium 20zł.

 

To tak ogólnie - i może się mylę.

Szacun Twonk :!: . Doskonałe, merytoryczne zestawienie aktualnych ofert i możliwości negocjacji. Z moich obserwacji wynika dokłądnie to samo. Jeśli możesz, to wklej swoje podsumowanie na fejsa Anty NC+, bo tam ludzie zazwyczaj krytykują NC+,jakby nie wiedzieli o tych, nowych ( bez cudzysłou ) ofertach, a moim zdaniem, w porównaniu do tych sprzed tygodnia, to mała rewolucja. Przynajmniej dla Enkowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie pisze do tych co to hiper super oferty pobrali za 50 lub mniej złotych... I tyle w temacie .

 

Uwaga ! Ja dostalem praktycznie to co masz w podpisie, tyle ze bez TVP prapremiery, ale za to z HBO na 12 miesiecy i z multiroomem za 89 zl ( bez mr za 79 zl ). Wiec plac i placz :) Albo sie w koncu ogarnij..

 

A w czym byłeś wcześniej.. od 50 złotych dużo więcej.. i do full oferty jeszcze dalej..!!

Ja adresuje te wszystkie uwagi do tych co to dostali za 50 złotych ba nawet za mniej cała ofertę NC+

J a w cyfrze przed migracja płaciłem prawie tyle co teraz I nikomu niczego nie zazdroszczę ( w mojej bliskiej rodzinie córka ma nke i na razie nie migruje bo bardziej jej się opłaci pozostać na starej umowie . Dostała pismo od operatora NC+ o takiej możliwości i w ramach tej starej umowy ma 6 x canal i Cinemax i HBO )

! Tak jak pisałem gdzieś wcześniej NC+ dając np. platyne nkowiczom za 60 złotych + HB) nie robi łaski.. bo oddaje to co chciała zabrać podczas startu nowej platformy.. NC+ . Tyle tylko że wielu tu piszących na forum nie chce zrozumieć oczywistej oczywistosci i wypisuje o jakiś super ofertach dla nkowiczów. Nic takiego nie ma miejsca nkowicze dostają od NC+ co im się słusznie należy to co wynegocjowali w poprzedniej platformie przed migracją !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą telefon z następującą propozycją:

 

Pakiet Gold, ale Platinum :D To znaczy powiedziała mi, że daję mi cenę Gold, ale będę miał wszystkie Canal+ (w tym Sport) jak w Platinum. Do tego HBO, oraz dotychczasowy multiroom z Cyfry za 89 zł miesięcznie. Coś niska ta cena mi się wydaję, więc podejrzewam jakiś myk.

Dodam, że wypowiedzenie już mają zarejestrowane.

 

No nie można być AŻ TAK podejżliwym ... :lol: Moim zdaniem powinieneś wziąć i poprosić o jej potwierdzenie na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie ma miejsca nkowicze dostają od NC+ co im się słusznie należy to co wynegocjowali w poprzedniej platformie przed migracją !!

Jasne, po prostu są równi i równiejsi. Ci co wybrali kiedyś "lepszą" platformę "n", mają tera profity... :jupi: A my, z tej nieszczęsnej cyfry mamy za swoje... I do końca świata tak będziemy mieć, bo w encepence nie można pono obniżać pakietów. Można tylko podwyższać. Chyba, że to już się zmieniło, wszak zmiany następują co kilka godzin.

Wojna trwa! :mrgreen:

 

PS

Ech... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow

w tej całej twojej teorii jest tylko jeden mały problem, terminy umów. Ja miałem umowę do końca maja 2013, a zmigrowałem do kwietnia 2014, jak to się ma do tego, że to nie sa żadne rewelacyjne oferty a jedynie respektowanie starych?

 

Może w tym być ziarnko prawdy - mnie początkowo namawiano na powrót do starej umowy (miałem 'n'), ale ponieważ umowa kończyła mi się w sierpniu i musiałbym się znowu bawić w wypowiedzenia więc się nie zgodziłem. Poza tym raczej widać, że konsultanci starają się aby płacić mniej więcej tyle co przed migracją co nie znaczy, że nowe oferty w porównaniu do tego co było wcześniej nie są rewelacyjne 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie ma miejsca nkowicze dostają od NC+ co im się słusznie należy to co wynegocjowali w poprzedniej platformie przed migracją !!

Jasne, po prostu są równi i równiejsi. Ci co wybrali kiedyś "lepszą" platformę "n", mają tera profity... :jupi: A my, z tej nieszczęsnej cyfry mamy za swoje... I do końca świata tak będziemy mieć, bo w encepence nie można pono obniżać pakietów. Można tylko podwyższać. chyba, że to już się zmieniło, wszak zmiany następują co kilka godzin.

Wojna trwa! :mrgreen:

 

PS

Ech... :crazy:

Czyli rozumując jak godunow..jeśli mam teraz w cyfrze superpremium z hbo za 99 ..to teraz też powinienem mieć to samo za to samo..bo mi się słusznie należy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie ma miejsca nkowicze dostają od NC+ co im się słusznie należy to co wynegocjowali w poprzedniej platformie przed migracją !!

Jasne, po prostu są równi i równiejsi. Ci co wybrali kiedyś "lepszą" platformę "n", mają tera profity... :jupi: A my, z tej nieszczęsnej cyfry mamy za swoje... I do końca świata tak będziemy mieć, bo w encepence nie można pono obniżać pakietów. Można tylko podwyższać. Chyba, że to już się zmieniło, wszak zmiany następują co kilka godzin.

Wojna trwa! :mrgreen:

 

PS

Ech... :crazy:

 

Czegoś chyba nie rozumiesz ..!!

Ludzie w nce negocjowali full pakiet za przykładowo za 70 złotych czas trwania umowy przykładowo do 2014 to NC+ jako spadkobierca platformy N musi respektować stare umowy z platformy N I dawać oferty zbliżone lub takie same.. .NC plus nie robi żadnej łaski

. Nikt nikogo nigdy na siłę nie trzymał w cyfrze był to zawsze dobrowolny wybór..!! Też sam kiedyś byłem nce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie ma miejsca nkowicze dostają od NC+ co im się słusznie należy to co wynegocjowali w poprzedniej platformie przed migracją !!

Jasne, po prostu są równi i równiejsi. Ci co wybrali kiedyś "lepszą" platformę "n", mają tera profity... :jupi: A my, z tej nieszczęsnej cyfry mamy za swoje... I do końca świata tak będziemy mieć, bo w encepence nie można pono obniżać pakietów. Można tylko podwyższać. chyba, że to już się zmieniło, wszak zmiany następują co kilka godzin.

Wojna trwa! :mrgreen:

 

PS

Ech... :crazy:

Czyli rozumując jak godunow..jeśli mam teraz w cyfrze superpremium z hbo za 99 ..to teraz też powinienem mieć to samo za to samo..bo mi się słusznie należy...

 

I masz rację !! Możesz nadal pozostać na tym co masz do końca Twojej umowy.. A migrujesz jedynie dobrowolnie czyli sam wybierasz kazus prawny nkowiczów nie ma zastosowania !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie ma miejsca nkowicze dostają od NC+ co im się słusznie należy to co wynegocjowali w poprzedniej platformie przed migracją !!

Jasne, po prostu są równi i równiejsi. Ci co wybrali kiedyś "lepszą" platformę "n", mają tera profity... :jupi: A my, z tej nieszczęsnej cyfry mamy za swoje... I do końca świata tak będziemy mieć, bo w encepence nie można pono obniżać pakietów. Można tylko podwyższać. chyba, że to już się zmieniło, wszak zmiany następują co kilka godzin.

Wojna trwa! :mrgreen:

 

PS

Ech... :crazy:

Czyli rozumując jak godunow..jeśli mam teraz w cyfrze superpremium z hbo za 99 ..to teraz też powinienem mieć to samo za to samo..bo mi się słusznie należy...

coś w tym stylu.smutne,ale prawdziwe :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...