Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem tu nowy, więc na wstępie mówię Cześć.

Mam pytanie, koło 29 marca wziąłem Pakiet Silver z canal + family za 64 zł.Teraz wyskakuje mi reklama, że wszstkie canal + sport, film do końca obecnej umowy.To jest taki gratis od nich, że do końca umowy z nc +, czyli jak podpisałem umowę na 18 miesięcy to przez 18 będę miał wszystkie canal + ? :):D

Witaj młody!

Ty jesteś migrujący, czy nowy?

Gdzie Ci ta reklama wyskakuje?! Nikomu nie wyskakuje, a Tobie wyskakuje? Dziwne... :shock:

 

Przeczytaj ten wątek: viewtopic.php?f=174&t=31479

 

I jeszcze tu: https://satkurier.pl/news/84681/zmigrowa ... ezent.html

 

Takie bonusy dostają ci, którzy migrowali do zeszłego tygodnia na "starych" warunkach. Może i dziwne... ale trąbią już o tym od poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ty wiesz lepiej. Wszyscy robią cię w konia. Nic innego do roboty nie mają.

 

 

 

Podejrzewam że Pismacy ci opisujący super promocje zarejestrowali się na forum by się dobrze bawić a przy okazji siac ferment wśród ludzi którzy nie bardzo rozumieją te obecną sytuacje w NC+.. Nawet nie chce im się poczytać ofert tej platformy ..

Bo piszą wcześniej później etc. przykładowo silwer + 6 x canal kolejne kuriozum jak silwer i dodatkowo jak by dostał to 4 razy canal bo dwa ma w silwer..! bardziej by to miało sens..

I znowu piszą

Pisza gold + 6 Canal .. Gold sam w sobie ma 4 x canal to ewentualnie + 2 x canal ( Canal H + Sport HD) .

Czyli jeżeli ktoś pisze że dostał silwer + 6 x canal za 50 złotych na dzień dobry jest niewiarygodny..! Bo pisze o rzeczach które nie istnieją..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie , obecnie mam w cyfrze kompakt + i propozycja dla mnie z DUK Comfort z paczką C+ i MR za 79 czyli lipa. Jak powiedziałem , że inni dostają universe z hbo i mr za 69 to Pani powiedziała , że to nie możliwe i jeżeli znam kogoś kto taką ofertę dostał to mam jej podać numer tego abonenta i wtedy da mi taką ofertę ;)

Może ktoś kto otrzymał powyższe podzieli się swoim numerem umowy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w Cyfrze pakiet Canal + Optimum z umową do 31.08.2013. Po powstaniu NC+ i poznaniu ich oferty z parowanymi dekami z kartą dokupiłem w APSie (27 marca) drugą kartę do multiroomu w mało atrakcyjnej cenie 20zł/miesiąc (miałem zamiar to zrobić przy przedłużaniu umowy, wiec postanowiłem się zabezpieczyć i mieć już kameleona w ręku). Do tej pory mimo sporej opłaty za MR byłem wyznawcą teorii czekania do końca umowy i nie wykonywania nerwowych ruchów. Natomiast po ostatnich ofertach dla N-kowiczów i kilku dzisiejszych postach o ciekawych telefonach z DUK do Cyfrowiczów naszła mnie ochota, żeby ich trochę postawić pod murem i ponegocjować. :) Dlatego też jutro wysyłam wypowiedzenie w związku z wycofaniem kanałów gwarantowanych (info od nich na mailu). I teraz pytanie do Was. Czy w razie kiepskiej oferty z ich strony będę mógł to wypowiedzenie np. 30 kwietnia cofnąć telefonicznie i spokojnie poczekać do końca umowy z tym co miałem do tej pory? Ktoś już kiedyś przerabiał taki temat wcześniej przy wyłączaniu kanałów gwarantowanych? Nie chciałbym w razie czego zostać z ręką w nocniku i przynajmniej ten sezon obejrzeć do końca. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj wysłałem wypowiedzenie do N ze względu na koniec okresu minimalnego, który kończy się w lipcu. Dzisiaj zadzwoniłem sprawdzić czy wypowiedzenie dotarło. Jeszcze nie doszło, ale Pan zaproponował mi Canal+ Silver + paczka 6 C+ na cały okres umowy oraz HBO na 6 m-cy gratis (później mogę zrezygnować lub 20zł). Całość za 69zł + MRS 10zł. Umowa na 12 m-cy. Wcześniej miałem WPT + HBO za 59zł (zaznaczam, że BEZ NPremium!). Zgodziłem się.

 

Czytając forum wiem, że niektóre osoby dostały więcej w tej cenie, ale jako że nie miałem wcześniej nPremium i tak jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można renegocjować umowę zawartą telefonicznie uzgodnioną 15 kwietnia, dostałem platinum + hbo na 6mies. za 99 zeta przy dekoderze Pace gdzie nie wszystko chodzi.Proszę czy ktoś mi doradzi. Złożyłem już reklaamacje z powodu że koledzy z n-ki mają to samo za 59 zł.

A ile płaciłeś przed migracją za cyfrę..???

nkowicze prawda jest mają za 59 złotych mają dlatego że przed migracją za tę kwotę niektórzy mieli jeszcze więcej niż oferuje platyna.

Czyli nc+ przywraca nie z łaski ale bo taki wymóg prawa to co wynegocjowali nkowicze z platformą N . A Nc+ jako spadkobierca platformy N musi to honorować w przeciwnym razie nc+ groziła fala pozwów do sądu. Szykowały się nawet pozwy zbiorowe..

 

Abonenci cyfry nie są w tej sytuacji ponieważ mogą na swych umowach przebywać do końca trwania swych umów. Z resztą pisma o pozostaniu na swoich umowach ostatnio dostają nkowicze ...

Ciekawe czy uznają twoja reklamację.. Może za zero złotych zaproponują ci dekoder turbo lub media

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiajace jest ze o tych swietnych ofertach pisza nowi uzytkownicy forum. Z tych straszych ktos dostal taka mega oferte ?

Zależy czy piszesz o stażu czy o ilości postów ;]

Jeśli o stażu to ja dostałem za 69 Silver + Paczka C+ + HBO na 12 miesiecy byłem w N (WPT+HBO+NPremium) wypowiedziałem umowę.

 

Zresztą już o tym pisałem wcześniej i piszę to ostatni raz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ty wiesz lepiej. Wszyscy robią cię w konia. Nic innego do roboty nie mają.

 

 

 

Podejrzewam że Pismacy ci opisujący super promocje zarejestrowali się na forum by się dobrze bawić a przy okazji siac ferment wśród ludzi którzy nie bardzo rozumieją te obecną sytuacje w NC+.. Nawet nie chce im się poczytać ofert tej platformy ..

Bo piszą wcześniej później etc. przykładowo silwer + 6 x canal kolejne kuriozum jak silwer i dodatkowo jak by dostał to 4 razy canal bo dwa ma w silwer..! bardziej by to miało sens..

I znowu piszą

Pisza gold + 6 Canal .. Gold sam w sobie ma 4 x canal to ewentualnie + 2 x canal ( Canal H + Sport HD) .

Czyli jeżeli ktoś pisze że dostał silwer + 6 x canal za 50 złotych na dzień dobry jest niewiarygodny..! Bo pisze o rzeczach które nie istnieją..

 

Bo niestety taka jest ich (NC+) pokrętna taktyka negocjacyjna. Spróbuje wytłumaczyć to (tylko nie bij potem we mnie jak w bęben bo to tylko moje obserwacje i oczywiscie znajdziesz na forum odchylenia od tego co napiszę) na przykładzie abonentów N, bo to mnie do tej pory interesowało:

 

Jeśli:

- Miałeś w N pakiet WPT za 49 do 54 zł: dostajesz ofertę Universe (od 49 do 59zł) i czasami uda się wytargować HBO na 6 miesięcy

- Miałeś w N pakiet WPT + nPremium za 59 do 69 zł: dostajesz ofertę której podstawą jest Silver (od 59 do 79) i do tego paczkę sześciu Canal+ za free

- Miałeś w N pakiet WPT + nPremium + HBO za 69 do 79 zł:dostajesz ofertę której podstawą jest Silver (od 59 do 79) i do tego paczkę sześciu Canal+ i 3 x HBO za free

- Miałeś w N pakiet WPT + nPremium + HBO + jakieś Vody, Noce, nVody itp. za 89 do 99: dostajesz ofertę której podstawą jest Gold (od 79 do 99zł ) i do tego paczkę sześciu Canal+ i 3 x HBO za free plus jakieś [beep]oły.

- Miałeś w N pakiet Full: dają ci Platinum (w którym de facto jest wszystko za wyjątkiem kanałów erotycznych).

 

W cyfrze zauważyłem, że niektórzy dostają MR za free. W N nie było chyba takich przypadków. Zawsze MR standard = 10 zł od dekodera a MR premium 20zł.

 

To tak ogólnie - i może się mylę.

 

Jeśli jednak weźmiesz pod uwagę, że mimo wszystko konsultantom zależy na tym, żeby wcisnąć jak najdroższą ofertę, ale z 2 strony mają ciśnienie na to by nie stracić abonenta który już złożył wypowiedzenie i czasami ostro się targuje, to zrozumiesz skąd te różne ceny itd.

 

Poza tym podejrzewam, że od tego z jakiego pakietu startujesz (choć w ostatecznym rozrachunku np. ci co mają "niby Gold" i "niby Silver" maja to samo), zależy kwota upustu jaki się dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...