Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja w tym zakresie także nie daje mi spokoju. Mam podobnie. W ICA dostępne usługi Canal+ Platinum. A powinno być jeszcze HBO, Cinemax, Filmbox. Wysłałem zapytanie pocztą. Odpowiedź wybrał Pan Canal + Platinum. Telefon na infolinię . Po sprawdzeniu miła Pani poinformowała, iż mam taki zmodyfikowany Canal + Platinum, który zawiera także opcje o których pisałem na wstępie. Wiem jedno na pewno nie podpiszę aneksu do umowy jeżeli tam nie będzie wyszczególnienia co wchodzi w zakres usług. Coś mi tu brzydko pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem śmieszną sytuacje, bo był u mnie znajomy. Oba posiadamy Cyfrę+ i dziś równocześnie dostaliśmy propozycje przez telefon. Propozycja taka sama czyli:

 

Canal+ Platinium - 99,00zł

- Kumpel miał Canal+Optimum + HD Promo (tak to się nazywa chyba) + HBO wszystko 134,00zł, więc zaakceptował tą propozycje. Trafił na kobietę

- Ja Canal+Optimum + HBO + FilmBox wszystko 85,00zł Podziękowałem konsultant nie uprzejmy.

 

Wezmę jednak Canal+ Platinium, a nie Canal+Gold, bo w goldzie myślałem, że jest Canal+, Canal+ Family, Canal+Family2, Canal+ Film, Canal+ Film2, a to się okazuje, że w goldzie nie ma jeszcze Canal+ zawsze myślałem, że nie ma tylko Canal+ Sport, a to [beep]pa :)

Mogę ostatecznie wziąć Platynę za 99,00zł, ale musieli by mi dać za mojego dawnego Pace SD MediaBox+ za O zł aktywacji, lub za 49,00zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

specjalnie zarejestrowałem się dziś na tym forum, gdyż pragnę serdecznie podziękować jego użytkownikom za ożywioną dyskusję i informacje odnośnie proponowanych ofert przy migracji do nc+. Całkowicie przypadkowa wizyta na tym forum dała mi wiedzę na temat przestrzeni negocjacyjnej przy cofnięciu wypowiedzenia i migracji do nowej platformy, a hasło: satkurier forum skutecznie skróciło negocjacje co do ceny.

 

Do tej pory korzystałem z oferty telewizji N w zakresie WPT+HBO+Npremium (na okres 6 miesięcy/69 zł miesięcznie). Od maja br. będzie to 59 zł za analogiczny zakres kanałów, czyli Universe+ wraz z HBO i 6 kanałami Canal+ (na okres 12 miesięcy). Dodam, iż pierwsza propozycja za strony nc+ to było 69 zł. Tak więc dzięki Wam wydam 120 zł mniej! Dzięki raz jeszcze i powodzenia w prowadzeniu rozmów z przedstawicielami nc+ dla wszystkich abonentów N i C+. :-)

 

Pozdrawiam

Anisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć jaka jest różnica w kanałach między Universe z C+6 a Silver z C+6 ???

 

 

Eurosport 2 ;) W Universe nie ma , w Silverze jest ;)

Żarty żartami ale trochę zamieszania narobiłeś :smile:

P.S.Widzę ,że niektórym z wrażenia zaczynają mieszać się nazwy kanałów - discovery History HD :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, udało się już komuś zbić cenę aktywacji mediaBOXA+?? obecnie posiadam pakiet C+Optimum HD, Promo HD i PACE PVR (bezpłatna dzierżawa) - całość 53,50zł; od maja opłata 107zł ale wysłane wypowiedzenie z powodu usunięcia kanałów.

 

Jak czytam oferty, które idzie dostać to chciałbym pakiet Canal+Silver, 6xC+, ewentualnie jakieś HBO i wymiana PACE PVR na mediaBOXA+

 

wolałbym zapłacić jednorazowo jakąś kwotę aktywacji max 99zł niż miesięcznie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Przeglądałem przed chwilą kanały filmowe i na kilku kanałach jest info, że z dniem 22 kwietnia nastąpi zmiana kolejności kanałów ... Np. HBO HD ze 160 na 50 pozycję itd. A KINO POLSKA idzie na pozycję 61, gdzie do tej pory jest POLSAT FILM, a przy POLSACIE FILM nie ma żadnego info, czyżby POLSAT FILM wyleciał w ogóle z oferty NC+ ... W ofercie nie ma go zaznaczonego jako kanału niegwarantowanego ... Hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa jestem od wielu lat abonentem Cyfry plus , zawsze śledziłem sat kurier przed podpisaniem umowy ale dzisiaj dopiero się zarejestrowałem. Stwierdzam , że Ci którzy piszą o przedłużeniach w granicach 90-100 zł piszą to specjalnie -domyślam się ,że są od nc+ .Nie czujcie się gorsi od nkowców. Cena z paczką C+ multiroomem i pvr PEACE nie może przekraczać 60-70zł bez wodotrysków. Nie pytajcie się ile można wytargować bez złożonego wypowiedzenia[/color] - macie przykład z nki 50-60zł wczoraj.Dzisiaj wysłałem wypowiedzenie .Nie ma tragedii w czasach internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Przeglądałem przed chwilą kanały filmowe i na kilku kanałach jest info, że z dniem 22 kwietnia nastąpi zmiana kolejności kanałów ... Np. HBO HD ze 160 na 50 pozycję itd. A KINO POLSKA idzie na pozycję 61, gdzie do tej pory jest POLSAT FILM, a przy POLSACIE FILM nie ma żadnego info, czyżby POLSAT FILM wyleciał w ogóle z oferty NC+ ... W ofercie nie ma go zaznaczonego jako kanału niegwarantowanego ... Hmm

Nie siej paniki :P

Będzie na 64 kanale

 

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktualnosci/nc---uklad-kanalow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj wybrałem się do APS w celu rozwiązania umowy.

Mam N-kę, umowę bezterminową (lojalka już upłynęła) nie mam kanałów premium.

Obsługujący mnie Pan stwierdził, że mogę rozwiązać umowę z powodu wycofania kanałów m.in.: Wojna i Pokój.

Dzisiaj mamy 18-04-2013.

Wypowiedzenie wystawił w systemie wydrukował 2 egzemplarze, jeden dla mnie drugi dla niego.

Czy z tego powyższego powodu można było wypowiedzieć umowę do 14 kwietnia czy do 19 kwietnia?

Jaki jest okres wypowiedzenia jeżeli umowa jest już na czas nieokreślony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj wybrałem się do APS w celu rozwiązania umowy.

Mam N-kę, umowę bezterminową (lojalka już upłynęła) nie mam kanałów premium.

Obsługujący mnie Pan stwierdził, że mogę rozwiązać umowę z powodu wycofania kanałów m.in.: Wojna i Pokój.

Dzisiaj mamy 18-04-2013.

Wypowiedzenie wystawił w systemie wydrukował 2 egzemplarze, jeden dla mnie drugi dla niego.

Czy z tego powyższego powodu można było wypowiedzieć umowę do 14 kwietnia czy do 19 kwietnia?

Jaki jest okres wypowiedzenia jeżeli umowa jest już na czas nieokreślony?

 

kiedy ten kanał wyłączyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj wybrałem się do APS w celu rozwiązania umowy.

Mam N-kę, umowę bezterminową (lojalka już upłynęła) nie mam kanałów premium.

Obsługujący mnie Pan stwierdził, że mogę rozwiązać umowę z powodu wycofania kanałów m.in.: Wojna i Pokój.

Dzisiaj mamy 18-04-2013.

Wypowiedzenie wystawił w systemie wydrukował 2 egzemplarze, jeden dla mnie drugi dla niego.

Czy z tego powyższego powodu można było wypowiedzieć umowę do 14 kwietnia czy do 19 kwietnia?

Jaki jest okres wypowiedzenia jeżeli umowa jest już na czas nieokreślony?

 

kiedy ten kanał wyłączyli?

 

szczerze mówiąc to nie pamiętam, ale znalazłem teraz stare info na media2, że Wojna i Pokój kończy nadawanie 5 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abo Cyfry+ i mam długoterminową umowę do lipca 2014, w związku z tym proszę o odpowiedź:

 

Czy można wykonać taki myk?

 

Wysyłam wypowiedzenie z powodu wyłączonych kanałów (w tym tygodniu, najpóźniej na początku przyszłego), oczekuję na jego zarejestrowanie i ewentualnie lepsze oferty, jeśli takie się pojawią to super, a jeśli nie to najpóźniej 29 kwietnia czy 30 kwietnia (do godz. 0:00) mogę telefonicznie wycofać wypowiedzenie i jechać na obecnej umowie dalej?

 

Bardzo proszę doświadczonych abonentów o radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...