Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli najlepiej wyszli chyba Ci którzy brali C+Silver :) . Dawało się wyciągnąć ten pakiet za 64zł/mies bodajże, a mają dostęp do pełnej paczki Canal+ :P . Ja nie migrowałem, mam C+Optimum za 65zł/mies z HD Promo, HBO, Cinemaxami i Filmboxem za free do końca sierpnia i przy obecnej ofercie nc+ nie zamierzam migrować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci co wzieli golda i silvera przed dzisiejszą zmianą mają włączony cały pakiet C+ ( sześć kanałów) na całą długość umowy. Jak z resztą to nie wiem, w BOKu siedzą idioci i każdy gada co innego.Musimy czekać do przyszłego tygodnia to się może unormuje. Mówią coś o cinemaxach do golda jeszcze, żeby czym sie różnił od silvera za 64zł bo narasie kanały te same a cena golda o 15zł wyższa.

Ale człowieku nie obrażaj ludzi, którzy tam pracują. Praca taka jak każda inna, a to że nie mają w systemie czegoś albo że nie mają takich uprawnień, żeby Ci coś zaproponować to nie znaczy, że są idiotami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszycie jakby nie wiem co ze dali wam hbo na 8 msc. a gdzie pozostale 10??? [beep]e

Dają żle, nie dają źle , widać niektórym malkontentom nigdy nie dogodzisz.Uwielbiają żyć w wiecznym narzekaniu to clou ich życia. :lol2:

zycie....

dzis gold z hbo z mr cyfry za 159

 

szkoda slow

 

zostaje z cyfra do konca umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dopiero w poniedziałek jak "to nie ściema" pojawią się jakieś zmiany w ofertach migracyjnych, nie rozumiem czemu dziś marudzicie? Chyba po 10 telefonach, a biorąc pod uwagę, że konsultant ma z 6 opcji nie da wam nic nowego (lepszego).. A i tak w poniedziałek nie ma co spodziewać się jakiegoś przełomu w cenach co najwyżej jakieś opcje dodadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszycie jakby nie wiem co ze dali wam hbo na 8 msc. a gdzie pozostale 10??? [beep]e

Dają żle, nie dają źle , widać niektórym malkontentom nigdy nie dogodzisz.Uwielbiają żyć w wiecznym narzekaniu to clou ich życia. :lol2:

 

A wiesz czy po 8 miechach możesz z HBO zrezygnować ? Czy już możesz sobie od stycznia 2014 doliczać 30 dychy do rachunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze jaka nowa oferta co za sciema dzis chcialem juz normalnie j.... konsultantowi w twarz przez telefon dalej jest to samo platyna za 99 zl i mr za 10zl.

SCIEMA nie ma zadnej nowej oferty dla migrujacych tylko kosmetyka , tylko tyle ze mozna pozostac do konca umowy.

 

Teraz mam npremium za 89zl z hbo, filmboxem i cala paczka C+ i chca zebym przeszedl do nc+ i za 99 wylacza mi hbo, filmboxy. Mulitroomu tez nie moge wziasc, przy starej umowie tylko migracja. noz sie otwiera w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz na niższy pakiet zejść nie możesz jeśli kończy ci się aktualna promocja więc nie wiadomo ;)

To nie twoja decyzja o włączeniu tylko ich. Więc można będzie zrezygnować.

 

Masz to na piśmie??

Jak przyjdzie to będę miał. Zresztą mnie obejmuje zniżka w abo. Tak tak wiem jeszcze jej też nie mam na piśmie.

Jedynie co to może trzeba będzie wcześniej zadzwonić i wymówić. Tak dawniej bywalo jak włączałem jakieś promocje w N ja 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od konsultanta : Nowe oferty migracyjne pojawią się prawdopodobnie po weekendzie :-) ma być kontakt z ich strony na dzisiejszy dzień zostaje bez zmian...

 

Universe + 49zł

Silver + 64zł

Gold + 79zł

Platinum 99zł

 

Liczymy że pojawią się ciekawe propozyjce , po tym jak ludzie co zmigrowali za 64 zł na 18m dostali praktycznie całość o co cały czas walczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszą opcją żeby mieć całą paczkę C+ , jest opcja Universe+ z nowymi kanałami . Cena dla osób na wypowiedzeniu 79 zł. Haczyk tej oferty to brak Eurosport 2 .Umowa 12 miesięcy.Ja odmówiłem.

 

Gdzie jest jakies info o tej ofercie?

Ja też tego nie rozumiem.Chyba niektórzy są już zmęczeni tą migracją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszycie jakby nie wiem co ze dali wam hbo na 8 msc. a gdzie pozostale 10??? [beep]e

Dają żle, nie dają źle , widać niektórym malkontentom nigdy nie dogodzisz.Uwielbiają żyć w wiecznym narzekaniu to clou ich życia. :lol2:

 

A wiesz czy po 8 miechach możesz z HBO zrezygnować ? Czy już możesz sobie od stycznia 2014 doliczać 30 dychy do rachunku :)

 

automatycznie wyłączają 1 stycznia 2014 - pytanie tylko kiedy włączą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...