Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O godz. 12:00 dzwoniłem bo chciałbym migrować z n-ki pani konsultantka mi zaproponowała Canal + Platinum i HBO za 120 zł ale prosiła żebym zadzwonił o godz. 13:00 bo jest błąd w systemie; niestety o godz. 13:15 dzwoniłem i nadal jest problem i prosiła żebym zadzwonił jutro. Dla mnie ta oferta jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przeglądam kilka wątków na nc+ i cyfrze, tak spotkałem tylko JEDEN wpis ze ktoś dostał Plainum za 79 zł. Żaden uzotkownik więcej, nawet jeden, nie podawał dalej ze RÓWNIEŻ dostał takową oferte migracyjną. w związku z tym nie wydaje mi sie by była to prawda. Natomiast pojawiło się kilka osób które dostały Platyne za 89 zł - to jest bardzie wiarygodna opcja migracyjna. Niestety pozostanie na "cyfrowym" MR z 2 osobnymi kartami w większości podawanych przypadków kosztuje dodatkowe 20 zł/mc. Jedynie abonenci którzy negocjowali z najwyzszych pakietów Cyfry (Superpremium, itp) dostawali MR bezpłatny. Jeszcze trzeba poczekać jakis czas, kurz opadnie a zapewne postępowanie nc+ sie zmieni. Pozdro i nie dzwońcie sami, poczekajcie na kontakt z ich strony. Macie swoje fajne umowy, które obowiązują w n czy Cyfrze i póki co nie ma sie co pieklić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon z NC+.

Pan Wojtek: bla, bla, bla wg cennika.

Ja: Platyna za 74zł, umowa 12mies., dekoder zostaje ten sam + moje argumenty wynikające z dotychczasowej współpracy.

Pan Wojtek: Teraz nie ma szans ale notuję i proszę o kontakt na początku kwietnia.

 

OK, na razie mi się nie śpieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+Platinium z MULTIROOM za 79 złotych?

 

 

a co jest w tym takiego niesamowitego? Teraz za podobny pakiet, płace ja jaki wiele innych osób ok 60zl razem z dekoderem na wynajem.

To jest niesamowitego, że to nie jest prawdziwa oferta, ktoś sobie napisał że to dostał i jest to niepotwierdzone także wiesz. Jest nierealne żeby dzień po premierze zeszli tyle z ceny. Oferta 99zł bez multiroom jest jak najbardziej realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby, które migrują do nc+ na Canal+ Platinium na pewno dostają nc+Go, VOD+ (Prapremiery TVP, Canal+ VOD, Seriale+), NetVOD+ (TVN Player, Baby TV, poznaj, Smaczki i SPORT+)?

 

a widzisz na stronie nc+ zeby do Platyny dodawali te opcje? bo ja widze ze one są dostępne w Prestiżu jedynie. MOŻE za jakis czas będzie jak w Cyfrze ze kazdą opcje będzie mozna sobie dokupic osobno, ale to musi minąc troche czasu.

Przede wszystkim trzeba czytać i "buszować" w necie

 

SORY MOJA POMYŁKA ŹLE PRZECZYTAŁEM ;)

Skoro są podane na stronie to muszą być. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na stronie jest nie ciekawa i to widać na pierwszy rzut oka. Pamiętajmy jednak że jesteśmy abonentami ze stażem i coś się nam należy.

W takim razie chcę się podzielić z wami jak ta sprawa z ceną pakietów wygląda dla mnie:

Comfort+ 39zł - dla migrujących 29 zł (co do ceny Multiroomu zostawiam tutaj puste pole...)

 

Universe+ 59zł - dla migrujących 49zł (co do ceny Multiroomu zostawiam tutaj puste pole...)

 

Canal+ Silver 79zł :shock: - dla migrujących 59zł (Mulitroom 5/10zł, wątpie żeby w abo się zgodzili), (możliwości dokupienia HBO w cenie 15/20zł, ewentualnie innych opcji)

 

Canal+ Gold 99zł :shock: - dla migrujących 69zł (Mulitroom 5/10zł, wątpie żeby w abo się zgodzili), (możliwości dokupienia HBO w cenie 15/20zł, ewentualnie innych opcji)

 

Canal+ Platinium 119zł :shock: - dla migrujących 79zł (Mulitroom 5/10zł, wątpie żeby w abo się zgodzili), (możliwości dokupienia HBO w cenie 15/20zł, ewentualnie innych opcji).

 

All Inclusive+ 199zł!! :shock: - dla migrujących 159zł/169zł (Multiroom w tej opcji powinien być całkowicie darmowy)

 

Ja osobiście nie korzystam z Multiroomu ale z ciekawości sprawdziłem ile żądają od dekodera a tym bardziej za aktywację:

Multiroom Standard HD to opłata 49zł

Multiroom Premium HD to opłata 99zł

Ceny nieco z kosmosu :D.

 

Podsumowując: Nie dajcie się omotać. Czekajcie na odpowiednie okazję bo te przyjdą. Bądźcie cierpliwi, nie podpalajcie się z powodu powstania nowej platformy a wyjdzie to wam na zdrowie ;). Trzymajcie się celu który chcecie osiągnąć :read:.

Pozwalam na kopiowanie i edytowanie tego postu :).

BTW: Życzę masy kanałów oraz opcji dodatkowych przy jak najmniejszym nakładzie finansowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam propozycje, sprawdźcie sobie co było w Cyfrze + (pakiet C+ Superpremium HBO + Multiroom bez kabli ) za 99zł + 10zł za multiroom

a teraz szumna nazwa kilka kanałów doszło, kilkanaście odpadło a kosztuje.... 119 + HBO + Multiroom = to ile powinno byc razem?... 109zł i tyle będzie, zobaczycie sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby, które migrują do nc+ na Canal+ Platinium na pewno dostają nc+Go, VOD+ (Prapremiery TVP, Canal+ VOD, Seriale+), NetVOD+ (TVN Player, Baby TV, poznaj, Smaczki i SPORT+)?

 

a widzisz na stronie nc+ zeby do Platyny dodawali te opcje? bo ja widze ze one są dostępne w Prestiżu jedynie. MOŻE za jakis czas będzie jak w Cyfrze ze kazdą opcje będzie mozna sobie dokupic osobno, ale to musi minąc troche czasu.

Przede wszystkim trzeba czytać i "buszować" w necie

 

No właśnie widzę, że są. Nie ma czegoś takiego jak Prestiż w pakietach. Zastanawia mnie czy te opcje są również oferowane dla migrujacych

 

Edit

spoko @FoX12345 zdarza się nie doczytać. Generalnie było kilka zagrywek n z namawianiem na super cenę osób które miały wszystkie pakiety, a potem się okazywało, że dostawali Pakiet Komfort a nie WPT. Dlatego warto pytać czy na pewno te opcje są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem dzisiaj i o ile na ten universe za 49 mógłbym się zgodzić, to z dekoderów (miałem wcześniej swoje SD) oferowali mi tylko sagemy i pace za 20 miesięcznie. na razie podziękowałem. lepszych dekoderów na razie tylko mi nie chcą dać czy to ogólny trend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, domyślałem się ze prestiż z tv(199zł) do nc+ = brak możliwości migracji, dopiero 3 miesiące przed upływem czasu określonego w umowie czyli sierpien 2014 :<

2014? Żartujesz sobie:) Najdalej za miesiąc wyleci jakiś gwarantowany kanał i bedziesz mógł wypowiedzieć umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, domyślałem się ze prestiż z tv(199zł) do nc+ = brak możliwości migracji, dopiero 3 miesiące przed upływem czasu określonego w umowie czyli sierpien 2014 :<

2014? Żartujesz sobie:) Najdalej za miesiąc wyleci jakiś gwarantowany kanał i bedziesz mógł wypowiedzieć umowę

 

Dodatkowo jak to się ma do ich cudownego sloganu ze strony:

 

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z OFERTY nc+?

KAŻDY ABONENT platformy n LUB CYFRY+,

BEZ WZGLĘDU NA TERMIN ZAKOŃCZENIA UMOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś kto mi wytłumaczy jaka jest różnica między tym co obecnie posiadam tj. CANAL+ OPTIMUM HD + multirom+optimum HD Promo+PRV Pace 500 +HBO na 6m-cy gratis+ MGM oraz nSport od marca na 6 m-cy.Kontrakt na 12 miesiecy ( podpisany w grudniu) a obecnie proponowanym CANAL+Platinium z MULTIROOM ? Według mnie dochodzi mi LM+LE oraz kilka wiecej programów w opcji HD, czyż nie tak? I ZA TO MAM ZAPŁACIĆ WIĘCEJ 100%? Pytam zwłaszcza tch którzy bronią na dzisiaj NC+ ile powinienem płacić więcej wg Was???? Pomijam HBO niech odpadnie nie bierzmy pod uwagę, pogodze się z tym, wyrwałem po mocnych negocjacjach grudniowych więc nawet bez HBO ??? ile ?? Jaka kwota uczciwa powinna być??

Najważniejsze płace obecnie 62 zł/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeszedłem do nc+ z C+Superpremium , płaciłem 99 zł + MR 10 zł , a teraz Platinum za 99 zł mediabox 10 zł i 2x MR po 10 zł + History 1.99 zł czyli razem 130.99 zł jestem zadowolony i to mi pasi:)

założyłem sobie że nie przekroczę 130 zł i mi się "prawie" udało :D

dzwoniłem na nr.tel. 22 3104546

a jeszcze opłata aktywacyjna nie 147 zł a 98 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...