Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...to ma być promocja dla abonentów cyfry ...,którzy nie migrowali jeszcze :crazy:

 

Z jednym małym ale... dla abo cyfry z pakietem c+, to żadna promocja, po prostu zastąpili dotychczasową paczkę nowymi canal+. Chyba, że chodziło im o unikatowy kontent zawarty w nowej paczce canal+. Dla mnie i zapewne wielu abo informacja na fb jest jednoznaczna, miała być w ramach promocji PEŁNA oferta CANAL+PLATINIUM. Kłamstwo, manipulacja i ignorancja...dalsze epitety można mnożyć. K...a, strach nawet podpisywać z nimi jakąkolwiek umowę w tej chwili. Nie chcę być złym prorokiem, ale po migracjach można się spodziewać obowiązkowej wymiany sprzętu i kart, żegnajcie spliterki :-(

 

 

No właśnie mnie oszukali na 10 zł - doliczając mi do multirooma opłate. Dobrze że wszystko nagrane i rezygnuje z tego oszustwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Natomiast użytkownicy C+ i nki, którzy jeszcze nie migrowali a mieli kanały nPremium lub C+, dostaną do końca kwietnia 6 kanałów C+.

 

To nie rozumiem.

Jak to "dostaną"? Czyli od 1 maja wyłączą nam pakiety Canal+ bo nagle zrobiły się one promocją?

 

do końca czerwca.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to ma być promocja dla abonentów cyfry ...,którzy nie migrowali jeszcze :crazy:

 

Z jednym małym ale... dla abo cyfry z pakietem c+, to żadna promocja, po prostu zastąpili dotychczasową paczkę nowymi canal+. Chyba, że chodziło im o unikatowy kontent zawarty w nowej paczce canal+. Dla mnie i zapewne wielu abo informacja na fb jest jednoznaczna, miała być w ramach promocji PEŁNA oferta CANAL+PLATINIUM. Kłamstwo, manipulacja i ignorancja...dalsze epitety można mnożyć. K...a, strach nawet podpisywać z nimi jakąkolwiek umowę w tej chwili. Nie chcę być złym prorokiem, ale po migracjach można się spodziewać obowiązkowej wymiany sprzętu i kart, żegnajcie spliterki :-(

 

tak jak napisałem w sąsiednim watku ''czas pokaże.......... też tak myślałem,że chodzi tylko i wyłącznie o canal+. to powiedziałem konsultantowi przy okazji rozmowy,że co to za promocja dla osób które maja wykupiony canal+,bo i tak, i tak bedą go miały.konsultant powiedział tak oczywiście,ale do końca czerwca,ale aby abonent premium zapoznał się z pełną ofertą, to dlatego ma być cały pakiet platinum i wymienił kanały m. in. fox hd, discovey hd itd... więc zobaczymy...... :> ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych osób które nie mają problemu z czytaniem ze zrozumieniem. 02.04 zmigrowałem z gołego (bez npremium) WPT za 48,- do nc+ na universala za 49,- Pytanie - czy powinni mi włączyć gratisowo paczke C+ ? Jeżeli tak to na jaki okres i jakie kanały ? Kanały zostały już zmienione ale są zakodowne.

jeżeli nic nie wynegocjowałeś przy migracji to oni nic nie muszą , prococja paczka canal+ do końca kwietnia tylko dla nowych

to tylko dalej świadczy jak traktuje się starych klijentów, gdzie te czasy gdy z tytułu długiego abonamentu okresowo odkodowywali kanału premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Natomiast użytkownicy C+ i nki, którzy jeszcze nie migrowali a mieli kanały nPremium lub C+, dostaną do końca kwietnia 6 kanałów C+.

 

To nie rozumiem.

Jak to "dostaną"? Czyli od 1 maja wyłączą nam pakiety Canal+ bo nagle zrobiły się one promocją?

 

do końca czerwca.........

 

Tym co dotychczas mieli wszystkie Canal+ nie mogą wyłączyć, bo jak podają zmieniła się nazwa i wycięcie ich byłoby oszustwem, ale z drugiej strony po nich wszystkiego można się spodziewać. :/

"Dotychczasowe kanały CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ FILM, CANAL+WEEKEND, CANAL+ GOL, CANAL+3D od 5.04 br są dostępne pod nazwami: CANAL+, CANAL+SPORT, CANAL+FILM, CANAL+FAMILY, CANAL+FAMILY2, CANAL+FILM2. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadam c+ optimum hd i oprócz zmiany nazw canałow c+ i dodaniu c+ film2 oraz family i family dwa NIC nie dodano obecnym abonentom ba nawet zabrano c+go i c+weekend

czyli suma sumarum dodano c+film2 -oto pełna cała oferta platinum bo animal planet i bbc hd nie działa;za takie oszustwo ze niby pełna oferta powinni dostać surową karę

podam przykład własny

mam c+optimum hd i multi razem 83zł-(choc srednio za 13mieś ok.65zł) to nowa oferta c+platinum gdzie tak defakto JEDEN kanał dochodzi kilka znika miałbym płacić 140zł-złodziejstwo w biały dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio miałem opcje:

Canal+Platinum 109 zł

Canal+Platinum oraz HBO 129 zł

Wniosek jest prosty pakiet HBO jest "warty" około 20 zł.

Dziś zadzowniłem sprawdzić ponownie swoją ofertę i otrzymałem następujące oferty:

Canal+Platinum 99 zł

Canal+Platinum oraz HBO 129 zł

 

Dlaczego w obecnej sytuacji nie ma takiej oferty jak pakiet Platinum oraz HBO za 119 skoro myśląć poprzednią ofertą to 109 zł plus 20 zł za HBO to 129 zł i to miało sens.

Teraz mam ofertę HBO za dodatkowe 30 zł zamiast 20??

Jednym słowem bardziej zachęcają mnie Pańśtwo do pakietu Platinum za 99 niż do wyższego nierozsądnego (pakiet HBO w normalnej cenie to 30 zł)...

Chcę mieć wyższy pakiet ale nie rozumiem trochę toku rozumowania.

Jeśli dostanę ofertę Platinum HBO za 119 z dużym prawdopodobieństwem się na nią zgodzę (przy wszystkich usługach Platinum i HBO).

Powtarzam jak poniżej, że sytuacja jest o tyle dziwna, że doskonale wiem, że niektórzy abonenci uzyskali ofertę Platinum HBO za 119 zł ..... (co najmniej kilkanaście osób uzyskało oferty za 119 zł za ten sam pakiet).

Pomijam już fakt, że niektóry uzyskały ofertę Platinum HBO za 109 zł ale są to informacje mało potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie W Środę Pisałem że Teściu dostał telefonicznie ( ja dzwoniłem on tylko potwierdził wszystko) Pakiet Universe za 39zł

Dzisiaj przed chwila był w APS i za przeproszeniem [beep]...prawda nikt nie zarejestrował takiej umowy( nie mam nagrania ani nazwiska konsultanta) i nic nie może udowodnić dzwonił a APS na infolinię i nic z tego to są już kpiny i złodziejstwo jak tak można.

Dzisiaj przez infolinię dostał taką samą propozycję jak w APS czyli 49zł na 18 miesięcy plus box + za 0zł.

Przyjął bo miał dekoder sd zero Ha a teraz 34 HD i dużo Discovery animal planet które lubi no i euro sport nsport orange sport których nie miał.

Ale kłamstwo we wtorek jak dzwoniłem umowa na 39zł była....

Uważajcie na infolinię ja się przejechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100, jeśli migrowałeś z wymianą sprzętu, to logujesz się do ICA dla eNkowców. Mam to samo, migracja 22.03, a w ICA Cyfry mam już nową fakturę. W umowie jest napisane, że umowa wygasa ostatniego dnia miesiąca, w którym doszło do migracji. Nie mam zamiaru płacić za kwiecień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 10 dni po odebraniu dekodera mediabox i nowej karty nie mam żadnych zmian w ICA Cyfry, a dziś pobiorą mi płatność za Cyfrę za kwiecień, choć umowa z Cyfrą została rozwiązana z ostatnim dniem marca.

 

Czyli musze nadal czekać za dekoderem lub do nich zadzwonić czy napewno umowa została w system wprowadzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios, dla mnie informacje przekazywane przez nc+ są w pełni zrozumiałe (choć pan żulien myśli inaczej), nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem, jestem jednak wyczulony na manipulację. Jeżeli nie włączą PEŁNEJ OFERTY CANAL+PLATINIUM w dniu dzisiejszym z działającymi np. Polsat HD, to radziłbym dać wszystkim na wstrzymanie z podpisywaniem jakichkolwiek umów z nc+. Mało tego, nie zagłębiałem się w nowy regulamin, ale sądząc po komentach abo, można tym regulaminem podetrzeć wielkie D. Kary i sankcje z kwotami z kosmosu, nic tak na prawdę ci nie gwarantują oprócz wysokiej niezmiennej ceny. Tak na prawdę, to na tę chwilę mają problem abo n-ki, na nas przyjdzie kolej, i tej lawiny nie da się już powstrzymać. Skończą z max 1 mln abo, choć liczyli na 2 mln, nie wiem tylko czy im się to kalkuluje w biznes planie. Jeżeli będą do tyłu, to odbiją sobie na abo nc+, dając im choćby uboższy kontent w paczce c+ i gitarrra ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwródźcie uwage, że przy promocyjnym włączeniu nsport na 3 m-ce dla abonentów C+ http://ncplus.pl/strefa-abonenta/inform ... lkiej-nocy - nic nie jest napisane że zmieniają nam się opcje Canalów+,

- było 6 pozycji i jest 6 pozycji (nazwy jak zwał to zwał).

W przypadku ich wyłączenia w przysłości dla obecnych abonentów C+, muszą postapić zgodnie z art. 7 § 1, jeżli wczesniej nie będzie pism o przymusową migrację z możliwoscią wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą kontakt z infolinią...

Mam C+ superpremium z HBO za 99zł

Propozycja:Platinium+HBO=129zł

Powiedziałem, że interesuje mnie następujący zestaw: Platinium,HBO, mediabox oraz MR z 2 boxami+ na 18m-cy. Ich oferta 149 =5zł za mediaboxa=154...Podziękowałem mówiąc że czekam na zmianę prezesa i nową propozycję...max mogę dać 130, bo czytałem że ktoś tutaj dostał taki zestaw za taką cenę. Pani też powiedziała, że listy zostały wysłane 2 kwietnia..więc albo faktycznie tak jest albo nie wie co mówi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem abonentem C+, płaciłem do tej pory 148 zł, nie emigrowałem, umowa przedłużyła mi się automatycznie (była do końca marca). Dostałem nowy rachunek za kwiecień na kwotę 198,54 zł. Na infolini Pani poinformowała mnie że mam teraz 3 miesięczny okres wypowiedzenia :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem abonentem C+, płaciłem do tej pory 148 zł, nie emigrowałem, umowa przedłużyła mi się automatycznie (była do końca marca). Dostałem nowy rachunek za kwiecień na kwotę 198,54 zł. Na infolini Pani poinformowała mnie że mam teraz 3 miesięczny okres wypowiedzenia :-/

Dałeś ciała, umowę ZAWSZE trzeba wypowiedzieć przed końcem, bo jak nie to wskakujesz na standardowy cennik i płacisz krocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios, dla mnie informacje przekazywane przez nc+ są w pełni zrozumiałe (choć pan żulien myśli inaczej), nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem, jestem jednak wyczulony na manipulację. Jeżeli nie włączą PEŁNEJ OFERTY CANAL+PLATINIUM w dniu dzisiejszym z działającymi np. Polsat HD, to radziłbym dać wszystkim na wstrzymanie z podpisywaniem jakichkolwiek umów z nc+. Mało tego, nie zagłębiałem się w nowy regulamin, ale sądząc po komentach abo, można tym regulaminem podetrzeć wielkie D. Kary i sankcje z kwotami z kosmosu, nic tak na prawdę ci nie gwarantują oprócz wysokiej niezmiennej ceny. Tak na prawdę, to na tę chwilę mają problem abo n-ki, na nas przyjdzie kolej, i tej lawiny nie da się już powstrzymać. Skończą z max 1 mln abo, choć liczyli na 2 mln, nie wiem tylko czy im się to kalkuluje w biznes planie. Jeżeli będą do tyłu, to odbiją sobie na abo nc+, dając im choćby uboższy kontent w paczce c+ i gitarrra ;-)

 

zgadzam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...