Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedchwilą telefon z NC+

Platyna 99

Gold 89

odpowiedz : NIE

 

Jak dobrze ponegocjujesz to dostaniesz.

 

Platyna + MR za 99 zł (2-karty)

Gold 89zł +MR (2 karty)

 

Co to znaczy "jak dobrze ponegocjujesz" ?

 

Ja z nimi caly czas gadam (juz 4 telefon) i za kazdym razem schodza maksymalnie na 109 za Platyne MR i PRV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila otrzymałem drugi telefon z nc+. Rozmawiałem z bardzo miłą panią 10 minut. Otrzymałem ofertę 99zł za Canal+ Platinum, do tego VOD+ i net VOD. Na pytanie o nc+ GO otrzymałem odpowiedź, że tylko w pakiecie All Inclusive+. Mówiłem, że oferta jak najbardziej dobra pod warunkiem dostania multiroom w cenie. Miła pani odpowiedziała na to - nie ma darmowych multiroomów z czego za standard musiałbym płacić 10zł a za premium 20zł. Więc mówię, osoby przechodzące z Cyfry ze starym sprzętem multiroom płacą 99zł + 0zł multiroom. ( Chciałem sprawdzic jak zareaguje) Odpowiedź natychmiastowa, że to musi być jakaś pomyłka, ponieważ nie ma czegoś takiego aby nie płacić za multiroom. Cena mediaboxa to 199zł a dodatkowy dekoder do multiroom to tylko aktywacja za 49zł. Na koniec podziękowałem i powiedziałem, że poczekam na to, aż Platyna z multiroomem będzie za 99zł. Miła pani odpowiedziała, że ma nadzieję, iż taka oferta wkrótce dla mnie będzie :brawo:

Ja też mam taka nadzieję, że w końcu doczekamy się na to, na co czekamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 pęka, a my dlalej w polu i brak jasnej info co i za ile można wywalczyć i na jakich zasadach migrować

 

nc czeka ile im spłynie wypowiedzeń a klienci nie wysyłają bo czekają na propozycję, propozycji nie ma bo za mało wypowiedzeń i kółeczko się zamyka :)

A do tego jeszcze im się ten uokik przyrzepił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie wpt + npremium ( jeszcze tylko dzisiaj, jupii), płacę 69zł/mies

Dzwoniłem dwa razy tydzień temu: silver 79zł, gold 79zł, platinum 99zł - wszystko na 18 mies - podziękowałem, dodzwoniłem się po 3 minutach

Wczoraj : silver 69zł, gold 79zł - 109zł z HBO, platinum 99zł - 129zł z HBO - wszystko na 18 mies - na razie podziękowałem, [beep]a wie co tam będzie na tych nowych canal + kanałach

Do Polsatu nie idę bo już tam byłem rok temu, nie było tak żle ale miałem duże jazdy z wypowiedzeniem, tzn. po okresie promocyjnym automatycznie walnęli mnie na 12 mies umowę, - wiem wiem, trzeba było czytać - plus kiedyś płaciłem 39,90zł a teraz widzę za to samo za 59,90. Pewnie bym z nimi został ale napaliłem się na dwugłowicową nagrywarkę -oni: no problem - umowa na 36mies :shock: -co, na ile?? - ok najkrótsza 29mies :read: - eee... nie dziękuję

Jedyne czego żałuję to Polsat Sport HD i E! który wtedy ściągnęli a teraz jest z powrotem.

Plus jak jak kupa moich znajomych logistycznie nie jestem w stanie zmienić platformy bo nie mieszkam w Polsce a w UK - wiem, wiem... nielegalne :P

Wydaje mi się że jest tu luźno 50tys polskich platform, widać po antenach :>

Jeżeli się nic nie zmieni to wezmę ten silver za 69zł, wiem że niektórzy mają go za 64zł ale mi nie przez tel nie proponują. W goldzie to pewnie filmy lipa a platinum za 99zl to trochę za drogo

Ech , dylematy, dylematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie chce mi się już! Wysłane wypow do C+ i koniec. CP umowę wziąłem przed chwilą od nowa...

 

@History HD

powiedz mi czy jakość kanalów z C+ odbiega od jakości CP oczywiscie chodzi mi o te same kanaly tu i tu,wydaje mi sie że nie, ale moj znajomy twierdzi ze u kumpla byl i latał po kanalach CP i mowi ze porażka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Przedchwilą telefon z NC+

Platyna 99

Gold 89

odpowiedz : NIE

 

Jak dobrze ponegocjujesz to dostaniesz.

 

Platyna + MR za 99 zł (2-karty)

Gold 89zł +MR (2 karty)

 

Co to znaczy "jak dobrze ponegocjujesz" ?

 

Ja z nimi caly czas gadam (juz 4 telefon) i za kazdym razem schodza maksymalnie na 109 za Platyne MR i PRV.

 

chodzi o to że to ich propozycje :

Platyna 99

Gold 89

Platyne wezmę ale za 89 :D,poza tym jutro mają odkodować Canal + Platinum więc się nie napalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skleciłem pisemko, zerknie koś czy może być?

 

Wypowiedzenie umowy nr 4400000000

 

W związku z wprowadzeniem zmian z dniem 01.04.2013r, polegających na wyłączeniu programów Wojna i Pokój HD i Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, powołując się na rozdział V ust. 8 regulaminu świadczenia usług wypowiadam umowę o świadczenie usług nr 4400000000. Swoją decyzję motywuję faktem, iż oferta telewizji N bez wymienionych programu przestała być dla mnie atrakcyjna. Czyli korzystam z przysługującego mi prawa do rozwiązania Umowy z powodu braku akceptacji dokonanych zmian. Rozwiązanie umowy następuje z dniem 1 maja 2013 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pojawi się kiedyś jakaś normalna oferta bo w tej chwili czarno to widzę.

Dla mnie ideałem była by Patyna + History za 79 zł.

Jeśli nie będzie takiej oferty to szczerze, nie mam pojęcia co robić. Chyba trzeba będzie się pożegnać ze sportem w dobrej jakości - szkoda, no ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedchwilą telefon z NC+

Platyna 99

Gold 89

odpowiedz : NIE

 

Jak dobrze ponegocjujesz to dostaniesz.

 

Platyna + MR za 99 zł (2-karty)

Gold 89zł +MR (2 karty)

 

Co to znaczy "jak dobrze ponegocjujesz" ?

 

Ja z nimi caly czas gadam (juz 4 telefon) i za kazdym razem schodza maksymalnie na 109 za Platyne MR i PRV.

 

Zależy na jakiego konsultanta trafisz.Ja akurat dostałem Platyne + MR za 109 zł i do tego Pace Pvr 500 Gb gratis (choć się o niego nie upominałem bo mam swoje boxy).jak dali to wziąłem.Nic mi się więcej nie udało ugrać.

Znajomy wynegocjował lepiej.

Platyna + MR za 99 zł (2-karty) bez dekodera ale dopiero po kilku rozmowach

Tak samo jak Gold 89zł +MR (2 karty)

też bez dekodera po kilku rozmowach. :jupi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@santamo jak dzwoniłem pytać to do platinum Sagecoma od ręki mogłem wziąć za 0 zł bez targowania.

 

Ale mam już jeden dekoder PVR 500gb z cyfry za 0zł wynajem, to dadzą drugi do multi sagemcoma za 0zł w nc+ przy migracji?

 

 

Jak nie zadzwonisz i nie zapytasz to się nie dowiesz ;) Ja mam dekodery SD jeszcze i jednego sagecoma mogę wziąć za 0 no i tutaj też jest problem bo muszę wymienić dwa dekodery a dwóch nie chcą dać :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam własny dekoder więc nic mi się nie zmienia.

 

To jak zamawiałeś CP?... Przez Internet?... Jeśli masz swój dekoder, to potrzebujesz moduł z kartą - a modułu nie ma w ofercie internetowej, tylko w APS'ach

 

Przecież już mam moduł od maja. teraz przez tel NOWĄ umowę zawarłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie chce mi się już! Wysłane wypow do C+ i koniec. CP umowę wziąłem przed chwilą od nowa...

 

@History HD

powiedz mi czy jakość kanalów z C+ odbiega od jakości CP oczywiscie chodzi mi o te same kanaly tu i tu,wydaje mi sie że nie, ale moj znajomy twierdzi ze u kumpla byl i latał po kanalach CP i mowi ze porażka :D

 

Kanaly sa przeciez nadawane w wiekszosci z tym samych TP to w jaki sposob maja sie roznic jakoscia jesli tylko systemy kodowania sa doczepione pod czestotliwosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w centrum nc+, specjalnie musiałam zwalniać się z pracy by wypowiedzieć umowe, bo syn nie mógł. Poczcie Polskiej nie ufam i tak mam papierek i jestem pewna, że już wypowiedziałam umowe i jest w systemie.

Gdy wchodziłam do punktu przede mną z wypowiedzeniem także przyszła Pani. Już w środku klient Cyfry+ przyszedł i darł się, że na jakiej podstawie mogą zmieniać regulamin, ceny i takie tam. Każdy się śmiał.

Było 2 pracowników APS, jeden przyjmował ludzi z Cyfry+, drugi zaś z N.

Wypowiedzeń było 4 jak byłam. Klient się kłócił, a Pan z APS oferował mu Canal+ Gold z HBO za 109 zł, co mnie zaskoczyło. Pokazał co zawarte jest w pakiecie i pyta się pracownika gdzie jest CN i TCM? A pracownik, że nie ma i nie będzie. Klient mocno wkurzony i wulgarny. Przyszedł też klient z dekoderem w pudełku PACE by oddać. Po prostu w APS nc+ dzieją się dantejskie sceny.

 

Aa i ten Pan, który miał Cyfrę+ powiedział, że o wszystkim dowiedział się z internetu z forum, że gdyby nie to by nawet nie wiedział.

 

APS w CP 4 osoby podpisujące umowę. Wszyscy zadowoleni z uśmiechem rozmawiają jakie dziady są w nc+.

 

Aa i dekoder można zdać w centrum nc+, pytałam się i można śmiało zdawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie standard list to co juz wysłali

z powodu postępowania UOK pewnie wstrzymali się z wysyłką, bo ta automatyczna migracja od 1 maja to wielkie naciaganie

mógłbyś nie dostać listu /list zwykły, a może nie ma cię w domu bo masz urlop/ i nagle jesteś w nowej platformie, z nową umową /droższym abonamentem i co musisz wypowiedzieć umowę, z jakim terminem wypowiedzenia?

i przez ten czas bulić im kasę wg nowej stawki

to czyste piractwo i rozbój i za to powinni dostać karę od UOK

 

to są listy tylko i wyłącznie do abonentów cyfry,które miały być rozsyłane od 2 kwietnia. listy do abonentów n ,obawiam się,że już wszystko poszło .......... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król Julian i jego świta są jak dzieci.Przy zabawie w tworzenie nc+ poparzyli się (skargi do UOKIK) i teraz chowają głowę w piasek.Swoją drogą to obecnie są równi i równiejsi czyli byli nkowcy z npremium którzy otrzymali listy i reszta która wie że nic nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...