Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co masz?? Masz 2 kanaly powtorkowe z paczki canal+, nie mysl sobie ze zobaczysz premiery filmowe czy najwazniejsze mecze lm czy premier league, bo te beda w wyzszych pakietach.

 

Kto mowi o obnizaniu?? Cena wzrosla o 100%!! Teraz place 60 zl, a zebym dalej mogl ogladac hitowe mecze musialbym zabulic 120...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz?? Masz 2 kanaly powtorkowe z paczki canal+, nie mysl sobie ze zobaczysz premiery filmowe czy najwazniejsze mecze lm czy premier league, bo te beda w wyzszych pakietach.

 

Kto mowi o obnizaniu?? Cena wzrosla o 100%!! Teraz place 60 zl, a zebym dalej mogl ogladac hitowe mecze musialbym zabulic 120...

 

A co miałeś N czy Cyfre +?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ poszlo na wojne i wprowadza ludzi ktorzy podszywaja sie pod niby klientow?;)

 

Nie nie kolego abo N jestem od 2008 roku. A jak byś miał jakieś wątpliwości to na forum nc+ znajdziesz mnie pod nickiem szewcu1985 :) według mnie nie jest źle a że dowalili za sport i filmy niezłe ceny to jakoś mnie nie dziwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

 

Oferują za 64zł na 18 miesięcy

 

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez czy z multiroom ?) (uzyskała jedna osoba: Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)

 

Gold za 79 bez multi

 

Nie wziąłem nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie place 139 zl za caly pakiet ( z wyjatkiem xxx i programow france) do tego mam dwa dekodery cyfry: pace 500GB i philips 250GB i multiroom. Calosc zawarta w tej cenie. Wiadomo ze w nowej ofercie sa duze braki odnosnie kanalow do ktorych mam jeszcze dostep w cyfrze dochodza w prawdzie nowe ale potraktujmy to jako uzuplenienie oferty po stracie. W zasadzie strata jest wieksza niz zysk. Biorac pod uwage (według podawanych tu cen) że: HBO 25zl, Cinemax 15zl, Filmbox 15 zl, Mezzo 5 zl. Tylko te kanaly daja kwote 60 zl . Ich nie bede mial jesli zdecydowalbym sie przejsc do NC+ z tym co mam. Odejmujac od mojej dotychczasowej kwoty jaka place 139zl - 60 zl wychodzi ze powinienem zaplacic gora 79 zl z multiroomem i dwoma dekoderami odpowiednikiem jest tu Pakiet Canal+ Platinum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...