Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj podpisana umowa na platinium za 99pln/12 miesiecy. PVR 500 Gb za 0 pln. Dzis zlozona reklamacja wiecej szczegolow po rozpatrzeniu. Wczesniej mialem Superpremium za 108pln.

wlasnie dlaczego reklamacja!? sam mam tez superpremium hd i tez taka propozycje co sie stalo!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JENEKA, to proste, złóż wypowiedzenie, na biegu dostaniesz ofertę za 119 ;)

 

z wypowiedzeniem to platyna za 79 będzie do zgarnięcia. Trzeba masowo wypowiedzenia słac i wtedy zaczynac rozmowę

 

ale czekać na zmianę regulaminu.?. które wysyłają dla migracji, bo mi umowa kończy się 30czerwca13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Otwieram skrzynke wracam do domu a we kopercie.....

bla bla bla.....Platinum na 18 miesięcy 99 pln

Obecnie mam filmowe Hd: Npremium, Filmbox +HBO płace 89 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kanalow polsat hd, polsatsport news, espn america oraz brak dostepu do nc+go.

na infolinii twierdza ze o tym wiedza ze sa problemy ze dekodowaniem tych kanalow ale ze to kwestia paru dni ..technicy podobno pracują ja tez pytalem bo mam astona 2.26 czy jak wezme to mi bedzie dzilac ..powiedziano ze na pewno tak choc z tymi kanalami maja chwilowy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... już nie wspomnę, że miałem po zakończeniu umowy mieć 2 miesiące gratis... ja już tym ...... nie wierze.

i tyś w to uwierzył ? :brawo:

 

Uwierzyłem wszędzie o tym trąbili:

http://media2.pl/euro2012/91575-Platfor ... -2012.html

 

Co lepsze na stronie Nki dalej jest plik dostępny!!!!

http://n.pl/-/media/Dokumenty/Warunki%2 ... 6-2012.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego obojetnie jaka oferte daloby CP to nigdby byl nie skorzytał, bo nie mają powaznego sportu w ofercie.

 

i dlatego nc+ jedzie /i nie ma co za bardzo liczyć na obniżki - blamaż firmy/, bo zainteresowani Sportem są ugotowani i nie maja wyboru /zostana z nc+/, ci co chcą oglądać filmy mają opcje w postaci CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
:) ej, ja mam dosyć, 2.04 idę oddać dekoder, bo już podziękowałem eNce, podczas ostatniej rozmowy powiedziałem, dziękuję ale NIE!. I k...a oni dalej jadą: 12:34 tel. 12 294 78 72 z tego nr mnie nękają!! Jutro powiem ile razy dzwonili :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh i do mnie udało im się dodzwonic.

 

Łaskawa pani standardowo pyta mnie co mnie interesuje ?

 

Ja odpowiadam : droga pani uprzedzam że mam w tej chwili pakiet c+optimum , hd promo i jeszcze jakiś czas darmowy dostęp do hbo ,cinemax ,filmbox , nsport i mgm za 65 zł.

Jak pani przebije moją obecną ofertę to z przyjemnością przejdę :P

Zapadła cisza ... :) koniec końców dostałem propozycję platinum za 99 zł na 18 miechów .

Oczywiście podziękowałem i życzyłem miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmowy wnioskuje ze na moim pvr 500Gb nie bedzie napewno nc+go, polsat news i espn america

ale dlaczego ma nie byc u Ciebie tych programow bo nie rozumiem??przeciez Ci co przeszli do nc+ na swoim sprzecie to ich zapewniano ze będą tylko ze to chwilowe ..mysle ze inaczej by umow nie zawierano po stronie operatora ..wszytsko jest nagrywane..mnie tez zapewniano ze jak wezme to kanly wszytskie musz byc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ściemniają, albo nie wiedzą co mówią. Usługa nc+GO to smartfon + internet. Dekoder nie ma tu nic do rzeczy

A właśnie, że dekoder ma. Dostęp do funkcji z poziomu nc+GO jest możliwy poprzez współpracę oprogramowania mobilnego (iOS, Android) z dekoderem. A kompatybilne są chyba tylko turbo i mediaboxy. Dlatego aplikacja z dekoderami Cyfry współpracować nie będzie, albo w bardzo ograniczony sposób (EPG).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ściemniają, albo nie wiedzą co mówią. Usługa nc+GO to smartfon + internet. Dekoder nie ma tu nic do rzeczy

A właśnie, że dekoder ma. Dostęp do funkcji z poziomu nc+GO jest możliwy poprzez współpracę oprogramowania mobilnego (iOS, Android) z dekoderem. A kompatybilne są chyba tylko turbo i mediaboxy. Dlatego aplikacja z dekoderami Cyfry współpracować nie będzie, albo w bardzo ograniczony sposób (EPG).

A to sory, posypuje glowe popiołem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmowy wnioskuje ze na moim pvr 500Gb nie bedzie napewno nc+go, polsat news i espn america

ale dlaczego ma nie byc u Ciebie tych programow bo nie rozumiem??przeciez Ci co przeszli do nc+ na swoim sprzecie to ich zapewniano ze będą tylko ze to chwilowe ..mysle ze inaczej by umow nie zawierano po stronie operatora ..wszytsko jest nagrywane..mnie tez zapewniano ze jak wezme to kanly wszytskie musz byc!

 

Tego nie wiem taka informacja z infolini po dzisiejszym telefonie do nich gdzie brakujace opcje a ja na ich odpowiedz zlozylem reklamacje, poczekamy zobaczymy co odpowiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie to znaczy te gwarantowane? :) na tych kanalach nie ma kodowania Nagravision i tunelowania seca, jezeli wklepią je na liste kanałów niegwarantowanych - nie beda musieli dodawać tam tego kodowania i bedziesz mogl ich ladnie pocalowac:)

A Polsat HD jest gwarantowany? bo z nim tez mieli komplikacje przy dolaczaniu..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh i do mnie udało im się dodzwonic.

 

Łaskawa pani standardowo pyta mnie co mnie interesuje ?

[cut]

Oczywiście podziękowałem i życzyłem miłego dnia :)

 

Piękne zachowanie! Aż miło się czyta... pamiętajcie, że po 2 stronie są miłe dziewczęta, które niestety pracują w CC bo nie ma pracy indziej... i to nie One "dają oferty" lecz czytają co jakiś jeden z drugim na górze wymyślili...

Do mnie jak zadzwonią też miło sobie pogadam i pośmieje się z oferty i zapewne jak nie będzie satysfakcjonująca zrezygnuje po 3 latach w N...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...