Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Waldini Całkowicie się z Tobą zgadzam. Bo nie o ilość abo tu idzie a kasę jaką w sumie zapłacą. Prawda jest taka, że jeśli ktoś płacił 120 to i stać go na. 140 ale pytanie ile osób zdecyduje się na podwyżkę zz 60zł na 99zł??? (mój przykład). Nie da rady. Zwracam uwagę, że cena jest stała przez cały okres umowy czyli 18 m-cy i póżniej nkie da się już z tym nic zrobić. DotychczaS w cyfrze jak najbardziej mogłem odjąć sobie paczkę canal+ np na lato i jesienią do niej wrócić. To była elastyczność. Jak obecnie mam produkt na jaki mnie stać to nie będę się pakował w coś droższzego bo mnie zwyczzzajnie nie stać chodźby to nie wiem jak było atrakcyjne. Ludzie w naszym kraju zaczęli liczyć. Ilość kredytów i kart kredytowych systematyczznie maleje. To też o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pakiet COMFORT+ (70 kanałów w tym 17 HD): 19 PLN

 

- Pakiet UNIVERSE+ (108 kanałów w tym 34 HD): 35 PLN

 

- Pakiet CANAL+ SILVER (110 kanałów, w tym 36 HD): 49 PLN

 

- Pakiet CANAL+ GOLD (112 kanałów, w tym 38 HD): 69 PLN

 

- Pakiet CANAL+ PLATINUM (114 kanałów, w tym 40 HD): 85 PLN

 

- Pakiet ALL INCLUSIVE (130 kanałów, w tym 50 HD): 129 PLN

 

 

Prawda toż to ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje, czy oferowanie abonentom z dekoderem Pace pakietu all za ta sama cene co posiadaczom turbo jest po prostu zwyklym naciaganiem i oszustwem, skoro z niewiadomych przyczyn chca tam zablokowac dostep do prawie wszystkich kolekcji vod i netvod , ktorych ceny sa duza czescia skladowa ceny tego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nie dotrzymanie warunków umowy z ich strony (na podmiocie przejmującym inny - w przypadku fuzji tym bardziej-spoczywa obowiązek wywiązania się z warunków umowy do końca jej trwania) powinniśmy żądać od NC+ dojechania do końca swoich umów na takich warunkach jak były wyszczególnione w umowie takie i takie kanały za tyle a tyle , wiadomo jak zlikwidują ileś kanałów możemy bez kary wypowiadać umowy ale wszystkich kanałów nie wyłączą i np ja chcę dalej płacić tyle samo przez jeszcze rok i nie ma takiej siły że wrzucą mnie do NC+ - oczywiście mogę być w nowej platformie ale płacę tyle samo za kanały które miałem wcześniej (bez nowych w ofercie i bez wycofanych z oferty) do końca umowy , jeśli nie będzie takiej możliwości to w sądzie każdy z nimi wygra i należy się dodatkowe odszkodowanie gdyż zostaliśmy zmuszeni do zmiany operatora na innego np kablówka , Polsat (nowa aktywacja , wymiana sprzętu itp) i oczywiście za takie praktyki dostaną karę od UOKiK i to milionową !!!!!!!!!!!!!

nikt mnie nie przeniesie na innych warunkach a jak nie chcę płacić więcej to wypad z NC+ (taka praktyka jest nie do przyjęcia , po co do ostatniej chwili łowili nas na umowy

z cyfrą i N tuż przed fuzją) NC+ to skrót - NieudanaCyfra+ , STARA CYFRA+ BYŁA OK pomimo różnych opinii , o N -jeszcze jakiś rok temu była cacy ale ostatki to już dno do potęgi N i widzę jasno że wszystkie złe pomysły z N trafiły teraz do NC+ widać także iż zdecydowanie więcej jest niezadowolonych cyfrowiczów niż enkowiczów , ci ostatni po prostu nie odczuwają zmian-musiałeś posiadać ich dekoder (zmiany nawet na lepsze za wyjątkiem cen , a ile to kanałów wyleciało z dawnej cyfry a ile przybyło , tak na oko różnica to zero !!! w dawnej N to około dziewięć na plus !!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt mnie nie przeniesie na innych warunkach a jak nie chcę płacić więcej to wypad z NC+ (taka praktyka jest nie do przyjęcia , po co do ostatniej chwili łowili nas na umowy

z cyfrą i N tuż przed fuzją) NC+ to skrót - NieudanaCyfra+ , STARA CYFRA+ BYŁA OK pomimo różnych opinii , o N -jeszcze jakiś rok temu była cacy ale ostatki to już dno do potęgi N i widzę jasno że wszystkie złe pomysły z N trafiły teraz do NC+ widać także iż zdecydowanie więcej jest niezadowolonych cyfrowiczów niż enkowiczów , ci ostatni po prostu nie odczuwają zmian-musiałeś posiadać ich dekoder (zmiany nawet na lepsze za wyjątkiem cen , a ile to kanałów wyleciało z dawnej cyfry a ile przybyło , tak na oko różnica to zero !!! w dawnej N to około dziewięć na plus !!! )

Wywalaja zN-ki: Wojna i Pokój HD, Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia.tv, nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD oraz nPremium4 HD, to chyba jest 12 na minus a nie na plus i się nie podniecaj tak.To my N-kowcy mamy wiekszy problem bo obcinaja nam kanały a podnoszą abonament i to my odczuwamy połaczenie najbardziej , i to na minus. Zabawne że zabierasz głos a nie jesteś posiadaczem N-ki , z twojej strony to trolowanie na całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze oprócz listy kanałów jest to że w oficjalnej ofercie są zagraniczne kanały FTA. BBC , Bloomberg , TV5 , france 24 itd.które mogę sobie ogladać bez nc+. Co to ma znaczyć !!! Proponuję dopisać cała listę kanałów włoskich i arabskich i oferta będzie 500 kanałów w tym 70 HD. Co za idiotyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moje dylematy się skończyły, właśnie zakończyłem umowę z eNką - nie przekonali mnie ofertą (a dość intensywnie dzwonili). C+ mam do 31.08.13 - zobaczy się co dalej. w CP i Al Jazeera Sport u mnie już jest, zatem nie mam stresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze oprócz listy kanałów jest to że w oficjalnej ofercie są zagraniczne kanały FTA. BBC , Bloomberg , TV5 , france 24 itd.które mogę sobie ogladać bez nc+. Co to ma znaczyć !!! Proponuję dopisać cała listę kanałów włoskich i arabskich i oferta będzie 500 kanałów w tym 70 HD. Co za idiotyzm.

SuperTennis jest FTA i HD więc 71 HD :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

haha , a czemu nie mieli zaproponować? Znam więcej przypadków abonentów n, którzy mieli zapewnione npremium u mowie z n (to istotne) a po migracji dostali propozycję 6 canal plus na cały okres umowy

 

bo pakiet platinium stracil by sens?

 

Zgadza się :-) Dla klientów n , którzy mają zapewniony npremium a nie potrzebują mieć NC+go pakiet platinum nie ma sensu gdyż mogą wynegocjować pakiet canal+ na cały okres umowy do Golda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze po fali krytyki i tak przez weekend nie poszli po rozum do głowy i nie obniżyli cen pakietów jak było tak jest nadal , pakiety miały być elastyczne a tu nawet nie można sobie dobrać samego canal+ sport lub samego canal+ film jak ktoś lubi trzeba wziąć całość w paczce ręce opadają jakie to sa elastyczne te pakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...