Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Obecnie mam Optimum HD + Optimum Promo + MR + 2 deki z HDD = 82 zł./miesięcznie

 

Propozycja nc+: Platinum + MR + 2 deki z HDD za 139 złotych na 18 miesięcy.

Wyśmiałam i poprosiłam o formularz rezygnacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego bałaganu to jeszcze nie widziałem... Zadzwonił do mnie konsultant i mówi: "Dzwonię z Cyfry+...yyy...nc+, przepraszam", a potem czyta formułkę jakie to epokowe wydarzenie na rynku telewizyjnym bla bla bla, aż w końcu pyta się czy wolę sport czy filmy, by wreszcie zorientować się, że system nie działa i nic mi nie może zaproponować. Szybkie do usłyszenia i zakończenie rozmowy. Co oni tam wyprawiają? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszla kolej na mnie :) W koncu doczekalem sie telefonu . Wspolczuje tym konsultantom w kolko to samo gadaja jak zaprogramowane maszynki ( regulki wykute na pamiec az musialem przerwac ), tylko ze nie rozumieja co do nich sie mowi. Wiem wiem dobrze dobrze rozumieja tylko tak im kazano. Ale przejdzmy do konkretow:

 

Pakiet Platinum z dekoderami i multiroom wersja 2 karty rewelacyjan cena 104 zl i ani zety mniej . (... ale Pan nie wie jaka bogata jest to oferta oczywiscie ze wiem zawiera mniej niz mam a jest taka droga ) - nie wiem czy Pani byla swiadoma co aktualnie posiadam bo zaproponowalo ta cene mowiac 104 zl z dekoderem ( moje pytanie przeciez ja mam 2 dekodery Panstwa i multiroom wiec to tez jest w tej cenie ? - chwila zastanowienia i odpowiedz tak. Jednak juz w tej chwili balbym sie zawrzec umowe przez telefon bo pozniej okazalo by sie ze na aneksie jest cos innego )

 

Zapytalem jeszcze o opcje All Inclusive :) - Cena 174 lub 175 zl i dostanie Pan od nas dwa dekodery na ktorych bedzie mial Pan dostepn do opcji internetowych :) - Ale ja nie chce Panstwa dekoderow .... te co mam mi wystarcza i nie mam zamiaru ich zmieniac .

 

W poludnie proforma wyslalem jednak wypowiedzenie zobaczymy czy zmieni to cos w negocjacjach jesli nie to papa NIC +

 

PS: Ja nie moge z migrowac do Cyfrowego Polsatu ... bo juz tam jestem i jakos przeżyję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Takiego bałaganu to jeszcze nie widziałem... Zadzwonił do mnie konsultant i mówi: "Dzwonię z Cyfry+...yyy...nc+, przepraszam", a potem czyta formułkę jakie to epokowe wydarzenie na rynku telewizyjnym bla bla bla, aż w końcu pyta się czy wolę sport czy filmy, by wreszcie zorientować się, że system nie działa i nic mi nie może zaproponować. Szybkie do usłyszenia i zakończenie rozmowy. Co oni tam wyprawiają? :shock:
Teraz rozmawiałeś??? No to wychodzi na to, że palant strzelił mi ofertą z sufitu. Jakieś pół godziny temu system już nie działał. Skoro teraz mi coś oferowali to myślałam, że system ruszył. Ale jak czytam to nadal nie śmiga. Ch.joza złamana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego bałaganu to jeszcze nie widziałem... Zadzwonił do mnie konsultant i mówi: "Dzownię z Cyfry+...yyy...nc+, przepraszam"

 

Mi jakaś nastolatka walnęła na dzień dobry :telewizja N, w czym mogę eeeee znaczy nc+". A w rozmowie padało bardzo ciekawe słownictwo typu "he", "no co Ty" itp.

Czułem się jakbym rozmawiał z kimś na imprezie a nie z konsultantem na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W liście do migrujących napisali, że od 5 do 30 kwietnia w ramach dotychczasowego abonamentu udostępnią pełny dostęp do paczki Canal+. Z listu wynika, że jak się nie wypowie umowy w kwietniu, to od maja umowa przejdzie na taką jaką zaproponowali w liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ucieka do CP a co wy myślicie że tam za darmo będzie wszystko ?

Tutaj każdy taki cwaniak co on nie powiedział biednemu szeregowemu pracownikowi BOK !!

 

Nie których to mi żal na tym forum.

 

Nie za darmo, tylko za 60 zł jest oferta, która z braku laku mnie zadowoli, tym bardziej jak dostanę multi za free. I nikt nie robi ze mnie głupka, że zrywa ze mną dotychczasową umowę i wciska kit, że nie zrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni z tąd,ni z owąd dzwoni telefon kilka min.temu.nr prywatny.odebrałem,a tu pani z nc+.trochę się zdziwiłem,bo nie prosiłem o rozmowę.zapytała,czy mam płaski telewizor,a ja zapytałem,czy wie jaki mam pakiet.powiedziała canal+superpremium.czyli widziała co mam.złożyła mi ofertę: Pltyna + HBO=129zł.szału nie ma, standardowa oferta. zapytałem o cinemax i filmbox. opowiedź że mogę wziąść,za każdy po 15 plnów :).zapytała czy chcę multiroom,a ja na to że mam:).znikło jej to w systemie. propozycja MR 10zł i pace za 0. zapytałem,że np.godzę się na platynę i hbo za 129,czy w takim razie za miesiąc lub 2, będę mógł dobrać do pakietu cinemax i np po 2,czy 3 miesiącach z tej opcji zrezygnować.powiedziała,że nie ma problemu.propozycja full 179 pln.na dzień dzisiejszy podziękowałem.zapytała,czy może zadzwonić w innym terminie.pewnie,że tak :). jestem 10 latek z c+ i dostałem standard tak jak inni.szału niema,[beep] nie urywa :crazy::):brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zmigruję, ale do CP.

migruj na co czekasz

 

Aż mi się skończy dotychczasowa oferta, która mnie satysfakcjonowała. A Ty się zdecyduj, bo na jednym forum piszesz, że już zmigrowałeś do nc+, a na drugim, że jeszcze nie.

ja migrowałem do nc+ i nie narzekam początkowo miałem mieszane odczucia ale teraz jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wczoraj zmigrowalem z platformy N do Nc+ wczesniej mialem obydwie platformy i w obu full opcje cyfre+ wypowiedzialem zmigrowalem z N zeby zachowac mojego turboboxa dostalem pakiet all inclusive+ za 179 zl i tak mniej place niz za dwie platformy razem. Dzisiaj zadzwonilem by dokupic sobie multiroom jednak okazalo sie ze jest to niemozliwe i nie mozna nic dokupic. CZY WIECIE O CO TUTAJ CHODZI??? mial ktos z Was taki przypadek? prosze o odpowiedz

 

 

a na stronie ncplus przy pakiecie all inclusive+ stoi jak byk MR w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego bałaganu to jeszcze nie widziałem... Zadzwonił do mnie konsultant i mówi: "Dzwonię z Cyfry+...yyy...nc+, przepraszam", a potem czyta formułkę jakie to epokowe wydarzenie na rynku telewizyjnym bla bla bla, aż w końcu pyta się czy wolę sport czy filmy, by wreszcie zorientować się, że system nie działa i nic mi nie może zaproponować. Szybkie do usłyszenia i zakończenie rozmowy. Co oni tam wyprawiają? :shock:
Teraz rozmawiałeś??? No to wychodzi na to, że palant strzelił mi ofertą z sufitu. Jakieś pół godziny temu system już nie działał. Skoro teraz mi coś oferowali to myślałam, że system ruszył. Ale jak czytam to nadal nie śmiga. Ch.joza złamana.

 

Rozmawiałem dziś ok. 19:45 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...