Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta nr 1 (15 m-cy) 58,59zł (ofertą wyjściową była kwota 68,23 zł)

Multi+

EXTRA+ HB ITI

HBO - na 6 m-cy

Premium Sport &Film

MULTIROOM STANDARD

Pace500GB

CANAL+ VOD na cały okres umowy

 

Oferta nr2 (15-mcy) 64,92 zł (łamaniec, ale można wpłacać uśrednioną kwotę właśnie w tej wysokości) - zaakceptowana:

Multi+

EXTRA+ HB ITI

HBO

Premium Sport &Film

MULTIROOM STANDARD

Pace500GB

CANAL+ VOD

 

Czyli mam wszystkie 6xC+ i HBO na cały okres umowy. Wyszło taniej niż obecnie płacę (ok. 70), a dodatkowo mam HBO i C+VOD.

Bardzo dobra oferta jak dla mnie. Dodam od siebie, że zadzwoniłem sam bo nie mam czasu oczekiwać, a zostało już tylko kilka dni ;) Nie było problemu w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podaję:

Gdybym miał płacić łamańcem, to wychodzi: 4x10zł + 11x84,99zł.

Jednak ja wolę płacić przez cały okres 64,92zł, zresztą taką dostałem możliwość. Nie ma żadnych haczyków na 3 ostatnie miesiące.

 

Dzwoniłem na stary numer utrzymania klienta w W-wie (bo taki mam w tel. zapisany) i stamtąd przełączono mnie, ale niestety nie wiem gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 15 lub 24 miesiące w tej samej cenie czyli 89,90PLN za ten sam zakres programów (co w starej umowie) czyli jak się nie mylę (nie zostało to dosłownie powiedziane, wynikało z kontekstu rozmowy, że chodzi o te same programy, aczkolwiek zamierzam to uściślić w następnej rozmowie telefonicznej):

  • Comfort+
  • Extra+
  • Multi+
  • C+ x 6
  • HBO x 3
  • HBO Go
  • Pace PVR HD 500GB
  • MR Standard

 

Drugi telefon, z Krakowa, dzisiaj. Zoferowałem im 89.90PLN za to co jest wyżej plus Cinemax & Filmbox. Po konsultacji "z przełożonym" dostałem zgodę na jedną z opcji, albo Cinemax, albo Filmbox. Tak więc daliśmy sobie czas do końca sierpnia i życzyliśmy owocnych negocjacji z innym konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maestro. Czyli przy następnym aneksowaniu startujesz z 84,99 . Nie będzie się liczyła średnia Twoich wpłat

z takim rozumowaniem się nie zgodzę :)

@bogdan, wakacje, rynek nasycony itp.

 

Widocznie nie wiesz o co chodzi ;) . Liczą się 3 ostatnie miesiące wpłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane. Dziś pierwszy telefon z Krakowa.

Zaproponowano taką opcję:

C+ 6x

comfort+

extra+

multi+

hbo

mr

pace pvr 500gb

umowa na 15 m-cy ze średnią 69 zł (54,90- 7 m-cy oraz 79,98- 8 m-cy)

albo druga wersja bez hbo ze średnią 59 zł (0-4 m-ce oraz 79,90- 11 m-cy)

 

co myślicie o pierwszej opcji? można jeszcze coś wynegocjować czy to jest max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gratis? Masz wyższy abonament o ok.10 zł z HBO niż bez. A jak dostaniesz np. na 6 miechów gratis, to potem jak chcesz pozostać z HBO to 9x25=225/15 mies.= 15zł/mies. No niby 5 zł taniej z HBO na całą umowę, ale gdybyś włączał i wyłączał co drugi miesiąc jak to się robiło w dawnej C+... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...