Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

Jak mam powyższy zapis rozumieć aby być zgodnym z opisem na NC+?

czyli Comfort+ Extra i 6x C+ a co jest te Multi czy to podwójnie napisane Multiroom?

 

Multi+ to http://ncplus.pl/poznaj-nc-plus/wlasne- ... tematyczne , aktualnie stanowi część podstawy Comfort+, ale abonenci nauczeni doświadczeniem i dmuchający na zimne upewniają się czy również mają to w pakiecie.

 

@lukass10 z Pacem to dobry pomysł i HBO są w stanie dać Ci w tych pieniądzach.

 

@erp. taniej tylko po wypowiedzeniu. Wzór viewtopic.php?f=6&t=230&start=6900#p942407

 

@gustafso w tej ofercie jest paczka Canal+? Podziękuj za Filmbox i walcz o HBO na całą umowę.

 

@kazekw3k dobra oferta, natomiast przy zachowaniu tej średniej jest pole do zmniejszenia różnic między pierwszymi pięcioma miesiącami a resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Kibo no Hikari.

Jutro ma do mnie dzwonić ponownie dział utrzymania. Jeżeli nie da Hbo na całą umowę to odmawiam. Ciekawe czy coś to poskutkuje.

Dam znać jak bedą konkrety.

 

A swoją drogą mam pytanie.

Czy jeżeli zrobię tak jak mi zasugerował konsultant i wezmę tego Pace za 20zl miesięcznie,a następnie zmigruję do nc+, to te 20zł będę musiał płacić do konca umowy z c+ czy nowa umowa z nc+ wchodzi od razy w życie?

Mam nadzieję, że się jasno wyraziłem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie i otrzymałem od nich smsa

"potwierdzamy rozwiązanie umowy... gdyby Państwo zmienili decyzję, to prosimy o kontakt"

i nie dzwonią. Myślicie, że sobie mnie odpuścili, czy mam czekać do końca miesiąca za propozycją?

Wcześniej (przed wypowiedzeniem) trochę wydzwaniali, ale nie mieli dobrej oferty dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewrócisz kilka stron tego tematu i na pewno znajdziesz. O odrobinę własnej inicjatywy poproszę.

No właśnie kilka przewróciłem i nic nie znalazłem dlatego zawracam gitarę :google: - przydałoby się to gdzieś podwiesić na stale bo pewnie za chwilę znów ktoś zapyta.

Póki co info uzyskane od konsula:

Platforma NC+

02-100 Warszawa

Skr. Pocztowa 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane. W międzyczasie kilka nieatrakcyjnych ofert. Dzisiaj otrzymałem propozycję:

Comfort+ Extra i 6x C+, Pace zostaje, HBO na 4 miesiące w łamańcu 4 miesiące 0 PLN i 11 miesięcy po 79,9. Średnia miesięczna ok 59 PLN. Obecnie za taki pakiet płacę 65 PLN. Konsul nie był pewny czy przejdzie numer z dobraniem kameleona, ale po lekturze forum wiem że powinien. Dobra oferta? Brać? Ma dzwonić jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cameleona będę negocjować jutro, muszę mieć pewność. Zastanawiam się czy sama oferta jest optymalna. W sumie nie mam ciśnienia na fuzję już teraz, mogę zaczekać. Ale jeśli oferta optymalna to mogę dograć sprawę już jutro, i pojutrze przejść (po dobraniu cameleona). Brać to co oferują? Można coś jeszcze ugrać czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie oferty migracyjne są jakieś standardowe?! I nie wywołują jakiegoś olśnienia. Nie wiem skąd taki marazm. Czy jest to podyktowane zamęczeniem materiału, czy też samozadowolenie nie jest już takie wymagające. A może ma na to wpływ proponowany "łamaniec" – którego do końca sam też nie rozumiem.

Ale jak to ludzie mówią: "diabeł tkwi w szczegółach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...