Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oferta zaakceptowana na poziomie jaki założyłem

 

Comfort/extras/6xC+/HBO/Multi(programy) na 15 m-c

 

5x0zł

10x79,99zł

 

wymiana dekodera na nowy PACE (takowy posiadam obecnie)

 

to był pułap jaki chciałem wynegocjować, kosztowało to kilka rozmów i odrobinę cierpliwości, zastanawiam się czy będąc bardziej wytrwałym można cokolwiek dodatkowo otrzymać, reasumując jak dla mnie oferta rewelacyjna

 

dotychczas za uboższy pakiet płaciłem ok. 69 zł m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolfman Twoja oferta była dla mnie wyznacznikiem, dzięki

History hd proponowano za 1,99 mc (gdzieś czytałem, że niektóre dekodery nie obsługują sygnału ale nie chcę robić zamieszania, nie zależało mi na tym kanale)

Dla mnie podstawą był C+ (filmy i sport) oraz HBO (Gra o Tron), MiniMini

Z pozostałych kanałów oglądam sporadycznie 1,2,tvn

Wszystko inne to mało potrzebny dodatek

Może trzeba było zrzucić extras i obniżyć jeszcze kwotę aczkolwiek to już groszowe oszczędności w skali całej umwoy

jak wspominałem propozycja była na tyle dobra, że zaakceptowałem

 

chociaż tak sobie skojarzyłem, że rok temu pare osób wywalczyło kilka darmowych pozycji z cyfra VOD w ramach bonusu, no ale to może podpowiedź dla innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta zaakceptowana na poziomie jaki założyłem

 

Comfort/extras/6xC+/HBO/Multi(programy) na 15 m-c

 

5x0zł

10x79,99zł

 

wymiana dekodera na nowy PACE (takowy posiadam obecnie)

 

 

Niby dobra oferta, ale Ja jednak odmówiłem mimo że dali mi to bez zadnej walki - albo dadzą płaską stawke przez cała umowe albo żegnam płatna telewizjo :) naziemna mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza zapadła.... Naprawdę tak mało mas już zostało? Oferta z wczoraj (comfort + 6xc+) umowa na 15 m-cy, 5 za darmo 10 po 69,90... Czyli ok. 46 średnia. Powiedziałem ze zaakceptuje jak mi dadzą druga karte cameleon (migruje ze start hd). Ma to załatwić i dzis sie odezwać żeby sfinalizować umowe. Zobaczymy czy dotrzyma słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się we wtorek - byłem bombardowany na początku miesiąca telefonami ale teraz jest spokój.

Chyba muszę sam do nich zadzwonić. Da ktoś numer do działu utrzymania abonenta?

Mam canal plus optimum z pace i multiroom - pałce za to nieco ponad 90 złotych

Czy opcja comfort - multi - extra - 6 cana l plus - pace - multi za 69 złotych jest realna? Nie chcę miesięcy gratisowych. Umowa na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile abonentów pozostało jeszcze do zmigrowania. Ilu postanowiło z tego powodu rozstać się. Słusznie zauważył @myk6414, że euforii nie ma.

Inna sprawa, że nc+ niczym się nie chwali. Widocznie nie ma powodu.

Obecne oferty migracyjne też są jakieś dziwne? Bez życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Forum ślędzę od kilku miesięcy. Do tej pory miałem gołe WPT w n za 54 i dekoder z dyskiem 250gb. Wysłałem wypowiedzenie w styczniu. Umowa do końca kwietnią. W pierwszy dzień wiosny otrzymałem ofertę Comfort plus multi i Extra oraz 6 C. Dodatkowo na 6 miesięcy HBO. Umowa na 2 lata. Pierwsze 6 miesięcy za 0 zł a potem 79,90. Średnia 59,92. Wsześniejsze oferty przekraczały 70 zł. Ofertę przyjąłem po kilku minutach miałem wszystkie kanały. Dodatkowo zdecydowałem się na wymianę dekodera na mediaboxa. Niestety jego dostałem w standardowej cenie. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...