Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zależy mnie na splitterze który posiadam, jednak z ADB ani z DS183 sagema nie będzie to działało. Istnieje możliwość wynegocjowania tego Sagema na moją własność, po czym bym go sprzedał lub wymiana na Pvr Pace? Nie posiadam aneksu do umowy ponieważ została ona przedłużona telefonicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że Ameryki nie odkryłem, ale dziś jestem po kolejnym telefonie z nc+ w sprawie migracji i gdy Pan mi zaoferował komfort+ za 29zł, zaczęliśmy rozkładać pakiet na czynniki pierwsze... wyszło z tego, że po odjęciu dubli (czyli kanałów które mają swoje odpowiedniki w HD i SD a są wliczane jako dwa do pakietu), tego co jest FTA, tego co jest a free z dvb-t i tego co nie gwarantują (czyli wg regulaminu dają za darmo) okazuje się że są tylko 34 kanały płatne... masakra jakaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana dekodera na Pace i "goły" Universe+ za 49zł to średni interes...pisałeś zresztą, że nie chcesz płacić więcej niż 40zł.

dokładnie, dlatego też zaproponowali pakiet ten co mam obecnie również za 39 zł lub tak jak pisałem universe za 49 zł +hbo na pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z zabawną babką. Jej argumenty mnie powaliły. "Jest Pan jednym z nielicznych, którzy nie przeszli do NC+, mam dla Pana bardzo atrakcyjną ofertę (Universe + Premium Sport&film + Multiroom + Pace + Sagemcom) za 104 zł" :D

Odmówiłem, zapytała co oglądam -> sport a jej odpowiedź "Jak Pan chce oglądać Ligę Mistrzów i Ligę Europejską to musi Pan przejść do NC+ bo Pan umowy na te rozgrywki nie podpisywał". Na co powiedziałem, że ja mam umowę na konkretne kanały w tym paczkę Canal+ a nie na jakieś tam rozgrywki. A Babka na to "i tak będzie musiał Pan przejść do NC+ bo się Panu umowa kończy a ta oferta jest bardzo atrakcyjna" na co powiedziałem, że musiał to ja będę musiał wysłać wypowiedzenie bo ta oferta to śmiech na sali. I się rozmowa zakończyła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U+6 canal + multiroom + Pace - 84 złote a 12 miesięcy - propozycja odrzucona - chce to wszystko za 79 (może się uda HBO jeszcze). Nie wysyłałem wypowiedzenia. Umowa do końca marca - do tej pory płaciłem w Cyfrze 93 złote (Canal Optimum, HD Promo, Multi i pace)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Dzisiaj zadzwoniła do mnie kobitka z BOKu z ofertą: Pakiet Universe+ + Premium sport&film+ w cenie 99zł. Obecnie będąc jeszcze na umowie Cyfry+ mam pakiet Optimum HD z opcją HBO za 95,90zł (w koszt wchodzi wynajęcie PACE - 5zł). W związku z tym mam takie pytania:

1. Czy da radę jakoś zejść z ceny oferowanej przez BOK?

2. Czy przełączając się na NC+ będzie dalej mi działał multiroom z Clone+?

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...