Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż Panie @bogdanie tez tak czuje (i osobiście jeszcze bym się droczył) ale na biednego nie trafiło. Ma jeszcze dzwonić umówiona babka z nc+ ... to tak po prawdzie czego zażądać? Realnego w jego sytuacji.

Niech dołożą Canal+ Platinum i będzie "gitara"

 

Tu nie o biedę chodzi a o zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przejścia z Cyfry+ do nc+ 2 I 2014 r. potwierdzenie Wspólnej Oferty przesłali e-mailem w tym samym dniu, a dokumenty dopiero dzisiaj pocztą.

Przypomnę szybciutko co było w e-mailu:

1 - pakiet Canal+ Silver w cenie 79 zł,

2 - bezpłatna opcje Canal+Film & Premier,

3 - opcje Cinemax w cenie 15 zl,

4 - opcje History 1,99 zł i Sundance 2,99 zł

5 - 100 % zniżki na MR

6 - bezpłatna dzizerżawa terminala Ultrabox+PVR (Pace PVR)

 

W umowie przysłanej dzisiaj pocztą zwykłym listem bez konieczności podpisywania umowy widnieje coś takiego:

Pakiet: - CANAL+SILVER

Usługi: - Kanal+Film i premiere, Multiroom standard, Cinemax, history HD, SunDance HD,

Nazwa oferty promocyjnej: Warunki Promocji " CANAL+Silver 79 zł. 12 m dla Abonentów"

Umowa wchodzi w życie 31-I-2014 r. jako miesiąc skorzystania z Promocji - bez opłat

 

Tutaj moje pytania i wątpliwości:

Pierwsze pytanie - Czy w czasie 12 m-cy trwania okresu gwarantowanego (oznaczonego) będę mógł w dowolnym czasie wyłączyć i ew. włączyć opcje z poz. 3 (Cinemax) i poz. 4, jako że one będą świadczone w normalnej cenie bez przyznanych zniżek, a w umowie widnieje tylko kwota 79 zł.?

 

Drugie pytanie odnośnie dekodera, jako że posiadam obecnie Philipsa HD i dostałem bezpłatną dzierżawę terminala Ultrabox+PVR (Pace PVR) w jaki sposób i kiedy dokonać tej wymiany aby nie wpędzić się w jakieś dodatkowe opłaty?

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojdziesz do aps i wymienisz. Opcje dodatkowe możesz w każdej chwili odłączyć,chyba,że wziołeś je na cały okres umowy i podpisałeś zobowiązanie. Po co brać opcje dodatkowe w normalnej cenhpe przy zawieraniu umowy? Zawsze można sobie je dobrać w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak myslę że konsultant tak a nie inaczej to podzielił podczas migracji aby osiągnąć ustalona kwote 99 zł, ale przeczytałem przysłaną pocztą Umowę, Regulamin Oferty Wspólnej, Warunki Promocji "Canal+Silver 79 zł 12m dla Abonentow", Warunki Promocji "Kanały Canal+Film&Premiere 0 zł 12 m dla Abonentów" i nic nie znalazłem o kanałach o których wspomniałem z opłata normalną.

To że są ujęte razem w usługach, to Multiroom tez jest tam wpisany, a zawsze moge z MR zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Ja nie zamierzam obecnie nic wyłączać ani rezygnować, uzyskałem cenę jaką mogłem maksymalnie zapłacić i więcej się nie dochodziłem, szkoda nerwów.

Wcześniej płaciłem 157 zł z MR i bez PVR, ale z TV, a programy takie jak Filmbox, czy HBO to dla mnie nie istnieją, wystarczają filmowe Canal+ i najważniejszy Sport.

Lubie tylko mieć jasność co ustaliłem, za co płacę i jakie mam możliwości ewentualnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co można w tej chwili od nc+ otrzymać? Interesuje mnie abo na poziomie ok 45-50 zł miesięcznie.

Mam w tej chwili ofertę N (wszystkie pakiety tematyczne) w cenie 44 zł mieś (średnio za 12 mieś).

 

Umowa kończy się w lutym, została w terminie wypowiedziana.

 

To co aktualnie proponują to umowa na 12 mieś, abo 49 zł mieś za:

 

ec12c3d331f95630m.jpg

 

 

Czy coś się jeszcze da wynegocjować? Bardziej mam presję na cenę niż dodatkowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie nie dzwonia odkad zapytalem sie czy doszlo wypowiedzonko :( wychodzi na to ze trzeba bedzie wybulic teraz stowke :( inni to maja po 10 telefnow a ja zero sprawiedliwosc by ITI

Skoro okazałeś po wypowiedzeniu swoje parcie, to teraz się tobą "bawią". I jesteś na ich łasce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim tego slowa znaczeniu bo jest ich ponad 10 . Wypowiedzenie wzialem na termin nieokreslony bo umowa na czas byla 62 a na nieokreslny 82 i laduja mi pakiet po 84 i nie taniej a iricios mowil slij wypowiedzenie i od tamtej pory cisza.

Dostalem maila we wtorek[10 dni po wysylce] ze bedzie kontakt i cisza. Tak wiec kto jest na czyjej lasce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz presji na kanały dodatkowe to możesz walczyć o u+ za 39-49zł.

 

 

A od czego zależy cena 39-49?

Da się uzyskać 39 zł za samo złożenie wypowiedzenia?

Czy trzeba och wyczekać do końca okresu wypowiedzenia?

 

Jestem w podobnej sytuacji i zatrzymało się na cenie 49 zł za U+ ale na 18 miesięcy. Łaskawie konsultant zaproponował pakiet komfort już za 39 zł. Polecam spokojnie czekać i odrzucać wszystkie te propozycję. Zadzwonią z DUK i dadzą coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...