Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@marcelnorbert. Super oferta i witamy w nc+ :D . Ładna nazwa nc+ "potwór"

 

@ircios powiem tak nie chciałem nic za free :D Umowa była wiążąca mnie z Cyfra+ HD do kwietnia 2014 także ja nie musiałem ale chciałem :mrgreen:

 

Nie miałem zamiaru sie z nimi drapać i jakby nie te ich dziwne podejście to byłbym już od lipca w ''nc+'' choć w listopadzie już byłem 5 dni w ''nc+'' :D

 

Ja jestem zadowolony,konsul z planu i ze nie dodał za pół darmo oferty i tak powinno być :mrgreen: Wiem ze atutem mojej migracji jest termin początek miesiąca bo na koniec miecha jak maja plany wyrobione konsule to zlewają na maksa migrujących :D

 

Cena na dwóch Cameleonach jest dobra :mrgreen: (twierdził podczas rozmowy ze niby mam to gwarantowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim forumowiczom (w szczególności Kibo no Hikari) za podpowiedzi.

W końcu moja oferta to U+, 6xC+, 12m, 59 zł, MR 10zł, dekoder 10 zł = 79 zł.

HBO z pewnością byłoby fajną opcją, ale podstawa to full sport dla młodego i ComedyCentral dla mamy.

Z pewnością spotkamy się za rok :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

obecnie posiadam Canal+OPTIMUM HD +MR+Peace 500 w cenie 62zł umowa do końca roku.Oferta ostateczna jaką dostałem przed wypowiedzeniem (zaskoczyła mnie) jeszcze w listopadzie U+6xC+ MR oraz Peace za 59zł! Postanowiłem zawalczyć o HBO i puściłem wypowiedzenie, dziś pierwszy tel. po wysłaniu wypowiedzenia i oferta ta sama +HBO na 6-m-cy i stwierdzenie konsula że nie otrzymam na cały okres umowy tj. na 12 m-cy bo staż zbyt krótki itp. gadki. Chciałem dopytać czy ktoś z Was ostatnimi czasy dostał na całą umowę HBO przy tej cenie? Wysłałem wypowiedzenie gdyż chcę HBO na cały okres.

 

Dziś ma dzwonić konsul po 20.00 i mam dać odpowiedź.Jestem w rozterce:) godzić się bo miałem nadzieje na 12 m-cy HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartc1 staż nie ma tu nic do rzeczy, no chyba, że patrzeć na to w ten sposób, iż im dłuższy tym gorzej dla abonenta.

 

Oferta jest bardzo dobra,ale jak chcesz HBO to masz dwa wyjścia-nie zgodzić się w nadziei, że przyszła oferta będzie lepsza albo wykazać się elastycznością i negocjować HBO z lekko wyższym abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj odebrałem drugi tel i oferta zaakceptowana, U+6xC+hbo 3 miesiące za 59zł, dzieki koledzy za to forum ;-) teraz inne pytanie bo zerwało mi połączenie po potwierdzeniu i akceptacji a miałem na coś jeszcze czekać przy muzyczce, wiecie na co? I jeszcze jedno, konsul mówił że oferta będzie dzisiaj, najpóźniej jutro, mam coś robić szczególnego czy wszystko samo sie zrobi? ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...