Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

C+VOD tylko w pakiecie Platinum

Oferta nie taka zla, ale jesli cie sie nie spieszy mozesz ich jeszcze przytrzymać

Jaki to pakiet za 59zl?

Zaproponował mi pakiet za 59zł. i dodatkowo do tego 6xCanal+, jeśli bym chciał do tego jeszcze HBO to cena wzrasta do 74zł. Więc skoro uważacie żeby ich jeszcze przytrzymać, to tak też zrobię. Orientujecie się, czy dałoby radę dostać to HBO w pakiecie za 69zł. na cały okres umowy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do DUK. Oni nie dzwonili do mnie, wiec moja cierpliwosc sie skonczyla. Pani na infolinii mowi, ze pakiet Universe+ z 6 C+ był dostepny tylko przez 2 miesiace jako promocja migracyjna, a wypowiedzenie doszlo juz jakis tydzien temu. Wypowiedzenie konczy sie 31 lipca, chociaz umowe mialem do czerwca. Co z tym fantem zrobic ? Pani zaproponowala jedynie Platinum za 99zl. Lagodnie mowiac nie chce czuc sie wydymany, nie chce placic drugie tyle za cos, co inni maja w korzystnej cenie. Co z tym fantem zrobic ? Licze na wasza pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dostałem pakiet platinum dekoder box+ netvod + netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum

MULTIROOM STANDARD za 99zł umowa na 12m. Oczywiście dekodery mam własne tylko jeden na wymiane bo był sd za 0zł. Oczywiście abonetem cyfry+ byłem. lepszej oferty nie da się wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do DUK. Oni nie dzwonili do mnie, wiec moja cierpliwosc sie skonczyla. Pani na infolinii mowi, ze pakiet Universe+ z 6 C+ był dostepny tylko przez 2 miesiace jako promocja migracyjna, a wypowiedzenie doszlo juz jakis tydzien temu. Wypowiedzenie konczy sie 31 lipca, chociaz umowe mialem do czerwca. Co z tym fantem zrobic ? Pani zaproponowala jedynie Platinum za 99zl. Lagodnie mowiac nie chce czuc sie wydymany, nie chce placic drugie tyle za cos, co inni maja w korzystnej cenie. Co z tym fantem zrobic ? Licze na wasza pomoc :)

 

dobre oferty dostaniesz dopiero na koniec miesiąca w którym kończy ci się umowa, wcześniej będą ci takie kity wciskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dostałem pakiet platinum dekoder box+ netvod + netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum

MULTIROOM STANDARD za 99zł umowa na 12m. Oczywiście dekodery mam własne tylko jeden na wymiane bo był sd za 0zł. Oczywiście abonetem cyfry+ byłem. lepszej oferty nie da się wyciągnąć.

skoro masz wlasne dekodery to po co Ci netvod? Po co w ogole platinium? Chyba ze wziales ich dekodery? Ale wowczas swoje mozesz wyrzucic (sprzedac) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem w N pakiet "minifull" czyli wpt, npremium, hbo, nseriale, npremium vod, picturebox za 99zł. Nie chciałem już tyle płacić. Dzisiejsza oferta nc+ universe wraz z kanałami tematycznymi canal+ i wszystkimi kanałami canal+ premium za 59zł na 12ms. Zmigrowałem. Mogłem jeszcze powalczyć o hbo na 6 ms., ale przez 4 lata z N-ką może 10 filmów obejrzałem. O innych ofertach nie będę nawet wspominał. Dziś dałem się przekonać, chociaż byłem już jedną nogą w CP. Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

mam C+ od 6 lat, moja obecna umowa trwająca 12 m-cy kończy sie z dniem 31 lipca, na narazie dostałęm jedną oferte migracji w ubiegłym tygodniu tzn. C+Platinum plus HBO za 129 zł m-c plus aktywacja za nbox 199 zł. obecnie posiadam pakiet C+KompaktHD, za który płaciłem 41 zł przez 9 m-cy trzy ostatnie m-ce płace 82 zł.

Umowe oczywiście wypowiedziałem listem poleconym.

Czy może ktos podpowiedzieć na jakie oferty mogę liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dość długim okresie zakończyłem rozmowy odnośnie migracji. Umowa z Cyfrą+ do 31 maja na Canal+ Optimum + multiroom. Umowa podpisana już po zakończeniu obecnej umowy i wyłączeniu sygnału.

 

Wcześniej trzy rozmowy z konsultantami. Teraz dwie rozmowy z DUK i ostateczna oferta:

 

Pakiet Universe + 6x Canal+ przez cały okres obowiązywania umowy + multiroom (2 karty Cameleon) + Pace PVR 500 za łączną kwotę 59 zł.

 

Dodatkowo udało się wywalczyć w gratisie na 6 m-cy opcję HBO (ale dopiero przy drugim telefonie i to po "kontakcie z przełożonym"). Później płatne jako opcja dodatkowo 25 zł.

 

Osobiście jestem zadowolony z obecnych warunków. Sportu nie oglądam więc cały szum medialny i fakt posiadania każdej ligi w żaden sposób do mnie nie przemawia. Ale przy takiej umowie na pewno nie mogę czuć żalu do cyfry za jej dotychczasowe działania. Teraz będą windować pewnie ceny spokojniej.

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim owocnych negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+VOD tylko w pakiecie Platinum

Oferta nie taka zla, ale jesli cie sie nie spieszy mozesz ich jeszcze przytrzymać

Jaki to pakiet za 59zl?

Zaproponował mi pakiet za 59zł. i dodatkowo do tego 6xCanal+, jeśli bym chciał do tego jeszcze HBO to cena wzrasta do 74zł. Więc skoro uważacie żeby ich jeszcze przytrzymać, to tak też zrobię. Orientujecie się, czy dałoby radę dostać to HBO w pakiecie za 69zł. na cały okres umowy ???

Wg mnie jest taka szansa, bo mnie Pani proponowała wczoraj Silver + 6Canal oraz właśnie HBO na cały okres umowy gratis i to wszystko za 69zł na 12 miesięcy...

Tak by the way: czy jest szansa by dostać to za 59 zł? Ktoś miał taką propozycję może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostałeś MR STANDARD to niestety zapomnij o własnym sprzęcie.dodatkowo do MR bedziesz musiał wziąc od nich nastepny teuner.oczywiście płacąc aktywację.nie wiem z czego ta radość

 

Co ty takie brednie piszesz. MR i karty cameleon to właśnie MR STANDARD i działa na każdym sprzęcie. Weż prześpij sie człowieku bo piszesz takie głupoty, i wprowadzasz userów w obłęb informacyjny. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ircios, spróbuję być arbitrem w tej sprawie.

 

Powiedz, jak ITI nazywa MR na dwóch kartach Cameleon, chodzi o określenie używane w umowach?

 

Wiadomo, że dla sprzętu ADB są dwie wersje MR w tym jedna i nazwie "Standard", ale jakoś nie pamiętam jak nazywają MR po Cyfrze+, który nadal pokutuje w ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...