Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cóż, zamęczyli mnie i nie mam już ochoty się bawić w podchody.... co roku ta sama jazda :(

 

umowa na 12 miesięcy

C+ SILVER - 64zł

Opcja PLATINUM - 0zł

MultiRoom - 0zł

PACE PVR 500GB - 0zł

HBO HD (opcja) - 25zł

 

akceptowałem, i pewnie za rok znowu droga przez mękę, tylko się pytam po co!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to co podpisie, wypowiedzenie przyjęte, maj za free, za C+Platinum z HBO , Filmboxami , Cinemaxem , Redlight HD z MR 2 karty oraz Pace 500 proponują 149 zł, ewentualnie za dopłatą 5 zł HIstory i Sandance HD. Umowa na 12 m-cy. Dostał ktoś taką propozycje ?

Mając Pace zapomnij o Redlight HD ,Polsat HD,ESPN America,PSN,History HD i opcjach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kończy umowa z końcem czerwca i już wydzwaniają. Chcę te same kanały co miałem do tej pory czyli teraz ten pakiet nazywa się universe i do tego wszystkie 6 canal+. Do tej pory płaciłem 94 zł ale póki co rzucają mi 120 zł :D Niedoczekanie :P. Mniej więcej ile przed końcem mogę się spodziewać aż zejdą z ceny ? ;) Chciałem walczyć o pozostanie przy obecnej cenie ale naczytałem się tu że można dużo taniej stargować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z wczoraj ..Wypowiedzenie wysłane w kwietniu..

 

umowa na 12 miesięcy

C+ UNIVERSE - 59zł

Opcja PLATINUM - 0zł

PACE PVR 500GB - 0zł

HBO HD (opcja) - 0 zł(6 miesięcy)

Sądzę że oferta bardzo dobra i lepszej już nie otrzymam, więc się zgodziłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ofertę, Platinum plus HBO, multiroom i dekoder za 129 zł na 18 miesięcy. Opłacalna oferta czy standard? Da się coś jeszcze obniżyć bo dziś chciałbym odpowiedzieć. Dodam tylko, że rezygnacji nie wysłałem. Warto wysyłać aby coś obniżyć bo raczej zostanę w nc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ofertę, Platinum plus HBO, multiroom i dekoder za 129 zł na 18 miesięcy. Opłacalna oferta czy standard? Da się coś jeszcze obniżyć bo dziś chciałbym odpowiedzieć. Dodam tylko, że rezygnacji nie wysłałem. Warto wysyłać aby coś obniżyć bo raczej zostanę w nc?

 

To raczej bez rezygnacji wiele nie ugrasz ale jeszcze próbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ofertę, Platinum plus HBO, multiroom i dekoder za 129 zł na 18 miesięcy. Opłacalna oferta czy standard? Da się coś jeszcze obniżyć bo dziś chciałbym odpowiedzieć. Dodam tylko, że rezygnacji nie wysłałem. Warto wysyłać aby coś obniżyć bo raczej zostanę w nc?

 

Ja mam cos takiego platyną hbo za 129 + 10 MR zlecilem cofnięcie migracji bo uważam ze drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A udało się komuś wynegocjować pakiet Comfort+ (dodatkowo tematyczne kanały 0 zł) i 6XCANAL+ za 39 zł?

 

Ja ma takie coś gdzieś od miesiąca:

 

Universe +

6 x CANAL

sagemcom HD za darmo aktywacja i najem

umowa na 18 msc

cena 49PLN

żadnych wodotrysków nie chcialem

 

migrowałem z Cyfry z pakiet Kompakt HD za 44PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , to teraz ja wam opiszę jaka to przygoda mi wyszła z nc+ . 18 kwietnia przeszedłem na pakiet Silver z 6 kanałów Canal+ i dodatkowo HBO na 6 miesięcy .. HBO mi nie włączyli i w związku z tym złożyłem reklamację ... Rozpatrzyli reklamację i się okazało że nie są w stanie odtworzyć nagrywanej rozmowy z konsultantem i w związku z tym moja migracja została anulowana i od nowa trzeba negocjować warunki migracji . Oczywiście w systemie nie było też informacji o 6 kanałach Canal+ które obiecywał konsultant .Ciekawe na jakiej podstawie chcieli mi przysłać aneks do umowy skoro nie zarchiwizowali rozmowy ze mną podczas której wyrażałem zgodę na przedłużenie umowy . Niezły kibel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...