Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bujukris1, jeśli twierdzisz, że znasz lepiej ofertę ITI od jej pracowników, to raczej nie jesteś z tego świata, skoro nawet oni sami mają z nią poważne trudności.

 

Moje podejrzenia są takie, że ITI tu nie gra fair i dlatego oczekuję potwierdzenia na piśmie tego wysypu "dobrych" ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten G coś tam co nikomu nie wierzy to jakiś dziwny typ, sam się pewnie dal wydymac na początku za 2x większe stawki jak teraz i go to boli. Tylko żeby posadzac każdego o kłamstwo to już jakimś TRWAM-em pachnie... co jest do ugrania, 6x canal+ z universe+ za 49zl i jest to prawda oczywista, niektórzy utargowali do tego hbo na pol roku, w co nie wątpię, ale ja miałem te kanały przez prawie 3 lata i obejrzałem tam 3 filmy, wiec nie były mi do niczego potrzebne...

Dymac to można. ..... konkrety numer umowy, numer abonenta , etc tych wszelkich umów typu canal +platyna!!! Brak !!!

 

Fakt ludzie dostają , raczej dostawali za n premium 6 x canal za dużo mniej niż abonenci cyfry!! Niemniej jednak obonenci którzy mieli za 60 złotych w nce wszystko zamiast kanałów npremium w ramach posiadanego abonamentu dostali 6 x canal . Mogą pozostać n tym co mają do końca czasu trwania umów!! To po jakiego grzyba mają coś targować jakieś uniwersum +Co???Także tych wiele opowieści na temat ofert moim zdaniem wyssane jest z palucha!!

Ale po co baranie mam Ci podać numer umowy i abonenta, co Ty z tym zrobisz? Weź się rozbiegnij w i ściankę [beep]nij! [beep]a można dyskutowac z [beep]ami ale to już przegięcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7, ufasz ITI to Twoja sprawa, ale mam nadzieję, że to forum nie jest miejscem do rozgrywania przez ITI jakichś marketingowych gierek, tylko ma służyć prędzej nam samym, dlatego póki te super oferty się nie potwierdzą, to nie dziw, że co ostrożniejsi patrzą na nie z niedowierzaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś migrowałem na warunkach średnich można powiedzieć ,ale na własne życzenie.

Wypowiedzenie wysłałem 18 kwietnia i niestety doszło dopiero 22, więc DUK nic dla mnie nie miał. Dodam że umowę mam do końca kwietnia ,więc zbyt dużo czasu mi nie zostało.

Po ofercie golda za 79 zł 3 dni temu, dziś ku mojemu zaskoczeniu jest nowa propozycja i na nią przystałem.

Dostałem golda za 79 zł + 6x canal+ , dodatkowo mogłem sobie wybrać na połowe trwania umowy gratis cinemax , filmbox lub erotyki. Umowa na 18 miesięcy. Dodatkowo MR premium +20 zł

Wiem że można było taniej ,ale mnie zostało 3 dni na decyzję i byłem trochę na przegranej pozycji bo z N-ki nie chciałem rezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się że godunow ma rację, tydzień temu zaproponowano mi ofertę uniwers, 6xC+, MR, PVR za 74 zł, czytając forum dałem sobie czas na zastanowienie. Dzwoniłem wczoraj na DUK i okazuje się , że takiej oferty nie ma i być nie mogło ! Jak się nie podoba mam składać reklamację ! Oferta NC+ zaczyna być kiepskim żartem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlumaczylem godunowi ze jeden z forumowiczow podal mi swoj numer abonenta i potwierdzilem ze opcja jaka dostal za 64 zl jest prawdziwa. Konsultant potwierdzil ze pod podanym numerem abonenta jest taka opcja jak opisywana na forum jednoczesnie stwierdzil ze nie ma mozliwosci zebym ja taka otrzymal. Czy kolega godunow to jest wstanie przyjac ? Otoz nie twierdzi ze ja rowniez klamie :) czy mialbym powod by wymyslac ? W jakim celu ? Wiem co slyszalem dlatego zaswidczam o prawdziwosci takiej oferty.

 

Ps: nawet aneks nie przekona taki typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow:

Nie mam powodu aby nie wierzyć w ofertę którą otrzymał @dziabolek.

Jest on zbyt długo na tym forum aby był niewiarygodny.

Chcesz renegocjować ofertę (jak w podpisie) którą przyjąłeś ?

Jak coś wynegocjuję to podeślę Ci moje dane na PW.

Musisz jednak poczekać do końca maja , bowiem po ostatnim komunikacie mam jeszcze dodatkowo miesiąc (za free) czasu do namysłu. :smile:

 

P.S.Wczoraj byłem świadkiem jak mój znajomy otrzymał telefoniczną ofertę migracji na Universe+ oraz 6xCanal+ za 59zł.

Miał WPT+ nPremium 1-4. Na razie odrzucił. Przy następnym telefonie będzie próbował wynegocjować to za 49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie problem-chciałem universe+canalx6+mr za 0 za 69 na 12 zgodzili .powiedziałem panience zeby zadzwoniła wieczorem.zadzwoniła ale juz nie chciała mi dac takiej oferty.dają takie propozycje ale pies ich j... s[beep]zielam do cp za 49.90 +20 zł za 30dni na platforma tv(online) i mam wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abonent c+, wypowiedzenie, umowa do 31-06

ja nie mam czasu się targować zbytnio, chciałem płacić tyle ile dotychczas i taki warunek przedstawiłem

dostałem: 18mies za gold + 6x c+ + multiroom (2 karty) + 2 dekodery hd pvr

razem: 99zł

nie ma cudu, źle nie ma, dla mnie ważne, że mam to z głowy bo mam masę innych problemów w życiu niż targowanie się o parę zł.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno, dlaczego na stronie internetowej moge wziaść pakiet UNIVERSE i do tego multi z trzema dodatkowymi dekoderami za 89zł a na infolinii jak gościu dzwoni w sprawie przedłużenia umowy to mówi że taka opcja tylko i wyłącznie od pakietu GOLD gdzie wyjdzie mnie to 109zł albo ja czegoś nie rozumiem albo chcą mnie z....ąć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy dalej swoje :roll:

Cena w dużej mierze zależy co się miało do tej pory. Także jeden dostanie wszystkie kanały tematyczne i C+ za 49 (jak będzie miał farta), a inny za 79 PLN.

 

Podstawą do tego aby otrzymać 6xCanal+ na całą umowę z abonamentem za 49 zł jest posiadanie npremium przed fuzją. Ja posiadałem te kanały za free bo dostałem je na sześć miesięcy po przedłużeniu umowy z N. Tydzień temu zmigrowałem do nc+. Za 49 zł mam wspomniane 6xCanal+ na całą umowę oraz HBO za free na 6 miesięcy. Umowa na 12 miesięcy. O HBO musiałem się upomnieć ale po krótkiej chwili Pani mi dała te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomość numerów umów nic wam nie da, powołując się na kogoś innego usłyszycie co najwyżej że oferty migracyjne są przygotowywane indywidualnie i rzeczywiście ktoś mógł dostać taka ofertę, ale niestety dla was takiej oferty w systemie nie ma... chyba że taka oferta w systemie jest, ale wtedy to wystarczy normalnie negocjować, żadne numery wam nie są do tego potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wszystkie kanały tem. +HBO + nPremium 1-4 Filmbox za 73,90. Wysłałem wypowiedzenie i .... nikt się ze mną nie kontaktował.

Już myślałem, że po długim weekendzie oddam dekoder a tu niespodzianka. Komunikat o darmowym miesiącu z kanałami dotychczasowej oferty + 6C+.

Oddanie dekodera do 14.06.2013. MIło z ich strony.

Mam do Was pytanie czy jak przyjmę oferte nc+ mniejsza za ile, czy za dekoder trzeba płacić w NC+ ? Nie interesuje mnie MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomość numerów umów nic wam nie da, powołując się na kogoś innego usłyszycie co najwyżej że oferty migracyjne są przygotowywane indywidualnie i rzeczywiście ktoś mógł dostać taka ofertę, ale niestety dla was takiej oferty w systemie nie ma... chyba że taka oferta w systemie jest, ale wtedy to wystarczy normalnie negocjować, żadne numery wam nie są do tego potrzebne

 

Chyba jednak nie.

Migrowałem z CYFRY z pakietu Kompakt HD za 42pln

A dostałem za 49pln universe z paczką 6x canal i dekoderem sagem za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...