Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i Panie) :)

 

musicie odróżnić 2 pojęcia:

 

Pakiet Platinium (ten z promo za 99zł), składa się z:

1) Pakietu Universe+,

2) Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM (paczka 6xC+)

3) Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum

4) Kolekcji VOD+ Seriale+

5) Kolekcji VOD+ Prapremiery.TVP

6) w moim przypadku jeszcze netVOD+ (tvn player, baby tv, vod planete+, vod sport+, vod alekino+, canal+ vodnet, sport+, smaczki)

 

Osoby migrujące na hiper promocjach (40-70zł) dostają:

1) Pakietu Universe+,

2) Opcja dodatkowa CANAL+ PLATINUM (paczka 6xC+)

 

 

i tu jest mały haczyk (ale nie musi), bo do pakietu platinium, operator może dodawać nowe usługi.... (w teorii oczywiście).

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie ma miejsca nkowicze dostają od NC+ co im się słusznie należy to co wynegocjowali w poprzedniej platformie przed migracją !!

Jasne, po prostu są równi i równiejsi. Ci co wybrali kiedyś "lepszą" platformę "n", mają tera profity... :jupi: A my, z tej nieszczęsnej cyfry mamy za swoje... I do końca świata tak będziemy mieć, bo w encepence nie można pono obniżać pakietów. Można tylko podwyższać. Chyba, że to już się zmieniło, wszak zmiany następują co kilka godzin.

Wojna trwa! :mrgreen:

 

PS

Ech... :crazy:

 

Czegoś chyba nie rozumiesz ..!!

Ludzie w nce negocjowali full pakiet za przykładowo za 70 złotych czas trwania umowy przykładowo do 2014 to NC+ jako spadkobierca platformy N musi respektować stare umowy z platformy N I dawać oferty zbliżone lub takie same.. .NC plus nie robi żadnej łaski

. Nikt nikogo nigdy na siłę nie trzymał w cyfrze był to zawsze dobrowolny wybór..!! Też sam kiedyś byłem nce..

 

Ale właśnie nie do końca tak jest. Bo została zniesiona przymusowa migracja czyli sobie zostajesz do kiedy masz umowę. A jak komuś się umowa konczy w maju, czerwcu czy lipcu to wcaale nie muszą dawać tych ofert co dają teraz bo mogą proponować ceny takie jak są w NC+ i albo podpiszujesz nową umowę albo rezygnujesz i tyle. A oni migrują teraz wszystkich na 12 miesięcy. Przecież migracja oznacza podpisanie umowy z NC+ a nie pozostanie w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. W sumie niepotrzebnie złożyłem reklamację, ale przecież chłop twierdził, że nie ma takiej promocji. Boże, widzisz i nie grzmisz...

 

@ircios

no pewnie,że w salonie.

Mam wrażenie, że sprawdzasz wszystko co piszę...

staram sie być na bieżący :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni to wszystko to robią na oślep. Migracje miałem dwa tygodnie temu a dwa dni temu dzwoni koleś i jak zapytałem w jakiej sprawie to powiedział że chodzi o migrację. Powiedziałem mu że to już za mną to chyba sprawdził w systemie i powiedział że rzeczywiście i podziękował za rozmowę. [beep] !!! Takich telefonów miałem 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w ence WPT + npremium (przez 4 miesiące za 59 zł, potem 2 miesiące za 69 zł).

Wczoraj w salonie złożyłem wypowiedzenie.

Dziś zadzwoniłem z pytaniem czy wypowiedzenie jest juz zarejetrowane. Co najciekawsze nie było go jeszcze w systemie.

Pani mówi czy może mi coś zaproponować. Ja się zgadzam.

- Universe + 6xC ---> 59 zł

Mówię, że dziękuuje, bo interesuje mnie HBO.

- Pani na to Universe + 6xC+ HBO gratis na pół roku ---> 59 zł

Ja mówię, że to wszystko za 49 zł i bez problemu przechodzę.

- Konsultantka się zgadza.

 

Więc ostateczna oferta to Universe + 6xC+ na cały okres umowy + HBO na pół roku gratis za 49 zł. Przystałem na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam jak dostajecie super oferty za poldarmo i zastanawiam sie ile w tym prawdy.

Mialem fulla w N z nserialami i HBO za 99. Wypowiedzenie z notka o wykasowaniu moich danych wyslalem 2 04. Nie dzwonili....

Kilka razy gdy dzwonilem w sprawach innych niz migracja i przy okazji proponowano mi platyne z HBO za 109 ew. gołą platyne za99zl.

Dzis zadzwonilem sam

Zmigrowalem na platyne z HBO i Cinemax na caly okres umowy czyli 12 miesiecy.

Zyskalem paczke C+ i Cinemax a place tyle samo.

Moze daloby sie odrobine taniej ale mialem juz dosc czekania....

Konkludujac, oferty co niektorych forumowiczow wydaja mi sie wyssane z palca...

Powodzenia w negocjaciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj telefon czy zostało zarejestrowane wypowiedzenie. Pan sprawdza mówi że nie, pyta czy chcę faktycznie zrezygnować ja mówię że niekoniecznie na to mam propozycję zostaje to co mam za 79zł na 12 m-c. tzn WPT zamiast n premium paczkę c+ i HBO tak jak miałem na cały okres umowy. na to ja że ok ale na 18 m-cy i taniej. Niby idzie do kierownika uzgodnić obniżkę, wraca i mam 69 zł na 18 m-cy = Silver i na cały okres umowy paczka C + HBO. Jest OK

tylko teraz na ICN mam wpisany Pakiet Silver ( bez wskazanych C+ i HBO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie ma miejsca nkowicze dostają od NC+ co im się słusznie należy to co wynegocjowali w poprzedniej platformie przed migracją !!

Jasne, po prostu są równi i równiejsi. Ci co wybrali kiedyś "lepszą" platformę "n", mają tera profity... :jupi: A my, z tej nieszczęsnej cyfry mamy za swoje... I do końca świata tak będziemy mieć, bo w encepence nie można pono obniżać pakietów. Można tylko podwyższać. Chyba, że to już się zmieniło, wszak zmiany następują co kilka godzin.

Wojna trwa! :mrgreen:

 

PS

Ech... :crazy:

 

Czegoś chyba nie rozumiesz ..!!

Ludzie w nce negocjowali full pakiet za przykładowo za 70 złotych czas trwania umowy przykładowo do 2014 to NC+ jako spadkobierca platformy N musi respektować stare umowy z platformy N I dawać oferty zbliżone lub takie same.. .NC plus nie robi żadnej łaski

. Nikt nikogo nigdy na siłę nie trzymał w cyfrze był to zawsze dobrowolny wybór..!! Też sam kiedyś byłem nce..

 

Ja z tego rozumiem tyle.

Od 10 lat wkręcają mnie w coraz wyższe oferty. Najpierw wziąłem minimum co dawali, by oglądać GP na żużlu i ligę hiszpańską. Ponieważ kiedyś jakimś cudem wydali mi pejsa HD, a ja nie miałem wtedy TiVi z HD więc mi nie zależało, to potem co jakiś czas nękali mnie telefonami, że muszę wziąć paczuszkę HD bo mam deka HD, albo oddać deka HD i wziąć SD. Ale mnie się nie chciało łazić, wypinać, podpinać, podpisywać, cudować... W końcu uległem i wziąłem jakiś mało mnie interesujący pakiet sześciu programów HD, bo się dorobiłem lepszego telewizora. I tak urósł mi abonament do 89 zeta, które płacę do dziś. Teraz oferty dla mnie nie ma, a cały czas wygląda na to, że jako stary porządny i sumiennie płacący abonent, będę "musiał" wziąć platynę za 99zł.

Marketing pierwsza klasa!

Jak słyszę, co to nie dostają enkowicze, to niby gula rośnie... A ja chcę tylko żużel i ligę hiszpańską. No, może jeszcze MR za 10 zeta bym wziął.

Tak więc wszystko rozumiem, ale się wk...łem, mam dość pomiatania moją skromną potrzebą (żużel i ligę hiszpańską...) i wypowiedzenie już piszę. Jeszcze się wohom, bo stówę miesięcznie to mnie stać wydać, ale zasady i ich "marketing" do szału mogą doprowadzić.

 

I żadne HBO i inne srejdżbioł z viołdi na czele mnie nie interesują! Miałem HBO przez kilka miesięcy i zrezygnowałem bo IMO kicha totalna - to samo co prędzej czy później wszędzie można zobaczyć.

 

Żużel i ligę hiszpańską!... :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam jak dostajecie super oferty za poldarmo i zastanawiam sie ile w tym prawdy.

Mialem fulla w N z nserialami i HBO za 99. Wypowiedzenie z notka o wykasowaniu moich danych wyslalem 2 04. Nie dzwonili....

Kilka razy gdy dzwonilem w sprawach innych niz migracja i przy okazji proponowano mi platyne z HBO za 109 ew. gołą platyne za99zl.

Dzis zadzwonilem sam

Zmigrowalem na platyne z HBO i Cinemax na caly okres umowy czyli 12 miesiecy.

Zyskalem paczke C+ i Cinemax a place tyle samo.

Moze daloby sie odrobine taniej ale mialem juz dosc czekania....

Konkludujac, oferty co niektorych forumowiczow wydaja mi sie wyssane z palca...

Powodzenia w negocjaciach.

Bo wlasnie placiles 99 to i za tyle samo zostales zmigrowany, mogles ugrac 10 zeta mniej gdybys chcial tak jak u mnie, tylko ze ja nie mam Cinemaxow, tak ze to wcale nie sa oferty wyssane z palca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...