Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nc+ chętnie daje zniżki na wyższych pakietach a na comfort+ czy univers+ sa dość sztywni.

Wątpię żeby dali Comfort za 19 skoro sprzedają od wczoraj pakiet "Dvb-t" za 19,90.

Chyba, że płaciłeś do tej pory przez lata 9,90zł za Start i jakbys dostał za 19zł dla nich to arpu+100% ;)

 

Ja wczoraj swobodnie mogłem rozmawiać o Gold natomiast gdy zszedłem z rozmową na silver+ to konsultant mi powiedział że najwyżej może mi dać go za 64zł/12mis + 6 kanałów Canal+ do końca czerwca.

Mi ta oferta nie odpowiadała.

 

Płace teraz 16zl za starta hd i zastanawiam sie co najnizej mozna ugrac ktos mowil ze 29zl za comfort ale nie wiem czy to prawda i nic taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzech25, robili Cię w ch... albo źle zrozumiałeś. :)

 

A to bardzo możliwe, że nie całą paczkę c+, a tylko te 2 kanały, bo pan strasznie się produkował jak o tym rozmawialiśmy.

Ja skupiałem się na wyrwaniu mr. Gdyby rozmowa się zakończyła sukcesem to i tak bym poprosił o e-maila z ustaleniami:)

Nie emigrowałem tylko moje dwa wypowiedzenia u nich leżą:)

do końca czerwca wszystkie w prezencie canal-y+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://biznes.interia.pl/media/news/jakie-zmiany-do-umowy-moze-wprowadzac-operator-sieci,1910518#commentReplyForm-main

 

Taki oto artykuł się ukazał i jest moje pytanie tutaj. Czy dobrze rozumiem że pomimo to że NC+ pisze w swoim regulaminie o kanałach niegwarantowanych i o tym że nie można po takim wyłączeniu kanału zerwać umowy to i tak zgodnie z prawem polskim możemy to uczynić? Tak chyba wynika z tekstu tam napisanego że jednak można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to inny temat, ale tutaj jest postow najwiecej, wiec dlatego chcialbym prosic o potwierdzenie.. mam dekoder sagemcom ds183 i podpiety usb 8gb.. to bardzo malo, chcialbym cos wiecej i znalazlem;) tylko pytanie czy to bedzie ze soba wspolpracowalo http://www.ebay.co.uk/itm/250GB-EXTERNA ... 337e9047bd z gory dziekuje za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem że pomimo to że NC+ pisze w swoim regulaminie o kanałach niegwarantowanych i o tym że nie można po takim wyłączeniu kanału zerwać umowy to i tak zgodnie z prawem polskim możemy to uczynić? Tak chyba wynika z tekstu tam napisanego że jednak można.

...moim zdaniem, nie można. Gdyby operator (nc+) nie powiadomił Cię, które kanały są gwarantowane, albo wyłączył coś z gwarantowanych wtedy art. 3851/1 kodeksu cywilnego ma zastosowanie. Ale podpisując umowę z nc+, gdzie jak byk stoi o kanałach gwarantowanych, godzisz się na to przed złożeniem podpisu. Trudno zatem będzie udowodnić sprzeczność z art. 3841 i 3851 kc. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(prawie) krótko i na temat:

Miałem "n mini Full dla abonentów 18m" (nPremium+HBO+Filmboxy) za 99 zł, umowa do września 2013 r.

Cudowny list: Gold+HBO za 119 zł

APS: oferty alternatywne: Platinium (gołe) za 109 zł, Pltatinium z HBO: 129 zł.

Wypowiedzenie złożone 2.04.2013 w centrum NC+

Nie dzwoniłem do nich ani razu, zostawiłem tylko namiary: jeden raz na początku na stronie i drugi raz: w rezygnacji wygenerowanej przez system.

Kwadrans temu telefon z nru ukrytego, propozycja taka, jak chciałem: Platinium+HBO (3 kanały) 99 zł umowa od 1.05 12 mies. Gdybym chciał dobrać mediabox: + 199 zł (wisi mi to, bo mój turbacz działa dobrze).

MR nie mam i nie potrzebuję.

Oferta zaakceptowana.

Pani miła, konkretna, nie ględziła o wyjątkowej ofercie itd., nazwisko odnotowane, jak by co. Do 3 tygodni potwierdzenie ma być na piśmie. Termin wypowiedzenia nowej oferty - miesięczny.

Pytałem też o nc+GO, Pani twierdzi, że na razie w fazie testowania (co ciekawe, do tej pory na dekoderze zero dostępu VOD canal+, a na iPhonie przed migracją (na umowie enkowej) ... jak najbardziej...

Moje założenia zostały spełnione, nie skaczę pod niebiosa ze szczęścia, bo to tylko tv, ale mam juz dość nerwówki i szarpania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem że pomimo to że NC+ pisze w swoim regulaminie o kanałach niegwarantowanych i o tym że nie można po takim wyłączeniu kanału zerwać umowy to i tak zgodnie z prawem polskim możemy to uczynić? Tak chyba wynika z tekstu tam napisanego że jednak można.

...moim zdaniem, nie można. Gdyby operator (nc+) nie powiadomił Cię, które kanały są gwarantowane, albo wyłączył coś z gwarantowanych wtedy art. 3851/1 kodeksu cywilnego ma zastosowanie. Ale podpisując umowę z nc+, gdzie jak byk stoi o kanałach gwarantowanych, godzisz się na to przed złożeniem podpisu. Trudno zatem będzie udowodnić sprzeczność z art. 3841 i 3851 kc. :cry:

 

Wszyscy pisza o kanałach gwarantowanych a ja nie mogę znaleźć tego w regulaminie.

Czy ktoś mógłby mi pokazac w którytm miejscu o tym piszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Canal+ Kompakt HD za 58 i WPT + nPremium + History HD+ tvn player za 72.98. Wysłałem wypowiedzenia i zadzwoniłem z pytaniem czy dotarły. Najpierw do duk C+, potem do N. Oba na szczęście już są zarejestrowane. Oczywiście przy okazji dostałem oferty. W c+ zaoferowali mi Comfort + pełna paczka C+ za 79zł na 12 m-cy. Interesuje mnie MR i tu powiedziała mi babka nie ma na opcji. Podziękowałem. W duk N dostałem propozycję Gold za 79zł lub Platinum za 99zł. Multi dodatkowo płatny 10 lub 20zł i aktywacja za biały dekoder 49zł. Turboboxa+ mam więc on zostaje tak jak jest. Za tą opcję też podziękowałem. Jakby mi dali Platinum za 99 + MR za 0zł to mógłbym się skusić bo i tak obecnie płacę za dwie platformy 130zł. A tak dalej czekam na rozwój sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwadrans temu telefon z nru ukrytego, propozycja taka, jak chciałem: Platinium+HBO (3 kanały) 99 zł umowa od 1.05 12 mies. Gdybym chciał dobrać mediabox: + 199 zł (wisi mi to, bo mój turbacz działa dobrze).

MR nie mam i nie potrzebuję.

Oferta zaakceptowana.

Nie twierdzę, że piszesz nieprawdę, ale naprawdę trudno w to uwierzyć. :smile:

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dostał tak jak ja HBO na 6 miesięcy gratis?

 

Swoją drogą na różnych forach pojawiają się coraz bardziej egzotyczne wpisy z zaproponowanymi ofertami i albo nagle coś się ncplus odwidziało i faktycznie dają lepsze oferty, albo kogoś bawi wpisywanie nieprawdziwych ofert...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlackWater:

 

Nie masz racji.

 

Nie jest istotne co podpisujesz na umowie - istotne jest to, czy podpisane warunki są zgodne z obowiązującym prawem.

Jeżeli prawo mówi, że niegwarantowana paczka jest klauzulą niedozwoloną - to jest i trzeba tego przestrzegać a nie dyskutować z zapisem prawnym.

W wąskim zakresie może robić to sąd w tzw. wykładni.

W szerokim - sejm, uchwalając prawo w zgodzie z konstytucją.

 

Niegwarantowane kanały to klauzula niedozwolona - od tego jest sąd lub UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy migrowaniu, nadal oferują sztywne propozycje pakietów porównywalne z pakietami starej c+ ( bo im system nie pozwala)? Czy już można sobie zejść w dół do np z Optimum HD do nc+universe?

Universe+ jest mniej więcej podobny do Optimum HD......tak że myślę że można i to za 49 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z dekoderem, przeszłam na Universe i chciałabym wziąć dekoder z nagrywarką, mam swojego nboxa na własność. konsultant powiedział, że dekodery można wymienić w każdym momencie trwania umowy, ale co z tymi na własność? po prostu dostanę nowy? skoro dekodery są parowane z kartami to będzie działał na starej karcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlackWater:

 

Nie masz racji.

 

Nie jest istotne co podpisujesz na umowie - istotne jest to, czy podpisane warunki są zgodne z obowiązującym prawem.

Jeżeli prawo mówi, że niegwarantowana paczka jest klauzulą niedozwoloną - to jest i trzeba tego przestrzegać a nie dyskutować z zapisem prawnym.

W wąskim zakresie może robić to sąd w tzw. wykładni.

W szerokim - sejm, uchwalając prawo w zgodzie z konstytucją.

 

Niegwarantowane kanały to klauzula niedozwolona - od tego jest sąd lub UOKiK.

 

"Zgodnie z literą prawa zmiana oferty programowej stanowi zmianę zakresu świadczonych usług. W takiej zaś sytuacji abonentowi przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy. Dostawcy usług telewizyjnych nie przysługuje zaś prawo do odszkodowania. W praktyce operatorzy starają się ograniczyć prawa konsumenta, stosując niedozwolone klauzule umowne. Należy pamiętać, że zabronione jest stosowanie postanowień umownych, które dają operatorowi swobodę kształtowania oferty programowej, bez możliwości wypowiedzenia umowy."

 

A więc to że NC+ zapisało sobie kanały niegwarantowane w umowie jest niezgodne z prawem i mogą mnie cmoknąć. Jak tylko coś zniknie z oferty można rezygnować i łaski nie robią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Przed chwilą miałem pierwszy telefon z nc+ (wypowiedzenie z 'n' wysłałem 2 kwietnia) - numer prywatny. Od razu pierwsza oferta pełne Platinum+ (z VOD) + HBO + Filmbox na 12 miesięcy za 99zł. Zgodziłem się.

 

Pozdrawiam,

 

super oferta.jesli to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Przed chwilą miałem pierwszy telefon z nc+ (wypowiedzenie z 'n' wysłałem 2 kwietnia) - numer prywatny. Od razu pierwsza oferta pełne Platinum+ (z VOD) + HBO + Filmbox na 12 miesięcy za 99zł. Zgodziłem się.

 

Pozdrawiam,

hmmm...a świstak siedzi i zawija w sreberka... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Przed chwilą miałem pierwszy telefon z nc+ (wypowiedzenie z 'n' wysłałem 2 kwietnia) - numer prywatny. Od razu pierwsza oferta pełne Platinum+ (z VOD) + HBO + Filmbox na 12 miesięcy za 99zł. Zgodziłem się.

 

Pozdrawiam,

To drogo..!! za 99 zeta to powinni jeszcze pakiet nocny dodAĆ.. :brawo::brawo::read::read::oops::oops:

Anie dodali ?? Jak nie dodali to gady jedne...!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...