Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ha ha, a ja dzwoniłem ponownie i platinum chce mi dać za 119zł. już nie za 99zł :lol2:

Ty już jesteś spalony u nich, widzą, że ci zależy, dzwoniłeś sam dwa razy i w najgorszym razie weźmiesz ofertę jak dla nowych, współczuję, ale cóż, trzeba cierpliwie czekać, a nie rzucać się jak szczerbaty na suchary.

 

3 tygodnie minęły, a wczoraj wieczorem nastroje jak przed 21 marca, że będzie wszystko pięknie i cacy, jak można co 3 tygodnie dac z siebie robić idiotę, bye bye nc+, albo spuścicie z tonu, albo się pożegnamy, dziś w internecie też można oglądać mecze.

 

Polinii - kibic Chelsea w Anglii nie chodzi już na mecze, bo go nie stać płacić 100 funtów za mecz, u nas też powoli zaczyna się taki "dobrobyt" nc+ jest taką jaskółką, smutne, trudne, ale prawdziwe - pozdro dla Ciebie (od 21 marca trzymam kciuki i zaczynam się modlić o koniec ITI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zadzwoniłem po raz 2. Tak dla rozwiania wątpliwości, bo różnie ludzie piszą... Pani potwierdziła: Platyna na 12 miesiecy (zmigrowałem w poniedziałek) i jako prezencik w związku a dzisiejszymi zmianami HBo do końca roku za free, z tym że na 99 % będzie do końca umowy

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to, ze tym którzy płacili około 100 pln dotychczas oferowali tylko gold albo platinum. Na Silver nie było raczej szans.

i oni przeszli na platinum żeby mieć całą paczkę c+.

dziś się ich traktuje jak glupkow, bo za to samo dzis ci z Silver płacą 30 zl. mniej.

wciskać będą do platinum hbo albo inne nc go w cenie chociaż większość tego nie chce i nigdy nie chciała.

oni naprawdę pozamieniali sie z ... na łby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales HBO za darmo ale tylko do konca roku, czyli takie promocje dawali juz wczesniej.

 

Potwierdzam.Dzwoniłem.Umowa na 12ms.

 

To jak to w końcu jest? Ci co podpisali Platynę wcześniej mają HBO gratis? Dzisiaj miałem z 5 telefonów z Cyfry, ale nie mogłem odebrać. Ciekawe co chcieli zaproponować.

Jak teraz przejde do Silvera za 64 zł, to dostanę paczkę C+ do końca umowy? Jak teraz przejdę do Platinum za 99 zł, to dostanę HBO do końca roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales HBO za darmo ale tylko do konca roku, czyli takie promocje dawali juz wczesniej.

 

Potwierdzam.Dzwoniłem.Umowa na 12ms.

 

To jak to w końcu jest? Ci co podpisali Platynę wcześniej mają HBO gratis? Dzisiaj miałem z 5 telefonów z Cyfry, ale nie mogłem odebrać. Ciekawe co chcieli zaproponować.

1) Jak teraz przejde do Silvera za 64 zł, to dostanę paczkę C+ do końca umowy? 2) Jak teraz przejdę do Platinum za 99 zł, to dostanę HBO do końca roku?

1) Nie.

2)Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym momencie najbardziej wygranymi osobami, są ci którzy wzięli ofertę silver za 64zł. i teraz dostaną paczkę canal+ za free.

Nie bardzo rozumiem. Możesz to wytłumaczyć,bo migrowałem w tej cenie. To mam teraz zadzwonić i poprosić o właczenie paczki Canal+

na cały czas trwania umowy ?

Dokładnie, bynajmniej tak wynika z postów użytkowników, napisz po telefonie, czy wszystko przebiegło o.k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszni są ci co teraz wykazują wielkie oburzenie, wczoraj JV wszystko jasno powiedział że znika pakiet za 199 zł, reszta w cenach 39-119 z możliwością dobierania opcji dodatkowych. No ale zamiast słuchać prezesa to wchodziło się na forum i czytało bajkopisarzy według których platyna dziś miała być za 80 zł :) Jeszcze lepsi są ci co wierzą iż konsultant wie jaki kanał i kiedy znika :D

 

PS. NC+ to prywatna firma, więc oni nic nikomu nie muszą obniżać, proszę nie martwić się o ich zyski :) Ja z tą platformą nie chce mieć na razie nic wspólnego. Mam Cyfrę skończyła się promocja płacę 107 zł wypowiedzenie poleciało, zejdę najprawdopodobniej do Comfortu+, karta AJS już do mnie leci :)

 

PPS. W platynie tylko 3 kanały niegwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym momencie najbardziej wygranymi osobami, są ci którzy wzięli ofertę silver za 64zł. i teraz dostaną paczkę canal+ za free.

Nie bardzo rozumiem. Możesz to wytłumaczyć,bo migrowałem w tej cenie. To mam teraz zadzwonić i poprosić o właczenie paczki Canal+

na cały czas trwania umowy ?

 

Podbijam, bo to dla mnie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest? Ci co podpisali Platynę wcześniej mają HBO gratis? Dzisiaj miałem z 5 telefonów z Cyfry, ale nie mogłem odebrać. Ciekawe co chcieli zaproponować.

1) Jak teraz przejde do Silvera za 64 zł, to dostanę paczkę C+ do końca umowy? 2) Jak teraz przejdę do Platinum za 99 zł, to dostanę HBO do końca roku?

1) Nie.

2)Tak.

1. NIE

2. NIE

To oferty tylko dla tych, którzy zmigrowali przed dzisiejszymi zmianami

Wychodzi więc na to, że tym razem warto było się deczko pośpieszyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam N w chwili obecnej płacę 59 za wszystkie pakiety + HBO + Npremium na 4 miesiące gratis - więc nieruzmięco mogą mi zaproponować ma ktoś podobną sytuację

 

 

Ja mam podobnie, rozmowa z DUK (wyslalem wczesniej wypowiedzenie)... zostaje do końca umowy - lipiec 2014 - place 52 do lipca br. (do tego dnia mam gratis npremium), potem place 62 dop konca umowy (10 kosztowalo mnie przedluzenie nPremium)... a ze nie ma nPremium to dostaje cala paczke c+... nie mialem HBO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest? Ci co podpisali Platynę wcześniej mają HBO gratis? Dzisiaj miałem z 5 telefonów z Cyfry, ale nie mogłem odebrać. Ciekawe co chcieli zaproponować.

1) Jak teraz przejde do Silvera za 64 zł, to dostanę paczkę C+ do końca umowy? 2) Jak teraz przejdę do Platinum za 99 zł, to dostanę HBO do końca roku?

1) Nie.

2)Tak.

1. NIE

2. NIE

To oferty tylko dla tych, którzy zmigrowali przed dzisiejszymi zmianami

Wychodzi więc na to, że tym razem warto było się deczko pośpieszyć :P

Trzeba było być wróżem chyba. :roll: C+Sport dostają osoby, którym na tym nie zależało i poprzechodzili na Silver... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...