Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak ktoś ma w d sport to pwinien sobie wziąć same C+ z filmami i hbo. A tego nie można :(

 

Bylo raczej logiczne, ze nie rozbija filmu od sportu! Canal+ tak funkcjonuje od poczatku istnienia! Po prostu wiecej zarabiaja sprzedajac cala paczke, a mnie zarabialiby, gdyby film i sport byly osobno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot i prawda...ale w cyfrzee chyba też nie mogłeś sobie wziąć powiedzmy samego canal + weekend, gol, czy sport bez np canal +...

no wiadomo, że rewolucji wielkiej nie zrobili, ale dla mnie jest ok

tylko pytanie, czy wszyscy mogą taką platynę z HBO dostać za 99 (tzn Ci migrujący) czy tylko Ci, którzy już zmigrowali w ramach rekompensaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kiler

Do końca lipca. Wypowiedziałem 2.04 i nie zamierzam dłużej się bawić. CP już wziąłem od nowa, ale więcej jak 109zł za platinum i HBO nie dam!!!

 

A ja mam platinum i HBO za 99 żł na 12 miesiecy

Właśnei rozmawiałem z gościem z DUK i w związk uz nowymi zmianami, mogłem powrócic do starej umowy z n (69 zł na Premiumyi HBO) lub pozostać w Platinum (zmigrowałem za 99 na 12 mies) i za to pozostanie dali mi HBO do końca nowej umowy. Wspomniałem o Cinemaxach, to odpowiedział mi, że będą do ugrania w grudniu za free

także ja jestem zadowolony

 

 

Czyli jeśli ja też migrowałem pod koniec marca do Canal+ Platinum za 109 zł (z MR, bez HBO) to mogę teraz do nich zadzwonić i poprosić o uruchomienie HBO za darmo do końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kiler

Do końca lipca. Wypowiedziałem 2.04 i nie zamierzam dłużej się bawić. CP już wziąłem od nowa, ale więcej jak 109zł za platinum i HBO nie dam!!!

 

A ja mam platinum i HBO za 99 żł na 12 miesiecy

Właśnei rozmawiałem z gościem z DUK i w związk uz nowymi zmianami, mogłem powrócic do starej umowy z n (69 zł na Premiumyi HBO) lub pozostać w Platinum (zmigrowałem za 99 na 12 mies) i za to pozostanie dali mi HBO do końca nowej umowy. Wspomniałem o Cinemaxach, to odpowiedział mi, że będą do ugrania w grudniu za free

także ja jestem zadowolony

 

To super 99 za platynę + HBO. Oby na cały okres :D

 

Powiedział, że na razie na 100% do końca tego roku, ale na 99% na cały okres umowy. Zresztą w grudniu już można zasiaść do nowych rozmów, bo za 3 miesiace i tak będzie się umowa kończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kiler

Do końca lipca. Wypowiedziałem 2.04 i nie zamierzam dłużej się bawić. CP już wziąłem od nowa, ale więcej jak 109zł za platinum i HBO nie dam!!!

 

A ja mam platinum i HBO za 99 żł na 12 miesiecy

Właśnei rozmawiałem z gościem z DUK i w związk uz nowymi zmianami, mogłem powrócic do starej umowy z n (69 zł na Premiumyi HBO) lub pozostać w Platinum (zmigrowałem za 99 na 12 mies) i za to pozostanie dali mi HBO do końca nowej umowy. Wspomniałem o Cinemaxach, to odpowiedział mi, że będą do ugrania w grudniu za free

także ja jestem zadowolony

 

 

Czyli jeśli ja też migrowałem pod koniec marca do Canal+ Platinum za 109 zł (z MR, bez HBO) to mogę teraz do nich zadzwonić i poprosić o uruchomienie HBO za darmo do końca umowy?

owszem i możesz być pewien że Ci dadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgdgdr-no i jak tam Twoja nowa wspaniala oferta????

ile Ci to obnizyli,co??

hahahahahaha

kiedy Ty wreszcie zrozumiesz ze nie dostaniesz nic za darmo a za dobry produkt trzeba palcic?

i żadne wrzaski czy piski kilkudziecieciu napalencow tu nic nie zmienia.

to jest biznes a nie caritas

pozdrowienia dla naiwnych

 

 

dokładnie;

teraz ciekawi mnie jak dalej będą funkcjonowały AntyNC+ i inne takie

bo jeżeli nadal przybywać będzie niezadowolonych i malkontentów to tak naprawdę

całość rozbija się o kasę i to z tego głównie ludzie nie są zadowoleni, co do braku elastyczności to już ich tego argumentu pozbawiono;

a NC+ zrobiła to co każda rozsądna firma, nie dała zastraszyć się motłochowi

 

Widzę że naganiaczom i innym mętom wydaje się, że triumfują. Już liczą na ile stukną klientów ich mocodawcy, a sami liczą kaskę od każdego napisanego tu komentarza. Ciekawe baranie, czy powiedziałbyś mi w twarz o tym motłochu? Nauczyłbym wszarzu szacunku dla ludzi, którzy ciężko pracują na każdą złotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem abonentem N i własnie skończyłem rozmowę z konsultantem. Zostaje na starych zasadach do końca obowiązującej umowy tzn.31.01.14.

Zamiast nPremium paczka 6 C+ do końca umowy + reszta kanałów (Domo, Kuchnia itd. po konsultacji z kierownikiem), HBO filmbox cena 89 zl

Coś ci proponowali jak tak to co i za ile

Standart - platinium za 99, ale grzecznie odmówiłem. Jak wspomniałem o tym że chce zostać na starych warunkach i na razie nie chce emigrować do nc+ pojawiła się w/w oferta tzn dokładnie to co miałem w N :locked: ( nadmieniłem w między czasie że wypowiedzenie już jest wysłane) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że naganiaczom i innym mętom wydaje się, że triumfują. Już liczą na ile stukną klientów ich mocodawcy, a sami liczą kaskę od każdego napisanego tu komentarza. Ciekawe baranie, czy powiedziałbyś mi w twarz o tym motłochu? Nauczyłbym wszarzu szacunku dla ludzi, którzy ciężko pracują na każdą złotówkę.

 

widzę, że masz problem z rozumieniem słowa pisanego, a ekonomia to dla Ciebie czarna magia;

powiedz mi lepiej na ile wyceniasz "goły" pakiet Platinium to się pośmiejemy,

a może nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, informacje sprzed chwili, po rozmowie z DUK - do tej pory płaciłem 52 za N z nPremium (do lipca) od lipca miało być dodatkowe 10 złoty. Umowa do lipca 2014. Wypowiedzenie wysłane ponad tydzień temu. Info od nich: moge zostac na dotychczasowej umowie, do końca lipca płacę 52, potem 62 i mam całą paczkę canal (6 kanałów). Mam wszystkie pakiety standardowe, nie mam multi..

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno dla migrujących od poniedziałku dopiero mają być nowe oferty

 

skąd takie info?

 

Na ncpluspytania w kilku postach pojawiają się takie informacje

 

ktoś już dziś dzwonił i potwierdził że ma być coś więcej dla migrujących od poniedziałku;

póki co jest HBO za darmo na cały czas umowy dla Platinium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...