Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

ktoś już dziś dzwonił i potwierdził że ma być coś więcej dla migrujących od poniedziałku;

póki co jest HBO za darmo na cały czas umowy dla Platinium

Serio idzie wyrwać HBO za free na cały okres umowy do Platinum za 99zł? Jak tak to biorę od razu.

 

dziś dostałem taka informację od kogoś kto tak dostał,

jest to osoba która tu pisuje na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno dla migrujących od poniedziałku dopiero mają być nowe oferty

 

skąd takie info?

 

Na ncpluspytania w kilku postach pojawiają się takie informacje

 

Jasne, cały tydzień nie spali i nie zdążyli. 5 dni czekania na nową wspaniałą ofertę, teraz jeszcze kilka dni na oferty migracyjne. Grają na czas. Aż się zrobi cicho... nad tą trumną z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawna chęć skłócenia aboentów. Jedni, którzy zmigrowali na silver ostaną za free na cłąy orkes trwania umowy wszelkie Canal +, natomiast ci, którzy jeszcze nie zmigrowali z wszystkich pakietów w N + n premium + HBO na platyne płacąc wcześniej od 68 do 89 (w zależności od oferty) dostaną wszystkie canal + w tej cenie i zostanie im HBO, natomiast dla tych co zdążyli zmigorwać już do najniższej ceny za platyne tj 99 złotych otrzymają .... za wyżsża cenę ofertę bez HBO.... świetnie przemyślana polityka, sprawiedliwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z przed chwili z infolinia nc+

 

Mam 2 umowy:

silver za 64zl na 18 mies plus paczka Filmbox na pół roku za free - do tego jest paczka C+ cała na cała długość trwania umowy

platinium za 99zl na 18 mies - do tego HBO do końca roku w cenie....

 

Silver - REWELACJA

Platinum - [beep]a trochę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie platinum warte jest 89zł, hbo 20, MR gratis. I chyba nie jest to oferta zła.

 

HBO nie jest darmo bo dzwoniłem przed chwilą. Z uporem maniaka oferują mi platinum 99 i hbo za 30zł :crazy:

A mnie do platyny czyli 99 dodali HBO ZA DARMO. Konsultan podał swoje dane i powiedział by się na niego powoływać (gdyby były jakieś ale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...