Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze rozumiem, że jak wysłałem wypowiedzenie, a umowę miałem podpisaną do końca sierpnia 2013, to mogę teraz do nich zadzwonić i wycofać wypowiedzenie i zostać na starych zasadach ?

Nie chcę nikogo obrażać ale właśnie o to chodzoło Julianowi. Dopną swojego niestety

 

Skoro wynegocjowałem dobrą ofertę jeszcze z n, to czemu teraz mam z niej rezygnować. Dostaję w zamian za nPremium 6 Canal + i płacę 69 zł. Wysłałem wypowiedzenie, bo mnie chcieli zmigrować na Golda za 89 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jedyne zmiany w Platinum to dołożyli Nc+ GO na 12 miesięcy, tylko dwa kanały SD nie są gwarantowane. Co do Pakietu All to szkoda że go nie ma bo opcjami dodatkowymi wyjdzie drożej.

Ale to jest oferta dla nowych klientów więc ie mogli za bardzo obniżyć cen - ciekawe jak wygląda migracja na Platinum - ktoś dzwonił może w tej sprawie już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że jak wysłałem wypowiedzenie, a umowę miałem podpisaną do końca sierpnia 2013, to mogę teraz do nich zadzwonić i wycofać wypowiedzenie i zostać na starych zasadach ?

Nie chcę nikogo obrażać ale właśnie o to chodzoło Julianowi. Dopną swojego niestety

 

Skoro wynegocjowałem dobrą ofertę jeszcze z n, to czemu teraz mam z niej rezygnować. Dostaję w zamian za nPremium 6 Canal + i płacę 69 zł. Wysłałem wypowiedzenie, bo mnie chcieli zmigrować na Golda za 89 zł.

Ja tego nie neguję że chcesz tak zrobić to jest zrozumiałe i sensowne bo większość na chłopski rozum tak zrobi. Chodzi o to że to jest taktyczne zagranie aby nie było wypowiedzeń a ceny jak widzimy zostały jeszcze droższe niż były wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie neguję że chcesz tak zrobić to jest zrozumiałe i sensowne bo większość na chłopski rozum tak zrobi. Chodzi o to że to jest taktyczne zagranie aby nie było wypowiedzeń a ceny jak widzimy zostały jeszcze droższe niż były wczoraj

 

Jeśli w sierpniu dostanę kiepskie warunki na przedłużenie to zrezygnuję. Skoro teraz jest taka burza to szybko się to nie zmieni i ludzie dalej się będą buntować i wysyłać wypowiedzenia, jeśli dostaną kiepską ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie Wam ,miyleliscie ze Julek poobniza pakiety po 20zl i da sport do kazdego pakietu z osobna ??? Rozbija krzykaczy umowy kazdy dociagnie sprawa przycichnie i zrobili robote juz pozamiatane !!!

ps.siedzieli nocami i kombinowali dobrze dla siebie

No i mądrze wykombinowali a ludzie się na to złapią na starych umowach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli platyna dalej będzie za 99zł no jak tu się nie wkur....

Masakra już mam ich dość.

Ojciec mój tylko wygrał ale to fart był pewnie jest Paru takich ale tylko z dawnej N ci co juz migrowali to wygrali a my z Cyfry + i Ci co nie migrowali nie mają nic sorry mają czas do końca umów a później dalej 99zł i to jest ich rewolucja.

Solarz się cieszy po raz drugi w odstępie 3 tygodni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja skopiuje to co napisałem na forum anty nc+

Przypuszczam ze duza czesc abonentow zrobi tak ze dokonczy swoje umowy i wtedy zrezygnuje, teraz powiedzmy za 69 zl mozna miec platinum (jezeli ktos mial npremium) i to jest naprawde dobra opcja ktora warto wykorzystac bo juz nigdy sie nie trafi. Jak umowa sie skonczy to poprostu ja rozwiazac i tyle. Nie mozna miec pretensji ze dyktuja takie ceny a nie inne, to jest ich wybor. Rynek sam sie kontroluje, dzialaja zasady popytu i podazy. Teraz zrobili to co powinni zrobic na poczatku, nie migrować abonentow z npremium tylko dać im do konca umowy cala paczke canal+ a migracja bedzie szla naturalnym systemem, cyli kto chce pozostac w nc+ przedluza umowe, kto nie to ja rozwiazuje w dniu zakonczenia umowy. Gdyby zrobili tak od poczatku to moze by ludzie narzekali na wysokie ceny nowych pakietow ale mimo wszystko byliby zadowoleni ze nie sa pokrzywdzeni w tym procesie bo by ich to narazie w zadnym stopniu nie dotykalo i co najwazniejsze, czuliby ze nc+ liczy sie z zawartymi umowami. Popełnili w [beep]e duzych bledow i pewnie przez to klientow straca. Ja wiem o tym ze jak we wrzesniu skonczy mi sie moja aktualna umowa to rezygnuje z nc+ i szukam czegos nowego, moze polaczenie internet + telewizcja? zobacze, narazie mam zamiar cieszyc sie platinum za 69 zł do konca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie neguję że chcesz tak zrobić to jest zrozumiałe i sensowne bo większość na chłopski rozum tak zrobi. Chodzi o to że to jest taktyczne zagranie aby nie było wypowiedzeń a ceny jak widzimy zostały jeszcze droższe niż były wczoraj

 

Jeśli w sierpniu dostanę kiepskie warunki na przedłużenie to zrezygnuję. Skoro teraz jest taka burza to szybko się to nie zmieni i ludzie dalej się będą buntować i wysyłać wypowiedzenia, jeśli dostaną kiepską ofertę.

Tak ale będzie ich DUUUUUŻO mnien niż przy przymusowej migracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja skopiuje to co napisałem na forum anty nc+

Przypuszczam ze duza czesc abonentow zrobi tak ze dokonczy swoje umowy i wtedy zrezygnuje, teraz powiedzmy za 69 zl mozna miec platinum (jezeli ktos mial npremium) i to jest naprawde dobra opcja ktora warto wykorzystac bo juz nigdy sie nei trafi. Jak umowa sie skonczy to poprostu ja rozwiazac i tyle. Nie mozna miec pretensji ze dyktuja takie ceny a nie inne, to jest ich wybor. Rynek sam sie kontroluje, dzialaja zasady popytu i podazy. Teraz zrobili to co powinni zrobic na poczatku, nie migrowali abonentow z npremium tylko dali im do konca umowy cala paczke canal+ a migracja bedzie szla naturalnym systemem, cyli kto chce pozostac w nc+ przedluza umowe, kto nie to ja rozwiazuje w dniu zakonczenia umowy. Gdyby zrobili tak od poczatku to moze by ludzie narzekali na wysokie ceny nowych pakietow ale mimo wszystko byliby zadowoleni ze nie sa pokrzywdzenie w tym procesie bo by ich to narazie w zadnym stopniu nie dotykalo i co najwazniejsze, czuliby ze nc+ liczy sie z zawartymi umowami. Popełnili w [beep] duzych bledow i pewnie przez to klientow straca. Ja wiem o tym ze jak we wrzesniu skonczy mi sie moja aktualna umowa to rezygnuje z nc+ i szukam czegos nowego, moze polaczenie internet + telewizcja? zobacze, narazie mam zamiar cieszyc sie platinum za 69 zł do konca umowy.

 

Platyna 69zł npremium co mieli właśnie mój ojciec tak trafił i umowa na 18 miesięcy i się cieszy jak [beep]a 18 miesiecy płaci mało i ogląda wszystko a później to się zobaczy

 

Ale ja jestem dalej w czarnej du....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...