Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tylko dziwię jak ktoś mówi że platinum jest "dla sportu" - niestety tak nie jest. W platinum jest główny canal+ gdzie - zgodnie z zapowiedziami ncplus - będą główne premiery filmowe - najlepsze pozycje będą tam, a nie na np. canal+ film. A więc jak ktoś nie jest miłośnikiem sportu a chce mieć dostęp do najlepszych pozycji filmowych to i tak musi wykupić pakiet "sportowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

119 zł za platynę przy umowie na 18 miesięcy to cena wygórowana i nieuzasadniona - zgoda,

natomiast 99 zł za platynę przy umowie na 12 miesięcy wygląda już zupełnie inaczej, i jest to cena rozsądna, zwłaszcza mając na względnie dostęp do pełnej paczki c+ oraz szeroki zakres innych kanałów tematycznych.

 

Zauważcie, że 99% płaczków to klienci nki, którzy korzystali z pakietu HBO+ nPremium w cenie do 70 zł. Nie biorą oni jednak pod uwagę tego, że w tym samym czasie oferta

canal plus była droższa, z tego zresztą względu większość z tych osób decydowało się na nkę, nie zaś na canal plus. Teraz jak chce się mieć pełną paczkę canal plus i nieco szerszy zakres pozostałych kanałów dodatkowych , poza hbo to trzeba dopłacić ok. 30 zł, czego osoby te nie mogą zdzierżyć. Niestety sport w postaci wszystkich lig europejskich oraz ligi polskiej jest w cenie i naturalnym jest że oferta ta jest droższa od dawnej oferty nki, jest po prostu obszerniejsza, podobnie z pakietem kanałów filmowych. Przez lata miałem HBO i canal plus (pełen) i filmy w 70-80% przypadków oglądaliśmy te z canal plus nie z hbo.

 

Tak więc płaczki z pakietami od nki do 70 zł możecie zawsze wybrać golda za 79 zł gdzie: Canaly Familijne = Npremium (przejmą one wytwórnie filmowe npremium) zamiast hbo dostajecie 2 kanały canal plus film co w moim odczuciu w pełnym zakresie bilansuje hbo nawet z plusem dla canal plus. Niestety trzeba jednak dopłacić te 9 zł więcej..., co jednak częściowo znajduje pokrycie w większej ilości kanałów hd i ciekawszych propozycjach. Jest to moim zdaniem uczciwe.

 

Z jednym tylko działaniem nie mogę się zgodzić, i uważam że to sku........., pozbawienie z tych pakietów byłej nki Ligi Mistrzów, tzn. najatrakcyjniejszych meczów Ligi Mistrzów. Kotlety będą transmitowane na nsport, najciekawsze mecze przeniesione zostaną do canal plus. Zdaniem przedstawicieli ncplus jest to równoważone udostępnieniem na canal plus family meczów ligi hiszpańskiej i częściowo włoskiej, ale czy w rzeczywistości? Jedynie ta okoliczność świadczy o zawyżeniu ceny w stosunku do dotychczasowej. Reszta znajduje odpowiednie zbilansowanie w ofercie tematycznej.

 

Takie mam zdanie:P

A oczywiście sposób wprowadzenia oferty, stosunek do klienta, ogólny bałagan i kłamstwa, propozycje urągające wszelkim zasadom dobrego smaku to dla ciebie nic. Tak wo0góle to jako płaczliwy nkowiec powiem ci, iż wiadomość o fuzji n i c+ mnie ucieszyła. Miałem fula w n-ce czyli za wyjątkiem erotyków wszystko, płaciłem za to 99 zł. Liczyłem na dokupienie paczki Canal + powiedzmy w cenie 40 zł i sądziłem iż będę miał najbardziej interesującą ofertę.Tymczasem zabrano mi 12 kanałów premium , dodano 6 i twierdzi się że to doskonała oferta. Dla ciebie to jest płacz enkowców.Więc jeszcze raz podkreślam nie pieniądz w tym wszystkim jest najważniejszy , przynajmniej nie dla mnie. Ale cóż z ludźmi o poglądach skrajnych się nie dyskutuje. Tak dla informacji do stycznia byłem też abonentem Cyfry. Wiec znam jej ofertę.

 

Witam,

nie zgodzę się, że 99% narzekających na ofertę to enkowcy, po drugie jak to możliwe, bo wszyscy o tym zapominają że 1+1=3

abonenci n za ok 70zł posiadali do tej pory pakiet WPT+npreminum+hbo, można było dokupić canal start za ok 40 = to daje nam góra 110 zł

a mi np proponują platinium+hbo za 149,00 ( teraz po negocjacjach 129) gdzie tu sens, mogłem mieć to za 110 przed fuzją a teraz muszę płacić więcej.

i najważnijesze fuzja przedsiębiorstw służy poprawieniu jej pozycji na rynku, zmniejszeniu kosztów stałych itd to również powinno przełożyć że się na wysokość abonamentu, a jest odwrotnie po fuzji jest drożej niż przed. Dlatego moje wypowiedzenie już leży w Krakowie.

 

I jeszcze jedno traktowanie ludzi jak idiotów jest nie do zniesienia: posiadam (zajmuje się trzema umowami [swoją, ojca i wujka]) i w zależności od posiadanego obecnie abonamentu odpowiednio 99zł, 68zł, 49zł za Platinim z hbo proponują za 149zł, 119zł i 109zł przecież to chore jak tak można wg. mnie oszukiwać ludzi. Jak płaciłeś więcej to będziesz płacił jeszcze więcej, płaciłeś mniej będziesz płacił więcej ale mniej niż inny. I wszystko za ten sam produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie ile wy chcecie dac za Platyne ^^

 

Placilem za CANAL+ OPTIMUM HD 88 Pln+10 Pln za dzierzawe dekodera.

W NC+ dostalem Lige Mistrzow + kilka ciekawych kanalow, jak np TVP Historia do tego nie musze juz placic za dekoder wiec wychodzi mnie to 1 PLN drozej.

99 Pln za Platyne

Ile bym musial placic za platyne abym nie byl Polaczkiem ktory polkna haczyk ?

Warto spamowac internet i czekac 6 miesiecy aby dostac cene mazen 89 Pln ? hahaha

Nie znam nikogo kto by tyle płacił za C+Optimum. Ja wynegocjowałem rok temu słabe warunki /C+Optimum z PVR 65 zł + MR -10 zł/, znajomym w innym okresie udało się wynegocjować lepsze ceny, więc dla wielu osób punktem wyjścia są ceny niższe kilkadziesiąt złtych niż twoje, ponadto ja już wiem , że tracę kilka kanałów, które często oglądałem, a wiele innych na których mi zależy jest niegwarantowanych i np. kierownictwo nc może dojść do wniosku, że po prostu na nich zaoszczędzi.

 

Tomasz , do tego wykupilem jakis pakiet kanalow HD, Animal Planet, TVP HD

 

Zastanawiam sie ile wy chcecie dac za Platyne ^^

 

Placilem za CANAL+ OPTIMUM HD 88 Pln+10 Pln za dzierzawe dekodera.

W NC+ dostalem Lige Mistrzow + kilka ciekawych kanalow, jak np TVP Historia do tego nie musze juz placic za dekoder wiec wychodzi mnie to 1 PLN drozej.

99 Pln za Platyne

Ile bym musial placic za platyne abym nie byl Polaczkiem ktory polkna haczyk ?

Warto spamowac internet i czekac 6 miesiecy aby dostac cene mazen 89 Pln ? hahaha

 

 

Buahaha ale z ciebie negocjator

Ja za 89 superpremiumhd +hbo+pvr pace hd za 0zl :)

 

szacun!!

Podeslij mi jakies poradniki "jak negocjowac" roftl

 

Ja, siedzialem przez kilka godzin ze sztabem doradcow negocjujac przez 7 godzin 10 pln/miech aby abonament w NC+ nie zrujnowal mojego zycia finansowego.

i nie udalo mi sie zejsc nizej niz 99 pln/miesiac.

jestem looserem :( Kupilem, ale wykrecilem synkowi zarowke w pokoju aby zaoszczedzic na pradzie.

 

Wy sobie tutaj jaja robicie? czy wszyscy robicie na kasach w biedronce ?

 

Liga Mistrzow, Premier League, Primera division!

Robi wrazenie ? Oj tak robi!

Tu nie chodzi o to, ze oni to maja dzisiaj, wazne jest aby to zatrzymac i miec z czego placic za prawa w przyszlosci takze.

Panow, ktorzy beda bawic sie w powazne negocjacje nie interesuje to, ze abonenci NC+ sa biedni, nie dadza NC+ praw taniej niz SKY bo w Polsce sa sami kasjerzy w marketach.

Bez jaj, ja nie bede wydzwaniac do NC+ po 10 razy aby utargowac 10 Pln bo nie mam na to czasu! Do tego chce im placic i miec pewnosc, ze bedzie ich stac na LM i wszystkie ligi.

 

99 to uczciwa cena.

To nie dzwoń. Ja mam teraz 86zł za c+y z HBO,a platinium dają za 99zł bez HBO. To jest uczciwa cena??????? :brawo::brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

119 zł za platynę przy umowie na 18 miesięcy to cena wygórowana i nieuzasadniona - zgoda,

natomiast 99 zł za platynę przy umowie na 12 miesięcy wygląda już zupełnie inaczej, i jest to cena rozsądna, zwłaszcza mając na względnie dostęp do pełnej paczki c+ oraz szeroki zakres innych kanałów tematycznych.

 

Zauważcie, że 99% płaczków to klienci nki, którzy korzystali z pakietu HBO+ nPremium w cenie do 70 zł. Nie biorą oni jednak pod uwagę tego, że w tym samym czasie oferta

canal plus była droższa, z tego zresztą względu większość z tych osób decydowało się na nkę, nie zaś na canal plus. Teraz jak chce się mieć pełną paczkę canal plus i nieco szerszy zakres pozostałych kanałów dodatkowych , poza hbo to trzeba dopłacić ok. 30 zł, czego osoby te nie mogą zdzierżyć. Niestety sport w postaci wszystkich lig europejskich oraz ligi polskiej jest w cenie i naturalnym jest że oferta ta jest droższa od dawnej oferty nki, jest po prostu obszerniejsza, podobnie z pakietem kanałów filmowych. Przez lata miałem HBO i canal plus (pełen) i filmy w 70-80% przypadków oglądaliśmy te z canal plus nie z hbo.

 

Tak więc płaczki z pakietami od nki do 70 zł możecie zawsze wybrać golda za 79 zł gdzie: Canaly Familijne = Npremium (przejmą one wytwórnie filmowe npremium) zamiast hbo dostajecie 2 kanały canal plus film co w moim odczuciu w pełnym zakresie bilansuje hbo nawet z plusem dla canal plus. Niestety trzeba jednak dopłacić te 9 zł więcej..., co jednak częściowo znajduje pokrycie w większej ilości kanałów hd i ciekawszych propozycjach. Jest to moim zdaniem uczciwe.

 

Z jednym tylko działaniem nie mogę się zgodzić, i uważam że to sku........., pozbawienie z tych pakietów byłej nki Ligi Mistrzów, tzn. najatrakcyjniejszych meczów Ligi Mistrzów. Kotlety będą transmitowane na nsport, najciekawsze mecze przeniesione zostaną do canal plus. Zdaniem przedstawicieli ncplus jest to równoważone udostępnieniem na canal plus family meczów ligi hiszpańskiej i częściowo włoskiej, ale czy w rzeczywistości? Jedynie ta okoliczność świadczy o zawyżeniu ceny w stosunku do dotychczasowej. Reszta znajduje odpowiednie zbilansowanie w ofercie tematycznej.

 

Takie mam zdanie:P

Tak tylko kolega zapomniał iż w nowej platformie nc- 30 -40 % kanałów jest nie gwarantowanych i jak za kilka miechów wyłączą ci kilka to będziesz sam płakał tzn. BĘDZIESZ PŁACZKĄ więc nie pouczaj ludzi jakie pakiety i jakie kanały mają oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko kolega zapomniał iż w nowej platformie nc- 30 -40 % kanałów jest nie gwarantowanych i jak za kilka miechów wyłączą ci kilka to będziesz sam płakał tzn. BĘDZIESZ PŁACZKĄ więc nie pouczaj ludzi jakie pakiety i jakie kanały mają oglądać

 

30-40% ??? skąd ty czerpiesz takie dane??

 

Arte HD

Animal Planet

BBC Cbeebies

Comedy Central

Comedy Central Family

Discovery Historia

Disney Junior

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

ESPN America

MTV

MTV Live HD

MTV Rocks

Nickelodeon HD

Nickelodeon

Nickelodeon Junior

VH1

Viacom Blink

 

To są kanały niegwarantowane

 

Jak widać z powyższego zestawienia znaczenie chyba dla każdego mają wyłącznie dwa Eurosport i Eurosport 2 .... - dlatego zawieram umowę na 12 miesięcy.

Eurosport jest potwierdzony do końca sierpnia, dalej nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TrueGrand

 

czyli lepiej jest stracić wspomniane już 400 000 klientów niż zejść 20 pln z ceny?

 

Zawsze mnie irytowalo, ze Liga Mistrzow i Angielska jest w roznych platformach.

W koncu mam wszystko w 1 miejscu i podejrzewam, ze te 400 000 o ktorych piszesz ogladaja Klan w srode a nie LM i oni niech sobie wezma w promocji Polsat.

Przyjacielu ! jesli NC+ wszystkim zawsze dawalaby promocyjne ceny,to za 3 lata bys ogladal tu lige Belgijska a nie Angielska.

Czyz nie ?

Musza znalesc tych jeleni (niech wam bedzie) jak ja i kilku moich znajomych ktorzy wam "zasponsoruja" prawa.

NC+ bedzie zarabiac kase jak i zarabiala Cyfra+ na tych ktorym nie bedzie sie chcialo zrywac umow, aby za 2 dni na inne nazwisko podpisac umowe 10 Pln taniej i dostac HBO darmowo na pol roku ktore i tak wylacze ze swoich ulubionych kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie ile wy chcecie dac za Platyne ^^

 

Placilem za CANAL+ OPTIMUM HD 88 Pln+10 Pln za dzierzawe dekodera.

W NC+ dostalem Lige Mistrzow + kilka ciekawych kanalow, jak np TVP Historia do tego nie musze juz placic za dekoder wiec wychodzi mnie to 1 PLN drozej.

99 Pln za Platyne

Ile bym musial placic za platyne abym nie byl Polaczkiem ktory polkna haczyk ?

Warto spamowac internet i czekac 6 miesiecy aby dostac cene mazen 89 Pln ? hahaha

 

Zastanawiam sie ile wy chcecie dac za Platyne ^^

 

Ja, siedzialem przez kilka godzin ze sztabem doradcow negocjujac przez 7 godzin 10 pln/miech aby abonament w NC+ nie zrujnowal mojego zycia finansowego.

i nie udalo mi sie zejsc nizej niz 99 pln/miesiac.

jestem looserem :( Kupilem, ale wykrecilem synkowi zarowke w pokoju aby zaoszczedzic na pradzie.

 

Wy sobie tutaj jaja robicie? czy wszyscy robicie na kasach w biedronce ?

 

Liga Mistrzow, Premier League, Primera division!

Robi wrazenie ? Oj tak robi!

Tu nie chodzi o to, ze oni to maja dzisiaj, wazne jest aby to zatrzymac i miec z czego placic za prawa w przyszlosci takze.

Panow, ktorzy beda bawic sie w powazne negocjacje nie interesuje to, ze abonenci NC+ sa biedni, nie dadza NC+ praw taniej niz SKY bo w Polsce sa sami kasjerzy w marketach.

Bez jaj, ja nie bede wydzwaniac do NC+ po 10 razy aby utargowac 10 Pln bo nie mam na to czasu! Do tego chce im placic i miec pewnosc, ze bedzie ich stac na LM i wszystkie ligi.

 

99 to uczciwa cena.

 

OMG :lol2: Jakbym słuchał któregoś z konsultantów i tę ich marketingową bajkę. Jesteś dywersantem z nc+ albo dzwoniłeś zbyt wiele razy na infolinię i wyprali ci mózg albo jesteś idiotą :D Mam nadzieję, że to bramka nr 1 - to się da leczyc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TrueGrand, ale inni wiedzą lepiej od Ciebie, że jesteś łosiem, dałeś się orżnąć i teraz jest Ci głupio. Nie dociera do nich, że mimo szumu, a może właśnie dzięki temu, nc+ sprzedaje się dobrze.

 

Moze i losiem, ale 20 pln/miech nie robi mi zadnej roznicy :)

Zaloze sie , ze masz na imie Janusz a nazwisko [beep]gowski.

 

Kurcze ludzie. 99 PLN za Platyne to nie jest oszustwo !

Moze was po prostu nie stac na powazna TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak niektórzy tak negocjują cenę. Rozmawiałem teraz z 5 konsultantami pokolei i każdy mówił to samo. Mam teraz Canal+ Optimum HD + HBO za 105 zł. Wszyscy proponują mi Platynę za 109 zł a za HBO dodatkowe 20 zł ... Mówią że mają taką ofertę dla mnie w systemie i nie mogą dać innej... Dodatkowo chce pozostać przy swoim sprzęcie i karcie c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie obraz jest świetny

mam nowego samsunga UED6500, obraz żyleta (co chyba że jakiś pacan ogląda na 40 calach z 1 m :brawo: . z tym, że u mnie siła sygnału 87-89 a jakość niezmiennie 100% 8) i za [beep] niżej nie zejdzie

acha, no i jeszcze podłączony mam dekoder z tv porządnym kablem HDMI (cena ok 80 zł a nie badziewem za 20...)

jak chce sie cieszyć dobrym obrazem, to i zainwestować trza a potem za emocje się zwróci

pozdrawiam realistów :mrgreen:

 

Przestań farmazony szerzyć o "dobrych" kablach hdmi...

Miałem już wszystkie rodzaje: od 20 zł do kabli za 130 z filtrami i co same kawę robiły...;-]

Testowane były na wszystkim-cyfra, xbox i filmy Full HD i nie było żadnej różnicy!

A zgadnij który przestał działać jako pierwszy...?

Skąd mity o różnicy w kablach HDMI, przecież tam sygnał jest cyfrowy? Kabel nie ma najmniejszego znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosiłem się wyłącznie do kwestii zakresu tematycznego oferty i jej ceny. Nie zabierałem głosu w sprawie sposobu jej wprowadzenia, informowania klientów o ofercie, stosunku do klienta, organizacji sprzedaży itp. rzeczy. Ja nie bronie nc plus, i nie mam skrajnych poglądów. Poczytaj co pisałem wcześniej dostrzeżesz, że w wielu aspektach krytykuje nc+.

więc po co epitety pod adresem nic niewinnych abonentów n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

119 zł za platynę przy umowie na 18 miesięcy to cena wygórowana i nieuzasadniona - zgoda,

natomiast 99 zł za platynę przy umowie na 12 miesięcy wygląda już zupełnie inaczej, i jest to cena rozsądna, zwłaszcza mając na względnie dostęp do pełnej paczki c+ oraz szeroki zakres innych kanałów tematycznych.

 

Zauważcie, że 99% płaczków to klienci nki, którzy korzystali z pakietu HBO+ nPremium w cenie do 70 zł. Nie biorą oni jednak pod uwagę tego, że w tym samym czasie oferta

canal plus była droższa, z tego zresztą względu większość z tych osób decydowało się na nkę, nie zaś na canal plus. Teraz jak chce się mieć pełną paczkę canal plus i nieco szerszy zakres pozostałych kanałów dodatkowych , poza hbo to trzeba dopłacić ok. 30 zł, czego osoby te nie mogą zdzierżyć. Niestety sport w postaci wszystkich lig europejskich oraz ligi polskiej jest w cenie i naturalnym jest że oferta ta jest droższa od dawnej oferty nki, jest po prostu obszerniejsza, podobnie z pakietem kanałów filmowych. Przez lata miałem HBO i canal plus (pełen) i filmy w 70-80% przypadków oglądaliśmy te z canal plus nie z hbo.

 

Tak więc płaczki z pakietami od nki do 70 zł możecie zawsze wybrać golda za 79 zł gdzie: Canaly Familijne = Npremium (przejmą one wytwórnie filmowe npremium) zamiast hbo dostajecie 2 kanały canal plus film co w moim odczuciu w pełnym zakresie bilansuje hbo nawet z plusem dla canal plus. Niestety trzeba jednak dopłacić te 9 zł więcej..., co jednak częściowo znajduje pokrycie w większej ilości kanałów hd i ciekawszych propozycjach. Jest to moim zdaniem uczciwe.

 

Z jednym tylko działaniem nie mogę się zgodzić, i uważam że to sku........., pozbawienie z tych pakietów byłej nki Ligi Mistrzów, tzn. najatrakcyjniejszych meczów Ligi Mistrzów. Kotlety będą transmitowane na nsport, najciekawsze mecze przeniesione zostaną do canal plus. Zdaniem przedstawicieli ncplus jest to równoważone udostępnieniem na canal plus family meczów ligi hiszpańskiej i częściowo włoskiej, ale czy w rzeczywistości? Jedynie ta okoliczność świadczy o zawyżeniu ceny w stosunku do dotychczasowej. Reszta znajduje odpowiednie zbilansowanie w ofercie tematycznej.

 

Takie mam zdanie:P

A oczywiście sposób wprowadzenia oferty, stosunek do klienta, ogólny bałagan i kłamstwa, propozycje urągające wszelkim zasadom dobrego smaku to dla ciebie nic. Tak wo0góle to jako płaczliwy nkowiec powiem ci, iż wiadomość o fuzji n i c+ mnie ucieszyła. Miałem fula w n-ce czyli za wyjątkiem erotyków wszystko, płaciłem za to 99 zł. Liczyłem na dokupienie paczki Canal + powiedzmy w cenie 40 zł i sądziłem iż będę miał najbardziej interesującą ofertę.Tymczasem zabrano mi 12 kanałów premium , dodano 6 i twierdzi się że to doskonała oferta. Dla ciebie to jest płacz enkowców.Więc jeszcze raz podkreślam nie pieniądz w tym wszystkim jest najważniejszy , przynajmniej nie dla mnie. Ale cóż z ludźmi o poglądach skrajnych się nie dyskutuje. Tak dla informacji do stycznia byłem też abonentem Cyfry. Wiec znam jej ofertę.

 

Witam,

nie zgodzę się, że 99% narzekających na ofertę to enkowcy, po drugie jak to możliwe, bo wszyscy o tym zapominają że 1+1=3

abonenci n za ok 70zł posiadali do tej pory pakiet WPT+npreminum+hbo, można było dokupić canal start za ok 40 = to daje nam góra 110 zł

a mi np proponują platinium+hbo za 149,00 ( teraz po negocjacjach 129) gdzie tu sens, mogłem mieć to za 110 przed fuzją a teraz muszę płacić więcej.

i najważnijesze fuzja przedsiębiorstw służy poprawieniu jej pozycji na rynku, zmniejszeniu kosztów stałych itd to również powinno przełożyć że się na wysokość abonamentu, a jest odwrotnie po fuzji jest drożej niż przed. Dlatego moje wypowiedzenie już leży w Krakowie.

 

I jeszcze jedno traktowanie ludzi jak idiotów jest nie do zniesienia: posiadam (zajmuje się trzema umowami [swoją, ojca i wujka]) i w zależności od posiadanego obecnie abonamentu odpowiednio 99zł, 68zł, 49zł za Platinim z hbo proponują za 149zł, 119zł i 109zł przecież to chore jak tak można wg. mnie oszukiwać ludzi. Jak płaciłeś więcej to będziesz płacił jeszcze więcej, płaciłeś mniej będziesz płacił więcej ale mniej niż inny. I wszystko za ten sam produkt.

 

Podpisuję się rękami i nogami. Oni oszczędzają na infrastrukturze, pracownikach, optymalizują koszty stałe i do tego podwyższają ceny? Bzdura. A widok kilku takich samych ofert w różnych cenach na piśmie rozsierdził mnie na maksa. To tak jakby piwo w markecie dla jednego klienta kosztowało 2 zł, a drugiego 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...