Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z kolegą wczoraj rozmawiałem. Miał Optimum za 77 zł i nie zamierza nawet dopłacać 10 zł do interesu, bo jego zdaniem już optimum był zbyt drogi, ale teraz pojechali po bandzie, bo zabrali Travel Chanel, Universal, i inne programy. A go nie interesuje żadne MGM, nSport.

 

Tak więc on 10 zł nie chciał więcej zapłącić i twierdził, że tamte 77 zł to sporo, a oni chcą za Platinum 119 zł. :lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Canal+ Start i to kibice brali. Teraz musza bulić 120 zł bo innej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post chciałem się z wami serdecznie przywitać :)

 

A teraz do rzeczy. Przed migracją podpisałem umowę z C+ na pakiet CANAL+PRESTIGE HD, mam 2 karty, jeden dekoder z nagrywarką + dekoder HD bez nagrywarki za to wszystko płacić mam coś koło 150 zł. Udało mi się dodzwonić na infolinie i zapytałem co takiego mają mi do zaoferowania, konsultant grzecznie odpowiedział że jeszcze dla mnie niema oferty i skontaktują się w przeciągu 48 godzin. Czy ktoś z was jest może w podobnej sytuacji jak ja i co mu zaoferowali. Pytam z ciekawości bo decyzję już podjąłem, albo dadzą mi pełen pakiet za tą samś cenę co teraz płacę albo rezygnuje gdyż nie widzę powodu dlaczego mam dopłacać 50zł.

 

Co do oferty z N to ojciec właśnie dostał list gdzie proponują mu Silver za 69 zł. Obecnie ojciec płaci 59 i ma dostęp do kanałów npremium czy jak to tam zwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem od nc+ pisemko z nową ofertą, C+ Platinum, 99zł :D porażka, chyba będzie trzeba do nich zadzwonić, jak to nic nie pomoże to jutro leci wypowiedzenie. :D

 

Będzie ciężko :lol2: ja dzwoniłem z reklamacją, że ICA dla Cyfry nie działa i dowiedziałem się na infolinii, że czas oczekiwania to minimum 15 minut :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co mieliscie za 34pln? Full pakiet? Bajki piszecie jak [beep]

Canal+Start :)

Co tam bylo? Full opcja? Wydaje mi sie, ze jak kogos nie interesuja filmy i sport to 60 pln za Universe idzie dac. Ja w n za 48 zł mialem wszystko oprocz wlasnie filmowych i bylem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum to, że ludzie specjalnie brali pakiet 34 zł Canal+ wszystkie, a teraz za to samo krzyczą im 120 zł. A ich filmy nie interesują.

Więc nie widzisz różnicy? bo ja widze gołym okiem.

 

Widzę różnicę, ale weź pod uwagę fakt, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Teraz opłaca się tym, którzy mieli wszystko lub większość i chcą dalej mieć to co mieli.

Jeżeli chcesz mieć sport, ale bez filmów to może w przyszłości będą pakiety do dobrania. Nie wiem, ale wiem tyle, że jak ktoś nie ma dostępu do kablówki i ma do wyboru CP lub NC+, a chce mieć sport to wybierze NC+

 

dzizak 3 twój punkt siedzenia to fotelik konsultanta nc+; chyba po to siezarejestrowałeś aby pisać jakie to są wspaniałe oferty za 120-150 zł m-c! proponuję udzielaj sięna forum nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co mieliscie za 34pln? Full pakiet? Bajki piszecie jak [beep]

Canal+Start :)

Co tam bylo? Full opcja? Wydaje mi sie, ze jak kogos nie interesuja filmy i sport to 60 pln za Universe idzie dac. Ja w n za 48 zł mialem wszystko oprocz wlasnie filmowych i bylem zadowolony.

Pelna oferta pilkarska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem od nc+ pisemko z nową ofertą, C+ Platinum, 99zł :D porażka, chyba będzie trzeba do nich zadzwonić, jak to nic nie pomoże to jutro leci wypowiedzenie. :D

 

 

Ale kogo obchodzi twoje smęty o wypowiedzeniu - myślisz że będą cie trzymać na siłe. Kup sobie CP i oglądaj siatkówke :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem c+ po rozmowie z panią na temat migracji nc+ zapytałem czy jak zgodze sie na jakikolwiek z pakietów czy dalej będę mógł korzystać ze sprzętu c+ tak jak najbardziej czyli przez cały okres umowy 18 mie i nagle cisza pani musi się kogos poradzic po chwili mówi ze niewie czy przez całe 18 mies bo puzniej i tak będę z muszony wymienić sprzęt bo nie wszystko może działać

czyli jeśli podpiszemy umowe ze starym sprzętem c+ niemamy gwaranci jak dugo on bendzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niby czemu krytykujecie NC+? Mają mega ofertę, szczególnie dla fanów sportu. Jak komuś nie zależy na sporcie i filmach z C+ (a jest ich spooro więcej niż na HBO) to niech kupi sobie max ofertę CP za 90 zł, a nie płacze i krytykuje NC+. Fakt, mają drogo, ale taniej niż Cyfra + i tylko trochę drożej niż N. Ja mam 5 zł więcej i więcej kanałów sportowych, na których nam zależało.
Z innego wątku cytuję, poniższy post:

 

Tak myślę, że:

Idea "fuzji" platform cyfrowych powinna dać wynik zdecydowanie szerszej oferty programowej choćby kanałów sportowych. Póki co nie znalazłem oficjalnych wypowiedzi władz nc+, w których podają przyczyny dla których, ofercie np. po 31 sierpnia 2013 roku może nie być kanałów eurosport i eurosport 2. Brak w nowej ofercie Sportklubu, EXTREME SPORTS, ESPN Classic. I nie ważne jaka jest ramówka tych kanałów, ich jakość i statystyka oglądalności. Ale dla samej zasady, skoro "fuzja" to fuzja, to oczywiste, że powinno być łączenie i poszerzanie oferty kanałów, nie tylko tych sportowych. W tej sytuacji mogą dużo zyskać m.in. operatorzy sieci kablowych. Na szczęście cześć osób ma taką alternatywę.
https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=30721&p=743390#p743390
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden kruczek - w ramach superhipermegawypas oferty Platinum za 99,- dostajemy okrojone z Canal+VOD, Seriale+, Tvp Prapremiery pakiety Platinum. Czyli - to nie jest oferta promocyjna, tylko okrojona. Dziękuję, nasram.

 

Czytać nie nauczyli widzę...

Ja dostałem pismo z regulaminem i jasno jest napisane, że mam wszystko łącznie z tym VOD i VOD net, który jest w Platinum...

 

Again

Daj sobie spokój już bo widać, ze jesteś szychą, masz swoją własną TV cyfrową i wiesz, że te kanały są tyle nie warte. Zejdź na ziemię zostali dwaj dostawcy CP i NC+ z czego CP nie ma nic ze sportu i filmów (HBO to porażka) więc NC+ może dawać ceny jakie im się podobają więc i tak jest nawet dobrze, mogli dać Platinum za 200, wtedy byłaby masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonił Pan z (m)ence+ dla pozorów solidności (taki formularz z ciekawska dziewuszka). oczywiscie nie zajmowałem czasu bo sprawa dotyczyła karty StartHD za 13 zł, a drozsze oferty zupełnie mnienie zajmuja. Potwierdzono mi tylko, ze nie będzie można w nowej ofercie dokupywać opcji ... to wystarczyło, ale pan zapowiedział kolejny telefon po świętach z superpropozycja...

p.s. Pan raczej mile rozbawiony sprawiał wrazenie, że takie odmowy to chleb powszedni i już wywołuja tylko wesołość , a nie irytację z powodu trakotania po próżnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolejny telefon z nc+ (trzeci):

 

Wczoraj Canal + Platinum, multiroom (z cameleonem), 2 deki (500 gb i 250 gb) za 139 złotych.

Potem obniżka na 129 złotych. W sumie o 47 złotych więcej niż obecnie za Optimum HD+Optimum Promo+MR+2 deki.

 

Dziś telefon i propozycja programowo-sprzętowa taka sama, ale wyjściowa cena UWAGA: 149 złotych.

Dostałam czkawki ze śmiechu i kazałam zanotować Panu z systemie, że więcej jak 90-95 zł. nie zapłacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo obchodzi twoje smęty o wypowiedzeniu - myślisz że będą cie trzymać na siłe. Kup sobie CP i oglądaj siatkówke :lol2:

 

Mnie obchodzi, a Ty co? Dałeś się złowić jak jelonek i zostałeś oficjalnym przyd.u.pasem NC+ i teraz będziesz reklamował ich ofertę i krytykował wszystko inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej płaczą ci co by chcieli mieć wszystko za darmo, oni też chcą zarobić niestety i kanały C+ za 34 zł to był dla nich strzał w kolano bo dawali to co mają najwartościowszego za darmo, teraz wychodzą na swoje i tylko ci co się nie targują wychodzą na minus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w n-ce za 68 jakiś stary pakiet hollywod, teraz proponują mi Golda za 79 zł

Umowę mam do połowy kwietnia, brać czy czekać?

CZEKAJ! Nie podpisujcie żadnych umów z nimi!

 

 

I co dostanie potem za free ?? Eh jak nie chcesz to nie podpisuj a innym źle nie doradzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...