Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytajcie to, bo widzę, że nie za bardzo wiecie co się dzieje, migracja jest automatyczna i narzucają Wam abonament:

viewtopic.php?p=746350#p746350

Oj chyba się zdziwisz kolego

http://img202.imageshack.us/img202/2049/dsc01855ti.jpg

Ty tez mozesz sie zdziwic

http://img266.imageshack.us/img266/6901/dsc03471jo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izaaa Ja bym na Twoim miejscu przynajmniej wydarł w tej cenie nowy r dekoder Turbo lub Media ..

 

W sumie nie jest to głupi pomysł, bo z tym głównym dekoderem od roku się wybieram do APS w celu wymiany- oczywiscie w ramach umowy. Już drugą umowę z nim ciągnę a on już ma tendencję do zawieszania. Ale pytanie czy musiałabym tez wymieniać karty i czy karty też działałyby niezależnie od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwonil konsultant , mam Superpremium +MR za 99zl.

sprawa wyglada tak:

po 03.04.2013 beda wysylac nowe regulaminy dla abo. C+ ,ktore wchodza w zycie od 01.07.2013.

jak do 30.05.2013 nie wysle(my)wypowiedzenia czyli akceptuje(my) ich nowy regulamin,cennik oraz przenosiny do nc+ i automatycznie przechodzimy do nc+ od 01.07.2013 z nowym pakietem do ktorego przynalezymy teraz u mnie odpowiednio 149zl.

żenua

odchodzę z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie to, bo widzę, że nie za bardzo wiecie co się dzieje, migracja jest automatyczna i narzucają Wam abonament:

viewtopic.php?p=746350#p746350

Oj chyba się zdziwisz kolego

http://img202.imageshack.us/img202/2049/dsc01855ti.jpg

 

Moje pismo przyszło później, czyli nie zostanę przy tej ofercie co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APSIe mi rówineż proponowali to co tobie nie zgodziłem się. Miałem pewne obawy co do kanałów Canal+ oraz Canal+Sport czy przypadkiem nie są one tylko na 2 miesiące.

 

Czekam w takim razie na "papierki", umowa przez telefon jest ważna od momentu podpisania papierków i jaszcze mam 10 dni na odstąpienie od umowy, jako umowy zawartej na odległość, tak jak zakupy przez internet. Bedę czytał umowę codziennie do poduszki i jak znajdę ten fragment dotyczący pakietu C+ to wkleje na forum.

Mi powiedzieli że na włączenie kanałów muszę czekać do 5 dni, już 3 minęły i nic :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie to, bo widzę, że nie za bardzo wiecie co się dzieje, migracja jest automatyczna i narzucają Wam abonament:

viewtopic.php?p=746350#p746350

Oj chyba się zdziwisz kolego

http://img202.imageshack.us/img202/2049/dsc01855ti.jpg

Ty tez mozesz sie zdziwic

http://img266.imageshack.us/img266/6901/dsc03471jo.jpg

 

Ciekawe, wygląda na to, że nc+ rozwiązuje umowy rękami klientów - ale to jest zmuszanie.

Powinno być tak: nc+ przejmuje klientów c+, wysyła umowę regulaminy i opłaconą kopertę etc. i informację, że jeśli nie odeśle się tego do dnia .... to nc+ rozwiązuje z tym dniem umowę z Państwem..

A tu jest coś od d... strony zrobione?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie to, bo widzę, że nie za bardzo wiecie co się dzieje, migracja jest automatyczna i narzucają Wam abonament:

viewtopic.php?p=746350#p746350

Oj chyba się zdziwisz kolego

http://img202.imageshack.us/img202/2049/dsc01855ti.jpg

Ty tez mozesz sie zdziwic

http://img266.imageshack.us/img266/6901/dsc03471jo.jpg

Ludzie używajcie czasami trochę głowę. Migracja jest automatyczna ale nie dla wszystkich :!: Jedni dostają pismo, że muszą migrować, drudzy że mogą sobie dyndać na dotychczasowych warunkach. Pytanie tylko teraz powstaje którzy muszą, a którzy tylko mogą? Z dużym prawdopodobieństwem będzie tak jak pisał Hugo:

przymusowa migracja dotyczy osób posiadających nPremium albo Canal+. Reszta może zostać na dotychczasowych warunkach (z uwzględnieniem kanałów, które będą stopniowo usuwane).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że co innego do abonentów N a co innego do abonentów C+ wysyłali. Może się opiszcie skąd jesteście - z N czy C+

Dokładnie. To są dwa różne pisma - jedno do klienta dawnej eNki, a drugie C+. Wynika z tego, że tym z C+ dają propozycję nie do odrzucenia. eNkowicze mogą spać spokojnie do tzw minimalnego końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem abonentem c+ umowa na 26 miesiecy z telewizorem z 1zl,C+ HBO SUPERPREMIUM,umowa konczy mi sie za rok.Abonament placilem 137zl do tego wziolem mr.za ktory placilem najpierw 15zl teraz 20zl,wiec razem wychodzi 157zl,do tego dokupilem filmobx-y za 15zl i cinemax-y za 10zl.Na dzien dzisiejszy place 182 zl.miesiecznie,zadzwonila do mnie pani z obslugi nc+i zoferowala migracje 199zl za allinclusive,zapytalem o jakis rabat chwile niby konsulatcji i oferta 179zl,wiec taniej o 3zl w stosunku do tego co place teraz,wiec zapytalem czy moge zostac na sprzecie od cyfry sagem dsi87 i karta kameleon,wiec pani ponownie po konsulatcji powiedziala ze tak moge zostac przez caly okres umowy 18miesiecy.Narazie odmowilem ,powiedzialem za po swieta prosze zadzwonic zastanowie sie.Mysle ze w moim przypadku taka migracji mi sie oplaca bo nie dosc ze bede mniej placil to dostane sporo wiecej do ogladania a umowe przedluze tylko o 6 miesiecy w stosunku do tej ktora posiadam.Wiem ze ci co wzieli cyfre z telewizorem czy jakims innym gratisem maja wiekszy abonament ale chyba dzieki migracji moga trosze zaoszczedzic,i tak musza placic podwyzszony abonament do konca swojej starej umowy wiec chyba tylko oni cos zyskaja na tej fuzji.Co o tym sadzicie?prosze sie wypowiedziec.Pozdrawiam

Czy ma ktos taka umowe?

Ja mam taką umowę tylko że z konsolą PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam, że większość abonentów, którzy pospiesznie dzwonią do call center nc+, zachowują się jak kura, która dzwoni z pytaniem, kiedy będzie rosół na obiad ;) Ludzie, wyluzujcie, gdyby większość olała tę ich ofertę, to za tydzień ceny byłyby i bez promocji o 20-30% niższe. Ja sam czekam z ewentualnymi rozmowami z nimi do momentu, aż Platinum będzie po 79 zł ;)

 

to już lepiej dzwoń do Polsatu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem abonentem c+ umowa na 26 miesiecy z telewizorem z 1zl,C+ HBO SUPERPREMIUM,umowa konczy mi sie za rok.Abonament placilem 137zl do tego wziolem mr.za ktory placilem najpierw 15zl teraz 20zl,wiec razem wychodzi 157zl,do tego dokupilem filmobx-y za 15zl i cinemax-y za 10zl.Na dzien dzisiejszy place 182 zl.miesiecznie,zadzwonila do mnie pani z obslugi nc+i zoferowala migracje 199zl za allinclusive,zapytalem o jakis rabat chwile niby konsulatcji i oferta 179zl,wiec taniej o 3zl w stosunku do tego co place teraz,wiec zapytalem czy moge zostac na sprzecie od cyfry sagem dsi87 i karta kameleon,wiec pani ponownie po konsulatcji powiedziala ze tak moge zostac przez caly okres umowy 18miesiecy.Narazie odmowilem ,powiedzialem za po swieta prosze zadzwonic zastanowie sie.Mysle ze w moim przypadku taka migracji mi sie oplaca bo nie dosc ze bede mniej placil to dostane sporo wiecej do ogladania a umowe przedluze tylko o 6 miesiecy w stosunku do tej ktora posiadam.Wiem ze ci co wzieli cyfre z telewizorem czy jakims innym gratisem maja wiekszy abonament ale chyba dzieki migracji moga trosze zaoszczedzic,i tak musza placic podwyzszony abonament do konca swojej starej umowy wiec chyba tylko oni cos zyskaja na tej fuzji.Co o tym sadzicie?prosze sie wypowiedziec.Pozdrawiam

Czy ma ktos taka umowe?

Ja mam taką umowę tylko że z konsolą PS3

Kolego "wally79"miales jakas propozycje ze strony nc+?podejzewam ze dostaniesz taka jak mi proponowali,co o tym myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróccie uwagę na fakty:

 

1. Dzisiaj (25.03) docierają pisma do abonentów o konieczności migracji do nowej nc+

2. Aby dzisiaj dotarł list zwykły musiał być nadany kilka dni wcześniej

3. Aby mógł być wysłany musi być wcześniej kilka dni wydrukowany (najczęsciej na zewnątrz)

4. Aby mógł być wydrukowany wczesniej musiała być podjęta taka decyzja przez zarząd kilka dni wczesniej (w żadnym biznesie nie robi się tego na już)

5. Aby zarząd mógł podjąć taką decyzję, musiały być przeprowadzone badania rynku.

 

Wynika z tego że decyzja musiała być podjęta w okolicach początku marca.

 

W związku z tym jak w takim razie mają się do tego zapowiedzi i to co było powiedziane podczas prezentacji nc+.

 

Wszystko wskazuje na to że to jedna wielka ściema i taki generalnie był plan.

 

Chyba że te pisma to ściema. Co na to konsultanci ??? Potwierdzają wysyłanie takich pism ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po migracji do nc+ zostaje mi karta cyfry+? Czy splitter divISO będzie działał z obecnym dekoderem Pace oraz dekoderami Ariva? Jak to jest z tymi nowymi dekoderami nc+?

 

 

tak,tak

 

A z tymi nowymi dekoderami *Box+? Będą działać ze splitterem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...