Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wyjaśnić co oznaczają zamieszczone na fotce opcje:

 

Canal+ Platinium + HBO 129 zł 9 m / 149 zł 9 m

All Inclusive+ 179 zł 9m / 199 zł 9 m

Chodzi o to, że przez pierwsze 9 miesięcy płacisz np. 129zł, a przez kolejne 9 miesięcy 149.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić co oznaczają zamieszczone na fotce opcje:

 

Canal+ Platinium + HBO 129 zł 9 m / 149 zł 9 m

All Inclusive+ 179 zł 9m / 199 zł 9 m

canal+platinum, 9 miesięcy za 129zł, kolejne 9 za 149

analogicznie, all inclusive, 9 miesięcy za 179, 9 za 199

umowa na 18 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie po Ich stronie jest "beton" ja dzis dzwonilem tez chcialem platinum za 99zl..mam swoj sprzet ..tyle bym przelknal jeszcze ..ale nie ma szans bite 119 zl bez hbo..nieugieci..ja nie dam wiecej ni ma sznas..ja sie nie ugne ..teraz mam superpremium hd za 99 zl..ciekawe jak Oni nie pozwola odejsc zadnemu abinentowi jak w Ich reklamie! hahaha;)

 

To ciekawe, mi się wydaje, że to zależy od konsultanta na jakiego trafisz - dzwoniłem wczoraj i bez targowania się oferował platinium za 99zł.

 

Mi też. Nie skorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czym oni strasza, moze jakis odludkow co sa na jakis peryferiach. Ale z tego co widze po talerzach doba polowa mieszka w miastach, ja mam trzy kablowki w bloku i takie strasznie to sobie moga. Ja moge rok czy dwa pojsc sobie do ktorejs, tylko czy oni moga sobie pozowlic zeby takie 500.000 chociaz ich olalo albo milion, watpie. Oni sa dla nas a nie my dla nich, i to najszypciej jak najwiecej ludzi powinno zrozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie targowac mnie straszyli canal+platinum bez promocji 149 z promocja 119 skonczyło sie na 99 i umowa na 18 miesiecy

Ofertę C+ Platinum w wysokości 99 zł z gwarancją ceny na całość umowy tj. na 18 miesięcy dostałem już 19 lutego. Naturalnie nie skorzystałem. :-)

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=30095&start=45#p718355

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z byłego punktu cyfry+..... Co ciekawe, klient przede mną usłyszał, że za 2 tygodnie dostanie pismo informujące, że musi migrować do nc+ ale już bez cen promocyjnych bądź zerwać umowę.

 

 

I to by się potwierdzało o czym pisałem wcześniej nie macie żadnych umów ( tych sprzed nc+ ) np. do 2014 bo one za chwilę w kwietniu zostaną skasowane!

 

Albo migrujesz albo zrywasz starą umowę nie ma czegoś takiego jak bycie na "starym do 2014"... Jest tu i teraz zresztą jakby tak miało być skoro jest wymiana kanałów wszystko zaczyna się od zera !

Rozumując Twoim tokiem myślenia, to nC+ nie ma ani jednego abonenta. Wszystko zaczyna od zera :roll:

A ty jesteś tym pierwszym - do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni specjalnie wrzucili to zdjęcie z niby ofertami z systemu od konsultanta aby ludzie zobaczyli,że niby taniej nie można i brali jak leci to co konsultanci proponują!

Bez canal+ życie istnieje ja mimo,że jestem wielkim fanem piłki to od miesiąca nie mam c+ i świat się nie zawalił.Mam niski pakiet na czas nieokreslony i czekam na korzystną propozycje pakietu z pełnym sportem w nc+ tylko wtedy podpiszę np pakiet platynowy za 80 zł więcej im nie dam.

C+Optium oferowali niedawno po 62/65 zł a to zblizony pakiet do platynowego więc niech dadzą podwyżke do 80zł za LM i LE bo seriea i wytwórnie zabrali a abonamentu nie obniżyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jakim czasie od podpisania aneksu włączają kanały?

 

ja miałem po godzinie włączone

 

Ale mówisz o rozmowie telefonicznej czy o podpisaniu w punkcie? Czy to nie ma znaczenia? i drugie pytanko, aktualizacja wszystkiego zeby było z nc+ czy tylko aktywowanie kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni specjalnie wrzucili to zdjęcie z niby ofertami z systemu od konsultanta aby ludzie zobaczyli,że niby taniej nie można i brali jak leci to co konsultanci proponują!

Bez canal+ życie istnieje ja mimo,że jestem wielkim fanem piłki to od miesiąca nie mam c+ i świat się nie zawalił.Mam niski pakiet na czas nieokreslony i czekam na korzystną propozycje pakietu z pełnym sportem w nc+ tylko wtedy podpiszę np pakiet platynowy za 80 zł więcej im nie dam.

C+Optium oferowali niedawno po 62/65 zł a to zblizony pakiet do platynowego więc niech dadzą podwyżke do 80zł za LM i LE bo seriea i wytwórnie zabrali a abonamentu nie obniżyli.

 

Oczywiście. To był tzw. przeciek kontrolowany. Ceny z tego zdjęcia miały nas zdołować i utwierdzić w przekonaniu że więcej ugrać się nie da.

Tak więc jednak widać że nc+ zamiast przekonać do siebie abonentów n i c+, woli iść z nimi na wojnę.

Spoko, zobaczymy gdzie będzie pani Beata za rok od dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na to: zobaczcie jak pracownik APS'u NC+ komentuje opinie ludzi w sprawie oferty:

 

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... nt_count=1

 

"plebs mógłby się wziąć do pracy to by go było stać na nc+"; "po Waszych pedalskich buziach widać że lubicie męskie tyłki"

Ten człowiek w trybie dyscyplinarnym powinien zostać zwolniony z pracy.

 

ps. nc+ twierdzi że ten gość nie jest ich pracownikiem, a jedynie z nimi współpracował.

ps 2. okazało się że obecnie jest... konsultantem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...