Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No czeka sie długo, bo niepotrzebnie sie wszyscy rzucili jak szczerbaty na suchary. Jak jest ok 2,5 mln ludzi zainteresowanych i każdy zacznie dzwonic nawet ze zwykłym zapytaniem, nie mówiąc o wysłuchaniu oferty, i to wszystko w jednym czasie to nie może przynieść nic dobrego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy, problemy z call center. Zostawcie namiary

W sobotę, 23 marca ok. godz. 16.00 pojawił się kolejny oficjalny wpis platformy. Tym razem odnosił się do zablokowanych infolinii: „Ze względu na wyjątkowo duże zainteresowanie ofertą nc+, znacznie wydłużył się czas oczekiwania na połączenie z Centrum Abonenta. Zostawiajcie proszę swoje dane na stronie http://www.ncplus.pl/migracja , a my skontaktujemy się z Wami najszybciej, jak to będzie możliwe.

edit: źródło: http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/692229,nc_odpowiada_na_krytyke_dzieki_chyba_nie_zrozumieliscie_oferty.html

 

Wiedzą jak wybrnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w nc+. Migrowałem wczraj z cyfry+ z pakietu optimum hd plus paczka multi ( hbo, cinemax, filmboxy ) + multiroom ( 2 cameleony) oraz dekodery sagemcom hd PVR i własny arriva ( abonament 145 zł ). Wynegocjowałem kwotę 99 złotych na całe 12 miesięcy w pakiecie platynowym z multiroomem na cameleonach i dwóch na własność dekoderach. Multiroom za 0 zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w nc+. Migrowałem wczoraj z cyfry+ z pakietu optimum hd plus paczka multi ( hbo, cinemax, filmboxy ) + multiroom ( 2 cameleony) oraz dekodery sagemcom hd PVR i własny arriva ( abonament 145 zł ). Wynegocjowałem kwotę 99 złotych na całe 12 miesięcy w pakiecie platynowym z multiroomem na cameleonach i dwóch na własność dekoderach. Multiroom za 0 zł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :)

Czy w dniu dzisiejszym można spodziewać się telefonu lub dodzwonić do nc+?

Czy mają wolne od Nas?

Teoretycznie to można liczyć na telefon od nich, a jak chcesz to możesz dzwonić lecz uważaj na czas bo wynosi 45 minut. Pracują cały czas dbając o rozrywkę abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy, problemy z call center. Zostawcie namiary

W sobotę, 23 marca ok. godz. 16.00 pojawił się kolejny oficjalny wpis platformy. Tym razem odnosił się do zablokowanych infolinii: „Ze względu na wyjątkowo duże zainteresowanie ofertą nc+, znacznie wydłużył się czas oczekiwania na połączenie z Centrum Abonenta. Zostawiajcie proszę swoje dane na stronie http://www.ncplus.pl/migracja , a my skontaktujemy się z Wami najszybciej, jak to będzie możliwe.

edit: źródło: http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/692229,nc_odpowiada_na_krytyke_dzieki_chyba_nie_zrozumieliscie_oferty.html

 

Wiedzą jak wybrnąć :D

 

Chyba nie zrozumieliśmy oferty?

Czyli jesteśmy [beep]lami, durniami, głupkami, ze nie bierzemy 6 kanałów za 60 zł w promocji :):)

Pan prezes i pani wice powinni za coś takiego polecieć na zbity pysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja ci zagwarantuje, że tak. Molestują mnie mniej więcej dwa-trzy razy dziennie. W innym wątku dałem screena z telefonu ile razy potrafią dzwonić do biednego człowieka. Raz odebrałem, gość właził mi do [beep]ki ale ja jestem nieugięty, i dalej dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy, problemy z call center. Zostawcie namiary

W sobotę, 23 marca ok. godz. 16.00 pojawił się kolejny oficjalny wpis platformy. Tym razem odnosił się do zablokowanych infolinii: „Ze względu na wyjątkowo duże zainteresowanie ofertą nc+, znacznie wydłużył się czas oczekiwania na połączenie z Centrum Abonenta. Zostawiajcie proszę swoje dane na stronie http://www.ncplus.pl/migracja , a my skontaktujemy się z Wami najszybciej, jak to będzie możliwe.

edit: źródło: http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/692229,nc_odpowiada_na_krytyke_dzieki_chyba_nie_zrozumieliscie_oferty.html

 

Wiedzą jak wybrnąć :D

 

Chyba nie zrozumieliśmy oferty?

Czyli jesteśmy [beep]lami, durniami, głupkami, ze nie bierzemy 6 kanałów za 60 zł w promocji :):)

Pan prezes i pani wice powinni za coś takiego polecieć na zbity pysk.

Przeglądam ten wątek i własnym oczom nie wierzę:

144 strony , 2145 odpowiedzi , 114346 wyświetleń w niecałe 3 dni od założenia.

Temat wałkowany w kółko aż do znudzenia , a wielu łyka "promocję" , płaci 60 zł za 6 kanałów i jeszcze się tym chwali.

Gratulacje :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy ktoś negocjował All inclusive z MR na dwóch kartach (c+), ale bez kanałów dla dorosłych i VoD, na własnym sprzęcie?

 

Jeśli tak, to za jakie pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapa w kieszeni - zero kultury Miszczaka , jeszcze gumę mógł żuć. Widać jak podchodzą do klienta.

Powinien powstać wątek gdzie były by tylko przedstawione oferty przez konsultantów bez komentarzy - komentarz - usunięcie. Tak to tylko śmietnik się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą te niektórych "negocjacje" :)

 

Przecież dzwoni konsultant ma przed sobą komputer a w nim oferty dla klienta jeden ma ich 4 inny 24 i jedzie po kolei od tej z cyklu najbardziej wydoić aż jak klient się nie godzi do tej gdzie ma powiedziane przez szefów absolutne minimum... Proste? Jak wy chcecie negocjować coś z konsultantem który ma tam tyle do gadania ile ja w USA ....Może ktoś lepiej się poczuje jak coś wynegocjuje S-F... Co konsultant może zrobić poza ofertami które mu się wyświetlają? NIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...