Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ilu jest takich "biednych" klientów jak ja - właściwie trzymam się cyfry tylko z uwagi na sport zawsze korzystając z jakiegoś taniego pakieciku + dokupując kanały sportowe a teraz? Chcę mieć sport to muszę płacić 119zł? Szkoda, że się nie da wybrać najniższego pakietu za 39zł i do tego dorzucić sport :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista kanałów to totalne nieporozumienie - czy ktoś kto to układał ma o tym pojęcie!? wątpie! ogólnie ciekawi mnie dlaczego nie można samemu układać listy kanałów w swoim dekoderze!?ale to dyskusja na inny temat...

 

co do cen w nc+ to moim zdaniem skandal, jeśli tego nie zmienią to mogą zapomnieć o ich zapowiadanym wielkim sukcesie - a co do migracji - ludzie nie dzwońce tam, niech oni się nas proszą o podpisanie umowy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam, aż do mnie zadzwonią... bo zarejestrowałem numer i dane (z numerem umowy się nie dało) zaraz po tym jak formularz się odwiesił i ruszyło ICA w Cyfrze.

 

Planuję sam im zaproponować ofertę, obecnie płacę 81 zł i mam pełen Canal +. Jeżeli za 81 zł (do maksimum 85 zł) dadzą pakiet za 119 zł - biorę. Jest jeszcze jeden warunek - moduł CI+. Czy ktoś ew. pytał czy będzie można korzystać z modułu CI+ od Cyfry, bo jeżeli nie - będę zmuszony iść do CP albo do kablówki. Szczególnie, że układ kanałów jest z tego co słyszałem - kiepski (podobnie jak w N-ce, z której migrowałem do C+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zadzwoniłem na 22 310 45 46 i poprosiłem o przedstawienie oferty migracyjnej na Canal+ silver, dekoder Pace Pvr (aktualnie posiadany) i multiroom 2 karty (aktualnie posiadane)

Pan zaproponował cenę 79 za pakiet + 10 multiroom + 5 za dekoder, czyli 94 zł. Powiedziałem, że za wszystko mogę zaoferować 69 zł. Pan poprosił o chwilę cierpliwości

i po 5 minutach przyjął moje warunki. Także umowa na 12 miesięcy od 1 kwietnia:

Canal+ silver: 69 zł

Multiroom 2 karty: 0 zł

pace pvr: 0 zł

Ja jestem zadowolony, taki pakiet w zupełności mi wystarczy.

Dotychczas miałem C+Optimum, Hd optimum Promo, pace Pvr, multiroom - za wszystko płaciłem 114 zł

umowę miałem do 30 kwietnia 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam, aż do mnie zadzwonią... bo zarejestrowałem numer i dane (z numerem umowy się nie dało) zaraz po tym jak formularz się odwiesił i ruszyło ICA w Cyfrze.

 

Planuję sam im zaproponować ofertę, obecnie płacę 81 zł i mam pełen Canal +. Jeżeli za 81 zł (do maksimum 85 zł) dadzą pakiet za 119 zł - biorę. Jest jeszcze jeden warunek - moduł CI+. Czy ktoś ew. pytał czy będzie można korzystać z modułu CI+ od Cyfry, bo jeżeli nie - będę zmuszony iść do CP albo do kablówki. Szczególnie, że układ kanałów jest z tego co słyszałem - kiepski (podobnie jak w N-ce, z której migrowałem do C+)

 

ja teraz płacę 84zł i też mam full Canal+.

Na dziś dzień niżej niż 99 zł nie dostaniesz. Ale warto poczekać, więcej nie zapłacisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 21.20 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

69 zł dla migrujących do Canal+ Silver (multiroom C+ dwie karty)

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez czy z multiroom ?) (uzyskała jedna osoba: Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) UWAGA: oferta niepotwierdzona: Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce ale można wytargować za 10 zł lub za darmo w przypadku posiadanego obecnie multiroomu N :lol:

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka mi mowi, ze wlacza mi ta oferte w ciagu 5 dni...komus moze juz wlaczyli? Czy faktycznie trzeba bedzie czekac chocby do jutra?

 

Migruje z Nki do NC+

 

mi włączyli 15 minut po telefonie/ale to było około południa/, tylko co z tego jak mi rabatu nie dali ,teraz myślę o rezygnacji w ciągu 10 dni/regulamin przewiduje taka mozliwosc-tyle ,ze boje sie ,ze namieszam/, faktycznie nie ma się co napalać ,trzeba poczekać bo zrobicie ten błąd co ja i teraz jestem mega wkur..ny bo zgodzilem sie na gold+hbo na 18m-cy za 129 czyli bez rabatu żadnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 21.24 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez czy z multiroom ?) (uzyskała jedna osoba: Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) UWAGA: oferta niepotwierdzona: Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???)

119 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko jedna osoba chelka1015)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ciulnia....chyba zostaje przy N, niech mi ktos teraz napisze; zostając w N rozumiem że dostęp do LM i LE będę miał nadal?

druga sprawa, czy dął by się utargować Canal+ z ligami za powiedzmy 99 zł plus coś tam jeszcze?

Wydaje mi się, ze jak się zagrozi pokazaniem łapki oznajmiającej PAPA mozna utargować dość sporo, tak przynajmniej wnioskuje z postów tutaj.

I co w ogóle zrpobic, migrowac poczekac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...